Пошук за тегом «дорога»

Щороку після зими, у одна й та ж проблема: відсутність прибиральної техніки по вулиці Ватутіна. Щороку звертаємося з одним і тим же проханням. Де комунальні служби? Чому досі після зими не призводять до ладу вулицю??? Тут купа забудов, безліч людей, дітей та сміття.... від пил...
Немає коментарів 0 | 1951 перегляд 1951 | 3 роки назад | Актуально
На прикінці минулого року, та на початку поточного року, міськводоканал провадив роботи по вул. Дорошенка, від вул. Молодіжна, до вул. Казацька. Після чого дорога зазнала значних ушкоджень, мається провал дороги глибиною до півметра на протязі 50 метрів дороги. Згодом проіз...
1 коментар 1 | 2045 переглядів 2045 | 3 роки назад | Актуально
На южной стороне Вишневого очень много новостроек построенных и которые будут еще вводится в ескплатацию. А проблема выезда и въезда в Вишневое не решена. Хотелось бы узнать планируется расширение дороги на четыре полосы до Жулянского моста? По моему мнению это реально - убра...
33 коментаря 33 | 4216 переглядів 4216 | 4 роки назад | Вирішено