Відсутність пішохідної зони на відрізку по вул. Ватутіна (до вул. Піонерської) + ФОТО

Результати голосування.

  • Важливо: 266
  • Почекаємо: 10
  • Не важливо: 17

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Ватутина

Додано: 2016-07-14 00:38:18

Поділитися:

Статус: Вирішена

Відсутність на відрізку по вул. Ватутіна (до вул. Піонерської) пішохідної зони, по обидві сторни вулиці. Перед магазином припарковані автомобілі і велика лужа (вічна лужа) взагалі унеможливлюють прохід пішоходам в цьому місті. Доходити до перехрестя (досить небезпечного з обмеженим оглядом) можна тільки по дорозі з їдучими автомобілями. Ні забудовники нового кварталу (ЖК Піонерьский квартал), ні власники магазину ці проблеми не передбачили. Розмітки, бордюру чи огорожі немає, великий ризик потрапити під колеса автомобіля.
Адреса:
улица Ватутина
ФІО:
Марія
Фотографії проблеми:
Слідкують за проблемою:
1
1

Мария
Мария 10:28 # +1


Додала фото цього відрізку дороги. Ліворуч видно, що і підстанція, яка збудована уздовж дороги, також заважає безпечному проходу по вулиці пішоходам.
Мария
Мария 12:56 # +1
Мария
Мария 20:29 # +1
Світлана Яременко
Шановна пані Маріє! Дякуємо Вам за небайдужість, за те, що переймаєтесь життям нашого міста, піднімаєте проблеми, які потребують нагального вирішення. Питання влаштування пішохідної зони по вул. Ватутіна до вул. Молодіжна (колишня Піонерська), перебуває у віданні міської влади. Планується розроблення проектної документації щодо облаштування тротуарів та пішохідної зони на даному проміжку дороги у відповідності до затвердженої містобудівної документації.
Олексій Л
Олексій Л 20:23 #
Шановна Світлано!

Повідомте, будь ласка, про статус вирішення проблеми. Розроблення проектної документації вже почалося чи ще планується? Скільки ще зим ми будемо обходити МАФи по дорозі?
Марія 16:09 #
Пройшов вже рік, проблема навіть не думає вирішуватись. Обійти вже і через двір не можна, тільки посеред дороги. А через два тижні діти підуть до школи… і осінні дощі зроблять цю калюжу величезною та вулицю непрохідною.
Олексій Л
Олексій Л 16:18 #

Тротуар зробили.
Мария
Мария 17:55 #
Проблему вирішено)
Завантаження...