Продолжить четырех полосную дорогу до Жулянского моста

Результати голосування.

  • Важливо: 437
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 30

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: вулиця Вячеслава Чорновола

Додано: 2016-04-06 12:30:14

Поділитися:

Статус: Вирішена

На южной стороне Вишневого очень много новостроек построенных и которые будут еще вводится в ескплатацию. А проблема выезда и въезда в Вишневое не решена. Хотелось бы узнать планируется расширение дороги на четыре полосы до Жулянского моста? По моему мнению это реально - убрать бигборды и проблема решена. И ремонт этого участка дороги, потому что ямы там сумашедшие.
Адреса:
вулиця Вячеслава Чорновола
Номер квартири:
5
ФІО:
Артем
Слідкують за проблемою:
1
1
1
1

Наталья 14:16 # +4
Поддерживаю автора. Через 1-2 года вообще не возможно будет ездить в Киев. Обратите внимание сколько строится ЖК, а дорога одна, однополосная.
Костянтин Колійчук
Цілком підтримую. Можливість розширення дороги об'єктивно є.
Alex
Alex 20:20 #
Поддерживаю
Артем
Артем 11:54 #
Так кто-то из депутатов нашего округа ответит мне на мой вопрос?
Артем
Артем 11:55 #
Хотелось бы узнать планируется расширение дороги на четыре полосы до Жулянского моста?
Світлана Яременко
Всім дописувачам, які цікавляться питанням розширення дороги на вказаному проміжку! Згідно генерального плану міста Вишневе, передбачено будівництво нової Кільцевої дороги, що дасть змогу розвантажити інші транспортні дороги і, в межах рішень даного генплану, значно зменшити навантаження на проїжджу частину вулиці Чорновола.
Іван Ялівець
Іван Ялівець 15:01 # +4
Ну, може років через 5 почнуть будувати ту Кільцеву дорогу. А може і не почнуть. Це занадто великий проект. Але нам потрібно всього 1.5 км 4-полосної дороги від Києва до заправки КЛО.
Павел Пешков
Павел Пешков 16:34 #
На карті ремонту доріг України goo.gl/nCsYzE завлановано ремонт цієї ділянки у 2016 році.
Влад
Влад 16:16 # +1
Кільцева дорога не розвантажить, а навпаки, тільки значно завантажить проїжджу частини вулиці, це зрозуміло бо з різних напрямків додатковий потік транспорту поїде по вулиці Чорновола.
Таня
Таня 15:23 # +3
ділянки під висотну забудову виділяються ВЖЕ, будинки здають ВЖЕ. прямо коло заправки кло вже з«являється дві новобудови. Завантаженість цієї ділянки дороги вже критична. Це смішно, коли з 20 км дороги на роботу йде півгодини на те, щоб проїхати 2 км до виїзду з вишневого.
коли передбачено будівництво нової кільцевої „згідно з генеральним планом“?
Костянтин Колійчук
На сайті петицій відмовили у створенні петиції з цього питання, зробивши наступну відписку «Надана Вами пропозиція не відноситься до компетенції Вишневої міської ради. Ми можемо пропонувати до розгляду питання, які безпосередьно стосуються міста Вишневе.»
Світлана Яременко
Пане Костянтине, Вам відмовили у створенні петиції в зв'язку з тим, що даний проміжок дороги не є на балансі міської ради, а знаходиться у віданні служби автомобільних доріг в Київській області.
Анна
Анна 10:35 #
Добрый день, я так понимаю начался толчок в продвижении этой проблемы? Начались работы по расширению дороги возле рынка ПРОК? Кто подскажет?
Адмін
Адмін 10:47 #
Анна
Анна 10:55 #
это ремонт или какое никакое расширение дороги?
Адмін
Адмін 10:58 #
Поточний ремонт з невеликим розширенням.
Костянтин Колійчук
" 1.3.1. Завданням середнього ремонту є відновлення необхідних
транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини (рівності
та шорсткості удосконалених капітальних та полегшених покриттів і
доведення коефіцієнта зчеплення до встановлених нормативів для
забезпечення безпечних умов руху автотранспорту).
Середній ремонт виконується на підставі проекту або кошторису
робіт, що складений на підставі дефектного акта."

Технічні правила ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України П-Г.1-218-113-97

В новіших Технічних правилах подібного визначення не знайшов.

Якщо виходити з наведеного, то ймовірно будуть ремонтувати лише саме полотно. Мабуть, більш детальну інформацію могло б отримати міське керівництво, але йому ця проблема не цікава «в зв'язку з тим, що даний проміжок дороги не є на балансі міської ради, а знаходиться у віданні служби автомобільних доріг в Київській області».
Світлана Яременко
Пане Костянтине, не зрозуміла, чому Ви вирішили, що це «середній ремонт». Проводиться ПОТОЧНИЙ ремонт автомобільної дороги. В повідомленні про це чітко сказано.
Адмін
Адмін 11:54 #
Костянтин Колійчук
«З 4 жовтня 2016 року буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів у зв'язку з проведенням поточного середнього ремонт автомобільної дороги О101304 Київське півкільце – Крюківщина – Боярка на ділянці км 0 + 300 – км 4 + 450. Просимо вибачення за незручності», – йдеться в повідомленні.

Мабуть ми читаємо різні повідомлення :)
Світлана Яременко
Орієнтуйтеся на слово ПОТОЧНИЙ.
Костянтин Колійчук
«Если на клетке слона прочтёшь надпись «буйвол», не верь глазам своим.»

Дякую, що підказуєте як читати. Мабуть наступною буде вказівка щодо того як мислити :).
Світлана Яременко
Маю інформацію безпосередньо від підрядника, який проводить роботи. Читати ПОТОЧНИЙ!
Пане Костянтине, це зовсім не вказівка, а відповідь на Ваше запитання. Вибачте, якщо якимось чином моя відповідь Вас образила.
Анна
Анна 11:45 #
спасибо за изчерпывающий ответ.
Коментар видалено
Анна
Анна 10:11 # +1
снесли блок пост — будут максимально расширять. Давно пора было это сделать.Однозначно место для этого есть. Есть надежда что пробок поменьше станет.
Костянтин Колійчук
Турбує ще бордюр, який спрямовує 2 потоки в один (біля перехрестя). Є сумніви, що його демонтують, бо якщо так, то навіщо взагалі його ставили не так давно (коли робили світлофор)? Хоча те саме питання з нещодавнім ремонтом дорожнього полотна…
Костянтин 21:03 # -1
Читал отповедь на сайте Вишневого про невозможность достройки дороги силами вишневской мерии — все ето чепуха. Как выделять делянки под высотные дома, так земли и бабла полно, а как строитьдорогу так ничего нет. ПРОБЛЕМА РЕШАЕТСЯ ЕЛЕМЕНТАРНО — пока не будет здана дорога, садик, школа, поликлиника не одна земельная делянка не может быть выдана, ни один строящийся дом не будет принят в експлуатацию. И через 2-3 месяца свершится чудо — олигархи от строительства скинутся баблом на социалку и закипит стройка. А все гнилые отговорки — курам на смех. Надо только такую программу пропихнуть на сесии. Но у всех наших депутатиков видимо получены откатики и только в наших силах заставить их вспомнить, что они СЛУГИ народа а не его рабовладельци. Кстати хороший вопрос — а куда идут деньги от строек, кто бесплатно получает квартиры в этих новостроях и вообще где глянуть бюджет вишневого в сети — если кто знает поделитесь етой страшной тайной. Задача максимум — дать возможность населению в онлайне обсуждать статьи расходов, выставлять оценки, рейтинги местной власти, отменять необоснованные траты бюджета… (чтото я размриявся ...)
Влад 23:36 #
Таксист из партии ВОЛЯ ты как бы не представлялся всегда понятно что это ты!
Павел Пешков
Павел Пешков 23:00 #
вот таким людям депутатами нужно становится :)
Костянтин 20:36 #
почему я таксист, и что за партия ВОЛЯ — обознатушки у Вас гражданин. Но вопрос не в этом. Просто если есть что конкретное сказать (дополнения, критика, собственные суджения) тогда пишите, а иначе не стоит.
Адмін
Адмін 15:29 #
Проблему вирішено!
Завантаження...