Руда вода по вул. Вітянська.

Результати голосування.

  • Важливо: 476
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 32

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Витянская улица, 8

Додано: 2016-02-20 22:21:43

Поділитися:

Статус: Вирішена

Приблизно з рік, майже через день з крану гарячої води біжить руда вода. Інколи буває голуба та прозора (ідеальна), але основну частину часу руда. Дзвінки в ЖЕК, водоканал та тепломережу не допомагають. В чому полягає суть проблеми - невідомо.Треба якісь більш рішучі міри.
Адреса:
Витянская улица, 8
Номер квартири:
12
ФІО:
Ольга
Фотографії проблеми:
Слідкують за проблемою:
1
Світлана Яременко
20 лютого багато вишнівчан скаржилося на раптове зникнення холодної води, а потім — на брудну воду, що лилася з кранів. Дана ситуація виникла через аварійне припинення електропостачання, в результаті чого насоси на всіх скважинах міста не працювали на протязі 1,5 години. Після подачі світла, було відновлено водопостачання. Більшість комунікацій у місті — це металеві труби, які з часом іржавіють. Через різницю тисків, що виникла при зупинці та запуску, бруд з комунікацій потрапляв до споживачів. Комунальне підприємство «Вишнівськводоканал» приносить свої вибаченння за ситуацію, що виникла.
мари 16:20 #
руда вода була не тільки 20 лютого, а так як написали через день і не тільки на Вітянській а й на Жовтневій 49. до речі ніхто не побачив, що у візовках за лютий місяць Холодна вода подорожчала на — 1 гривну. в зв'язку з чим? коли електроенергія підніметься в ціні з березня.
Бєлов Олександр
27 березня, а також і раніше, час від часу вода так і біжить руда. Помітно, що це відбувається в час, коли люди найбільш інтенсивно користуються: вечір, 20.00-22.00. Проблема нікуди не зникла!!!
Коментар видалено
Виктория 21:17 #
На Святошинской тоже самое, 3 месяца назад была рыжая и вонючая вода, аж ногти темнели после нее. Потом вот уже в течении 3 месяцев стала намного лучше. Но теперь опять рыжая и воняет металлом, и опять ногти и руки темнеют. Тоже постоянные звонки и жалобы в жек ни к чему не приводя! Я так поняла, что проблема не в жеке, а по всему городу.
Завантаження...