Затори по вулиці Василя Стуса (Балукова) від с. Крюківщина до АЗС "КЛО"

Результати голосування.

  • Важливо: 613
  • Почекаємо: 14
  • Не важливо: 33

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Вячеслава Черновола

Додано: 2016-01-26 11:28:03

Поділитися:

Статус: Вирішена

Щоденні затори по вулиці Василя Стуса (Балукова) від с. Крюківщина до АЗС "КЛО". Швидко проїхати просто нереально. Головною причиною вважаю роботу 2-х світлофорів біля магазину "Рибний світ" та неробочий світлофор біля АЗС "КЛО". Вирішення: відключення одного з світлофорів біля маг. "Рибний світ" та включення світлофору біля АЗС "КЛО".
Адреса:
улица Вячеслава Черновола
Номер квартири:
12
ФІО:
Костянтин Колійчук
Слідкують за проблемою:
1
1
1
1
1

yanacherpak
yanacherpak 11:24 # +1
Повністю згодна. Потрібно включити світлофор біля АЗС «КЛО». А світлофор біля магазину «Рибний світ» хоча б включати о 9.00 годині ранку, коли закінчиться година пік і поки магазин ще не відкрився. Саме із-за світлофора біля магазину «Рибний світ» ранком затори.
Адмін
Адмін 13:25 #
Доброго дня шановні вишнівчани.
З приводу сфітлофорного об’єкту на перехресті вул. Чорновола та а/д Київське півкільце – Крюківщина – Боярка (О101304). На даний час вже проведено розрахунки програмного забезпечення світлофорного регулювання, передбачається автоматизоване двохфазове регулювання дорожнього руху за допомогою дорожнього контролеру типу ДКД – 24 з пристроєм зв’язку GPRS. Контролер має можливість дистанційної діагностики.
В результаті виконання всіх технологічних рішень виникла необхідність перенесення великої кількості комунікацій таких як: газопровід середнього тиску, кабелі зв’язку «УКРТЕЛЕКОМ» та «УКРЗАЛІЗНИЦЯ», водопровід, каналізація, кабелі високої напруги. Деякі роботи ще не завершено, а отже проект реконструкції ще не введено в експлуатацію. Після закінчення всіх робіт, це нарешті станеться і світлофор запрацює.
Аліна Гарбар
Аліна Гарбар 09:39 # +1
Скажіть, будь ласка, орієнтовно, коли пранується вирішення проблем з цими комунікаціями? Яка дата закінчення ремонтних робіт?
Адмін
Адмін 10:10 # -1
Запуск сфітлофора планується до кінця лютого. На сфітлофорні об'єкти біля магазину «Рибний світ» також звернуть увагу. Більше інформації вже зовсім скоро!
vika30
vika30 11:28 # +1
Добрий день! Можливо якось прискорити вирішення даної проблеми? Сьогодні ранком 30 хвилин не могла виїхати з Вишневого. Можна хоть частково вирішити дану проблему виключенням світлофору біля рибного магазину до 9.00 годин ранку. Із-за цього світлофора постійно ранком затори.
Світлана Яременко
Доброго дня. Ми розглянемо Ваше звернення найближчим часом.
Світлана Яременко
Доброго дня! Ми розглянули, як і обіцяли, Ваше звернення щодо проблем, пов'язаних із роботою світлофора біля магазину «Рибний світ». Надіславши запит з проханням врегулювати роботу вищезгаданого світлофору до керівництва торговельного об'єкту, отримали оперативну відповідь. А саме: вже завтра, 17 ЛЮТОГО, СВІТЛОФОРИ ДО 9.00 ГОДИНИ РАНКУ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ В РЕЖИМІ ЖОВТОГО МИГОТЛИВОГО СИГНАЛУ, що дає дозвіл на рух і інформує про наявність небезпечного нерегульованого пішохідного переходу.
Костянтин Колійчук
Дякуємо за допомогу!
До 9.00 з якої години вечора?
Світлана Яременко
За новим планом роботи світлофора на режим жовтого миготіння світлофорна сигналізація буде переходити — з 22.00 години вечора до 9.00 години ранку. А щойно ми отримали деякі уточнення: завтра в першій половині дня планується регулювання режиму роботи світлофора, а вже до кінця дня він запрацює згідно поновленого графіку.
Іван Ялівець
Іван Ялівець 08:56 #
Світлофор зранку досі працює в звичному режимі, а не в режимі жовтого миготіння. Регулювання не відбулось?
Світлана Яременко
Так, торговельно-логістичний Комплекс «Арктика», на балансі якого знаходяться ці світлофори, приносить свої вибачення за затримку, яка виникла в зв'язку з технічними проблемами — поломкою світлофора на перехресті Гатне-Крюківщина-Вишневе. Запевнили, що відремонтують на протязі дня. Чекаємо.
Ярослав
Ярослав 16:26 # +2
Світлофори, біля «Рибного світу», встановленні хоч законно? чи самовільно? Бо по їхній роботі видно, що вони явно не синхронізовані, та і частота мигання не відповідає нормам. Доволі велике задоволення, як на мене, два світлофора через 50 метрів.
Світлана Яременко
Пане Ярославе, ми з'ясували у керівництва даного торговельного об'єкту питання щодо законності встановлення світлофорів на вказаному проміжку дороги. Нам надали всю необхідну дозвільну документацію, при цьому пояснивши, що оскільки даний об'єкт є Торговельно-логістичним Комплексом, де є державна митна служба та постійно заїжджають великогабаритні фури, встановлення світлофорів є вимушеною необхідністю. На даному проміжку дороги світлофори в значній мірі запобігають виникненню аварійних ситуацій. До того ж значна щільність транспортних потоків по головній дорозі унеможливлює здійснення лівих поворотів при заїзді-виїзді до рибного магазину і комплексу із зберігання та виробництва продуктів харчування. Враховуючи це і було встановлено 2 світлофори, які, наголошую, є законно встановленими та не суперечать вимогам ДСТУ 4090-2002.
Костянтин Колійчук
Якою «вимушеною необхідністю» можна пояснити встановлення 2 (!) світлофорів на відрізку довжиною в 50м.? Невже одного б не вистачило?
Світлана Яременко
Гадаю, це питання Вам краще адресувати керівництву Торговельно-логістичного Комплексу «Арктика».
Кукшин Эдуард
Прошу предоставить документ на вашем сайте за подписью мэра, Деп.ГАИ, зама или министра инфраструктуры о разрешении установки данных светофоров.Потому, как по нашей информации в Деп.ГАИ такого документа нет!!!!, и тот ГОСТ, что вы пишите применим для передвижения (кратковременного ) пешеходов, а не для выезда-заезда большегрузных и длинномерных фур.
Андрій
Андрій 16:47 # +2
На світлофорі біля КЛО потрібно ставити камери з фіксацією порушенням ПДР. Таким чином можна назбирати коштів на продовження чотирьох полосної дороги до Жулянського мосту. Це забере пробки з Вишневого. І ці два світлофори біля рибного, дозволяють рух від магазину лише в праву сторону, для цього зупиняти два потоки не має сенсу.
Yuliia
Yuliia 13:09 # +2
2 світлофори біля Рибного світу абсолютно точно створюють проблеми в трафіку зранку і ввечері, а також викликають дууууже багато сумнівів щодо їх законного встановлення.
В принципі, якщо в години пік, зранку з 7 до 10 і ввечері з 17 до 20 світлофори будуть в режимі жовтого блимання, то нехай собі будуть.
Світлофор біля КЛО має бути увімкнений якнайскоріше! Виїхати з Вишневого зранку доводиться дуже довго і в режимі обмеженого огляду! Прохання звернути увагу на ці проблеми якнайшвидше.
Андрей 18:20 # +1
Надо в К-Святошинскую прокуратуру на «арктику» коллективную жалобу писать. Нужен только организатор
Костянтин Колійчук
Вітаю всіх з частковим (!) вирішенням проблеми. Тягнучка вранці була, але вже з іншої причини. Залишилось дочекатися включення світлофорів біля «КЛО» і рух на перехресті можна вважати упорядованим.
Якщо нас читают з адміністрації «Арктики», то хотів би їх попросити повісити об«яву про те, що один зі світлофорів тепер „вічнозелений“ (бажано біля самого світлофору з боку парковки). А то деякі бідолаги довгенько там стоять і чекають на зміну кольору. Сам таким був.
Андрій
Андрій 20:38 # +2
И пожалуйста, подлатайте дорогу хоть как нибудь от жулянского моста до КЛО!!! Там очень много ям. Спасибо
Кукшин Эдуард
Кукшин Эдуард 21:46 # +2
На ямочный ремонт, да и в общем-то на никакой ремонт дорог в бюджете как всегда мат.средств не заложено.Администратор сайта как обычно предлагает:«Ваше предложение по решению данной проблемы?».Так вот мой ответ дорогие наши !!, избранные НАМИ депутаты гор.совета!!!, Вы подзабыли, что вы сидите в гор.совете благодаря тому, что Вы своим избирателям обещали, обещали и снова обещали, но Вам поверили, а дальше где ваша благодарность и где результат вашей «кропотливой работы и постоянные думы и тревога о ваших избирателях?».Наверное в ближайшее время предвидится большой шухер в стране и очередные выборы-перевыбоы вот тогда и нужно кандидатов пешком водить по проблемным местам и требовать незамедлительного выполнения, иначе все будет продолжаться из года в год одно и тоже.
Виктор 22:54 # +1
Я так розуміющо за місяць питання не зрушило з місця — світлофор біля КЛО як не працював так і не працює, а світлофор біля Рибного світу навіть опівночі працює…
Ярослав
Ярослав 12:03 # +1
Навряд чи світлофор біля КЛО вирішить усі проблеми з виїздом/заїздом від/до Вишневого. Тут потрібно будувати дорогу в 4 смуги(по дві смуги в кожну із сторін) аж до кінця Крюківщини.
vika30
vika30 15:24 #
Це було б чудово!!! Але це мабуть вже не скоро.
Ярослав
Ярослав 11:42 #
Це все робиться відносно просто. Як не як, а державна архітектура повинна працювати на благо свого міста. На участку Крюківщина-Жулянський міст багато новостройок, яким місцева влада дає дозволи на будівництво певних об’єктів. На засіданні Вишнівської міскої ради потрібно прийняти відповідне рішення про те, щоб дозволи видавались після того, як об’єкти інфраструктури (наша дорога) будуть ВЖЕ побудовані. Таким чином, щоб це все зробити, потрібна тільки ВОЛЯ і НАСНАГА НАРОДНИХ СЛУГ.
Ярослав
Ярослав 11:50 # +1
Доречі за ямковий ремонт доріг ми платимо коли купуємо бензин. На цьому участку є заправка КЛО та газова заправка (майбуть нелегальна), куди ми платимо ці гроші. Потім ці гроші мають іти в бюджет міста на саме цю саттю витрат- ямковий(капітальний ремонт) доріг. Тому про нестачу коштів хватить «гудіти».
Завантаження...