Чергове підвищення проїзду 718 маршрутка

Результати голосування.

  • Важливо: 77
  • Почекаємо: 2
  • Не важливо: 3

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Леси Украинки, 58

Додано: 2017-01-13 11:19:31

Поділитися:

Статус: Вирішена

Сьогодні вивісили обяву що з 15.01.17 знову підвищується вартість проїзду (напевно з 8 грн піднімуть до 10 грн.). Останнє підвищення було 05.12.16, лише місяць пройшов. Перевізник може піднімати проїзд щомісяця? Це якось контролюється міською владою яка давала дозвіл на перевезення?? Бо слухати хнову оті причини що на 25% зросло пальне - вуха в"януть від брехні, пальне зросло у ціні на 5% а вартість проїзду піднімуть на 30%?? Невже немає якогось контролю за перевізником від влади? творить що хоче? маршрутки як хоидили раніше так і ходять - про підвищення якості послуг не можна говорити, ввечері у годину пік на ВДНХ черга просто космічна на 718.
Адреса:
улица Леси Украинки, 58
Номер квартири:
120
ФІО:
Ольга Б
Слідкують за проблемою:
1
1
1
Гість 15:44 #
Звертайтеся на урядову гарячу лінію 1545, там якесь реагування буде
Sophie 16:15 #
Відписка там буде. Перекинуть на область, звідти в район і хтось із найнижчоїланки напише про причини підвищення
Андрей 18:26 #
Такое же обявление в 721 маршрутке, в среднем на 3грн подорожает с понедельника
Євгенія 20:56 #
може написати колективне звернення до міської ради із вимогою організувати автобуси до києва. чому вишнівчати проїжджаючи до києва всього 10 км платитимуть 12 грн, а приміром автобус, що курсує із масиву чайки до святошино, долаючи відстань у 11 км, коштує всього 3 грн.? чому такі ж автобуси не запустити з вишневого?
Анна 21:44 #
Уже есть коллективное обращение к местной администрации на сайте електронные петиции Вишневого и вы можете подписаться под ним. Для этого нужно зайти на сайт електронные петиции Вишневого и зарегистрироваться, и проголосовать за данное обращение. Уже нашлось 47 неравнодушных жителей, а надо 100 голосов собрать. Это прямое обращение к местной власти.
Анна 21:33 #
Для начала можно подписаться под уже составленной петицией. Зайти на сайт електронные петиции Вишневого и зарегистрироваться. Поставили свои подписи 35 чел. а надо собрать 100 голосов.
Анна 21:58 #
Прошу підтримати петицію про створення комунального транспорту у м. Вишневе petition.vyshneve-rada.gov.ua/uk/petitions/obschestvenn-j-transport-doya-zhytelkj-goroda-vyshnevogo
Андрей 20:42 #
Петиция набрала 134 подписи. Что дальше? Когда будет рассмотрение?
Анна 21:07 #
Когда у наших слуг народа начнется рабочая неделя, в понедельник наверное.
Адмін
Адмін 22:18 #
Протягом 10 днів мають дати відповідь та опублікувати її на сайті.
Джон Рембо 21:39 # +1
я уже ответ знаю… Что это не в их компетенции. Вот если б петиция про очередной деребан была, то они б ее и на новый год и в рождество расматривали.
Адмін
Адмін 13:32 #
Фахова консультація від юриста за посиланням vyshnevoe.com.ua/news/161-shcho-robyty-z-pereviznykamy-u-vyshnevomu-fakhova-konsultatsiya.html
Вера 18:09 #
Увага! Сьогодні, 18 січня, о 19.00 ми закликаємо людей зібратися на кінцевій 716 у Вишневому і поставити свій підпис під зверненнями до КОДА і перевізників. Боярка приєднується!
Досить обкрадати простих людей!
Андрей 18:17 #
И как там? были люди? чего-то добились?
Вера 18:22 #
5-й день битви перевізників і людей: нас нарешті почули!
Друзі, завдяки вам, небайдужим мешканцям Вишневого, Боярки, Софіївської Борщагівки, Крюківщини, Петропавлівської Борщагівки, Капітанівки, журналістам, фейсбуку і нашим акціям протесту у місті Вишневе про нашу проблему значного підвищення тарифів на пасажирські перевезення знають!
Сьогодні ми зібралися біля КОДА о 10.00. Вимагали зустрічі з Головою КОДА Горганом О.Л. (в народі – губернатор:), який не виходив з нами на зв'язок вже третій день. Вимагали наполегливо, передали бажання людей перекрити дорогу в суботу! Тільки після цього нас запросили на 11.30 увага! на зустріч Горгана О.Л. з перевізниками. Співпало? Чи спланована була зустріч з перевізниками заздалегідь, ми не знаємо. Але на зустрічі був аж 1 перевізник і 3 представника асоціацій перевізників)
Слово надали, дякую, озвучила:
1. Вимагаємо 3 гривні проїзд містом Вишневе!
2. Вимагаємо обґрунтування цін на проїзд до Києва. А поки – 9 гривень!
3. Створити комунальний транспорт сполученням Святопетрівське-Боярка-Вишневе-Київ!
4. Закласти в бюджет і компенсувати перевізникам проїзд пільгових категорій населення!
5. Звернутись до Кабміну з вимогою повернути державі регулювання цін на проїзд!
Губернатор Горган О.Л. попросив людей не перекривати дороги, а піти на компроміс, дати декілька днів на детальне вивчення проблеми. Запропонував громаді взяти участь у робочій групі, в нарадах. Друзі, що скажете? Що можете добавити ще до цих вимог?
Увага! Особливо активним мешканцям Вишневого і Софіївської Борщагівки! Дороги завтра перекривати не будемо. Дамо владі і перевізникам час) І будемо активно працювати з ними і контролювати їх)
Петр 19:24 #
Важно поднять уровень обсулуживания, запустить нормальные автобусы, а не эти Руты с Богданами… Выдавать билеты, вывесить точный график движения.
Anna 19:42 #
Значит дорогу завтра не перекрываем? Даем им время вивчити проблему? А сколько мы должны платить за проезд, поки вони вивчають проблему?
Андрей 20:39 #
Ну как обычно, было 8, подняли до 12, побастовали люди и они типа пошли на компромисс и сделают 10…
Влад 23:21 #
А кто бастовал?? Еще ничего небыло… собралось 5 активистов и 10 жителей… собрали подписи и поехали на прием к губернатору. Народ только в фейсбуке активничает
Вера 15:24 #
Инициативная группа борется с очередным повышением тарифов на проезд в вишневских маршрутках.
ретранслирую инфу:

Вишнівчани!!! Давайте разом боротися за свої права!!!
У вівторок, 24 січня, о 7:45 ранку
на зупинках по вул.Європейська і Святошинська
Стартує акція «Підвези Земляка!»
Водії приватних автівок – будь ласка, підвозьте вишнівчан до Києва! Ви допоможете людям у боротьбі зі свавіллям маршрутних перевізників, а заразом зможете трохи компенсувати собі витрати на пальне
пасажири – сідайте в автівки учасників акції. Ви зможете доїхати до Києва за дешевшою ціною, швидше і комфортніше, а головне – покажете маршрутникам, хто справжні господарі у місті. і якщо вони і далі будуть нахабніти із тарифами – ми можемо обійтися і без них!!!

Така система взаємодопомоги вже ефективно працює в Ірпені, Бучі. підключається Боярка.
Не будемо чекати манни небесної від влади – давайте разом допомагати один одному! Вівторок, 24 січня, о 07:45, на Європейській і Святошинській – старт акції «Підвези Земляка»
Наша група у фейсбуці — ВИШНЕВЕ.АКЦІЯ «ПІДВЕЗИ ЗЕМЛЯКА»
Андрей 19:50 #
как прошла акция?
Вера 23:31 #
Завтра ми трохи продовжимо орієнтувати водіїв плакатами та листівками. Єдине, як показав сьогоднішній день, зупинка біля ринку більше неефективна, там стало мало людей у порівнянні із чергами, що були в минулому. Люди припинили користуватися маршрутками!!! ))

Тому ми завтра будемо менш потужною командою із плакатами на двох зупинках:
1) на розі Зеленої та Європейської
2) на Святошинській біля Фори на виїзді з Вишневого.

Оця друга зупинка сьогодні в акції працювала не дуже активно — водії мало підїздили. Спробуємо це виправити завтра і заклИкати їх до більш активної допомоги землякам. За що ми їм всі дуже вдячні!!!

Під'їздіть, не соромтеся, пропонуйте свою допомогу. І не розчаровуйтеся, якщо люди не сідають. Бо напрямків дуже багато і не завжди вистачає пасажирів на зупинках — всі шукають альтернативу маршруткам )

Найбільший потік — з 07.40 до 08.50. Саме на цей час ми і орієнтуємося.

Треба не зупиняти протест проти маршрутчиків і продовжувати бити їх з усіх сторін!

P.s. нарешті прокинувся мер, який написав листа Гройсману ))
Оксана
Оксана 09:51 #
Поділюсь своїм сьогоднішнім досвідом щодо підвезення людей.
Під’їхали ми в 7,35 на зупинку «на Святошинській біля Фори на виїзді з Вишневого», спитали кому до універмагу Україна або до м.Університет.
Шість-сім людей від нас просто відшарахнулись, лише один хлопець відповів, що йому в іншу сторону.
Тому в мене назріло питання: а пасажири в курсі про цю акцію?
Можливо якісь треба розвісити оголошення на самій зупинці? або краще білборд (звісно, якщо є спонсор)?
Ольга
Ольга 10:52 #
В 718 зі вчора вирішили тариф переглянути до жк софії — напевно хтось з жк софії таки має на них вплив. От цікаво з вднх до жк софії 8 грн (було 11). а з жк софії до вишневого — 7 грн. і по вишневому 4 грн. От рівноцінні відстані правда. Якщо мати клепку то якщо з києву до жк софії 8 грн. то від жк софії до вишневого має бути 4 грн (тобто 12-8=4) а не 7 грн. Обнагліли!!!
Роман 14:55 #
У них вообще ни кто не считает пропорции, как хочу так и леплю, по Киеву 6… от Софиеской Борщаговки до Вишневого 8… это как вообще считалось? типа за счет жителей Вишневого и прилежащих сел загребать бабло(
Igor 18:14 #
На субботу какие-то акции планируються?
Вера 18:27 #
Вимоги громад Вишневого, Боярки, Крюківщини, Білогородки, Тарасівки, Святопетрівського, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Гатного, Віти-Поштової, Капітанівки, Дмитрівки:
1. Знизити тариф до справедливого рівня!
2. Верховна Рада – закласти в бюджет компенсування вартості проїзду пільгових категорій!
3. КМУ – повернути державне регулювання цін на проїзд у маршрутках!
4. Мінінфраструктури, КОДА, Укрзалізниця – запустити потяг сполученням Боярка-Вишневе-Київ.
5. КОДА – провести новий прозорий і відкритий конкурс/тендер на пасажирські перевезення у Києво-Святошинському районі із залученням представників громади!
6. Райрада, КОДА – терміново скликати сесію і створити комунальне автотранспортне підприємство як альтернативу приватним фірмам! Сполучення – між містами області до МЕТРО!

Ми готові до компромісу, але перевізники Вишневого нас зневажають!
Завтра, 26 січня з 9.00 до 13.00 громада цих населених пунктів виходять на протесну акцію на перехресті вулиць Київська-Святошинська у місті Вишневе та вул… Соборна, 61 у с. Софіївська Борщагівка.
Богдан 00:54 # -3
Извините Вера, но кто это все требует, те пара активистов которые не смогли собрать больше 15 человек… только заявления по ТВ и в интернете, что было 50 человек, что перекрыли дороги итд… Особенно смешно читать требования к ВРУ, УКРЗАЛИЗНИЦЕ… Чего уже тогда не попросить провести в Вишневое метро по линии Теремков… как то мелко просите господа псевдо-бастующие…
Алексей 10:05 #
Вера, в будний день далеко не все могутне пойти на работу.
Давайте запланируем повторную акцию на субботу-воскресенье.
Адмін
Адмін 13:23 #
Андрей 10:38 #
Вот вам и побастовали, на неделю скинули цену а потом опять все подняли. Походу комиссия вес проанализировала и хотела чтобы тариф был не менее 15грн до метро?))
Завантаження...