Відсутність лікарняних листів в міській поліклініці

Результати голосування.

  • Важливо: 464
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 32

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Октябрьская улица, 43

Додано: 2016-03-04 16:56:32

Поділитися:

Статус: Вирішена

Сьогодні, 4.03.2016р., пішла закривати лікарняний у міську поліклініку. Дільничий лікар приймає з 14-00 до 17-00. Полікліника вже майже місяць не має бланків листків непрацездатності (а замість них видають довідку, яку ПОТІМ треба обміняти на лікарняний як з*ясувалося). Тобто, я повинна відпрошуватись з роботи, щоб забрати цей документ? Чи мені дадуть додаткову довідку, що я ходила забирати цей лікарняний? А що робити з оплатою у соцстраху? Це лише перша частина безладу. Друге, найважливіше: кабінет, в якому знаходиться штамп та печатка закладу працює до 15-00!!!!!!!!! Таким чином, навіть отримав цю саму довідку від лікаря об 15-05 годині, ви не зможете надати їй чинності. І якщо ви схочете письмово виявити свою незадоволеність, вас у реєстратурі відішлють до відсутнього в цей час (передсвятковий день) головного лікаря або завідуючого відділенням. Та будуть поводити плечами і казати, що вони не мають ні печаток, ні штампів і що сьогодні короткий день. А хворий винний в тому, що у Вас короткий день? У середу буде стояти на роботі перед керівником і "мямляти" про тижневу відсутність, показуючи "фількіну грамоту" без штампів і печатки... Велике прохання до Міськради: зверніть увагу на цей інцедент!!!
Адреса:
Октябрьская улица, 43
Номер квартири:
1
ФІО:
Вікторія
Слідкують за проблемою:
1
1
1
анна 23:49 # +1
На жаль, це не тільки в нашому місті і не вперше. Минулого року вже була така ситуація. Мені колеги з Києва казали, що в поліклініках відсутні бланки лікарняних листків. Так трапилося, що я захворіла і отримала такий бланк, занесла на роботу всі з розумінням поставилися, неділі через дві підійшла в поліклініку і мені обміняли бланк. Можливо, це саботаж, мета якого заохочувати людей не йти на лікарняний, щоб соцстрах не виплачував. Дуже важко все до кінця зрозуміти, але точно знаю, що ні безпосередньо ГОЛОВНИЙ ЛІКАР поліклініки, ні МІСЬКРАДА в даному випадку просто при всьому бажанні не зможуть допомогти. Треба просто почекати, від хвилювання можна тільки ще більше захворіти. Зараз сама на лікарняному, проблема та ж, як і у Вас.
Служенко Вікторія
Дуже добре, коли на роботі з порозумінням відносяться до таких випадків. але щоб обміняти довідку мені треба потратити 3 години робочого часу (враховуючи проїзд), які необхідно буде відпрацювати понаднормово або замість заслугованих відгулів. І це лише тому, що немає папірців (яка на те причина?)
Адмін
Адмін 00:08 #
Ваше звернення направлено головному лікарю Вишневої міської лікарні Ціпкуну Андрію Аркадійовичу. В зв'язку з вихідними днями, відповідь очікуємо 9 березня.
анна 11:22 #
Минулого разу я залишала телефон, або можна взяти телефон, щоб дізнатися коли будуть лікарняні «папірці». За тим же телефоном можна домовитися щоб Вам залишили лікарняний в реєстратурі, яка працює з 8.00 чи навіть з 7.30. Сподіваюся, що люди з розумінням пропустять Вас без черги забрати лікарняний. Якщо Вам на роботу на 9.00 Ви запізнитесь на годину. Завжди можна знайти виходи, бо в даному випадку треба звертатися в Міністерство охорони здоров«я з питанням чому немає надрукованих лікарняних бланків, на що вони скажуть, що немає фінансування. Потім треба звертатися в Міністерство економіки з питанням чому, сплачуючи податки, я не маю можливості вчасно отримати лікарняний лист. Але Ви ж цього не будете робити… Тому треба спокійно реагувати на дану ситуацію і залишатися людьми. З вашої відповіді зрозуміла, що на роботі працівників керівництво таки за людей на рахує. На жаль, ми давно стали РЕСУРСАМИ для роботодавців. Чому?
Світлана Яременко
Шановні дописувачі! Щодо ситуації, яка склалася з листками непрацездатності, ми отримали відповідь головного лікаря Вишнівської міської лікарні Ціпкуна А.А.: «Останнім часом, а саме-останні 2-3 тижні у ВМЛ існує проблема з наявністю бланків листків непрацездатності. Така проблема виникає через те, що бланки закуповуються централізовано Департаментом охорони здоров'я КОДА з дотриманням певних необхідних процедур. Недостатність бланків у 2016 році може бути пов'язана зі значним підвищенням (у 3-4 рази) захворюваності у січні- лютому 2016р. і, відповідно, збільшенням використання листків тимчасової непрацездатності».
Тетяна 13:20 # +1
До речі, ця проблема досі є. У мене був лікарняний в кінці березня (до 29 березня), по якому я отримала вищевказану «довідку». Сьогодні дзвонила за телефоном, який мені надали, щоб слідкувати за наявністю бланків (5-15-82), і мені повідомили, що зараз оформляють лікарняні за ЛЮТИЙ. Не зрозуміло, якщо проблема виникла через захворюваність у січні -лютому, то чому досі не забезпечили поліклініку листками тимчасової непрацездатності??? А якщо врахувати, що соцстрах перерахує ч/з місяць-півтора, то до літа можливо і отримаю кошти за березень!!)))
Служенко Вікторія
Чим далі, тим більше це нагадуе якусь незрозумілу нам аферу. Щось мені підказує, що за цим попрямують затримки виплат із соцстраху (бо дуже багато хворієте, шановні!) Щось я не пом*ятаю, щоб у попередні роки під час епідемій грипу виникав хоча б натяк на нестачу бланків. Статус проблеми — НЕ вирішено!!!
Юджинія 11:21 #
05/04/16 Представник лікарні в м.Києві ходила, щоб отримати бланки листків. Сказали, що бланки відсутні. Будуть через 3 місяці. Сказали, що буде лист ДОЗ з роз'яснення порядку дій при відсутності лікарняних.
Богдан 15:48 #
Півтора місяці був на лікарняному. Із 14.04.2016 не можу отримати лікарняне, в поліклініці сказали, що не відомо, коли вони будуть. А жити за що? Порадьте на кого писати скаргу, чи позиватися до суду. Може якщо Мін. охорони здоров'я завалять позовами, то ситуація зміниться на краще.
yanakalabuxova
yanakalabuxova 11:54 #
Прошу поменять статут из решенной проблемы вНЕРЕШЕННУЮ!!! Я каждый день звоню в поликлиннику и спрашиваю о наличии бланков. Ответ все тот же «нет бланков». И не надо говорить, что нет бланков в других городах.Моему сотруднику в Киеве без проблем выдали больничный бланк. В Белой Церкви та же история. Так что проблем не решена.
Дарья 12:59 #
Значит Вашим друзьям очень повезло, им выдали из остатков (нз), что были в их поликлиниках. В Полтаве есть только в некоторых лечебных учреждениях остатки и то больше у врачей-специалистов. А так, больничных нету уже с 18.04.16
vika30
vika30 11:59 # +1
Кто поставил статут решенная проблема???
Elena 15:12 #
В Броварах тоже нет. Ждем месяц уже. Когда будут никто не знает.
ЕЛЕНА 12:27 #
В Макарівській районній поліклініці також не має бланків. Коли вони будуть — конкретної відповіді ніхто не дає…
Олена 12:50 #
Мені в Макарівській поліклініці старша медична сестра відповіла, що блланків немає і невідомо, коли будуть, порадила (єхидно) звертатись у міністерство охорони здоров'я. Дуже добре. На роботі по довідці лікарняний не оплатять, а за що жити? Маю страховий стаж 25 років. Не розумію, чому я повинна принижуватись, щоб отримати належне за законом.
ЕЛЕНА 13:20 #
«Недостатність бланків у 2016 році може бути пов'язана зі значним підвищенням (у 3-4 рази) захворюваності у січні- лютому 2016р. і, відповідно, збільшенням використання листків тимчасової непрацездатності» — геніальна відповідь головного лікаря. А можливо У ФОНДІ закінчились гроші і не має чим виплачувати лікарняні?
Ольга 17:04 #
Сьогодні працівниця принесла на заміну довідки лікарняний листок))) м. Біла Церква
alexey_91
alexey_91 14:36 #
Звонил только что 5-15-82 — «бланков нету»
Олександр 16:59 #
А як вам така історія. Прохворівши 8 днів отримавши довідку замість лікарняного, людина не може отримати відпускних виплат через відсутність лікарняного листка! Так у відпустку можна йти, але нічогісінько не отримаєш!
Неля 14:08 #
Проблема з лікарнями листами існує і в місті Полтава. з 13 квітня 2016 чекаю лікарняного листа… в Міністерстві тільки годують обіцянками, то в червні, то в серпні, а тепер кажуть у вересні… такого безладу за часів незалежності ще не було! Мабуть дійсно є якась домовленість із Фондом, а гроші десь відлежуються на рахунках наших можновладців!
Завантаження...