Обустройство пешеходного перехода по ул. Первомайская 7

Результати голосування.

  • Важливо: 448
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 31

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Первомайская улица, 7

Додано: 2016-03-19 11:51:23

Поділитися:

Статус: Вирішена

По улице Первомайская 7 расположен пешеходный переход, которым пользуются дети для перехода улицы по пути в школу (школа №1). На данном участке дороге установлен знак "Пешеходный переход", однако водители часто нарушают скоростной режим так как дорожные условия позволяют это делать (прямой и ровный участок дороги с хорошим покрытием). Это несет большую угрозу здоровью и жизни детей. Жители дома №7 по улице Первомайская уже неоднократно обращались с просьбой установить принудительные ограничители скорости на указанном участке дороги
Адреса:
Первомайская улица, 7
Номер квартири:
1
ФІО:
Руденко Павел Александрович
Слідкують за проблемою:
1
Світлана Яременко
Шановні містяни, дійсно, даний проміжок дороги по вул. Першотравнева є небезпечним для переходу, тож, на даний час ведуться підготовчі роботи з метою облаштування її пристроєм примусового обмеження швидкості руху — лежачими поліцейськими, які планується встановити вже за декілька тижнів.
Pavel Rudenko
Pavel Rudenko 17:38 #
Займаюся даной проблемою ще з часів виборів. Одразу по виборах підготував депутатське звернення на встановлення обмежувачів швидкості на даній ділянці. На даний момент є рішення виконкому міської ради про встановлення, кошти закладені у бюджет та бюджет проголосований на черговій сесії міської ради.
Відповідальність за роботи було покладено на КП «УМГ», була поставлена задача підряднику. Однак, підрядник не виконав роботи належним чином. Помилку визнам та має доробити перехід.
За планом повністю підняти площадку пішохідного переходу приблизно на 8-10 см над рівнем дороги. Таким чином, щоб перехід сам був обмежувачем, а крім того підчас дощу вода стікала з нього і він залишався сухим.
Підрядник планує завершити роботи наприкінці поточного тижня.
Завантаження...