Незадовільне транспортне сполучення

Результати голосування.

  • Важливо: 519
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 33

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Леси Украинки

Додано: 2016-02-16 18:48:59

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Доброго дня шановні мешканці м.Вишневе. Не так давно я став мешканцем цього чудового міста. На превеликий жаль, хочу звернути увагу місцевої влади на незадовільне транспортне сполучення напряму маршрутного таксі за №718. Дає підстави так стверджувать велика різноманітність транспортного сполучення, що відбувається у напряму м.Вишневе в сторону метро Акаммістечко, Житомирська, Святошин, тобто крайні станції червоної гілки Київського метрополітену. При чому маршрутів в тому напрямку існує велика кількість, навскидку, 716, 721, 301, 369, а маршрути 716, 721 йдуть чуть ні кожні 5 хвилин. Нотомість на крайні станції синьої гілки метрополітену Теремки, Іподром, Виставковий центр здійснює перевозку людей тільки один маршрут №718. Суть проблеми полягає в тому, що маршрут №718 обслуговується автобусами, які мають маленьку вміскість людей та не передбачені для перевозки на короткі відстані. Я маю на увазі, що комфортно пересуваються у цьому маршруті тільки ті пасажири, що зайняли місця для сидіння, всі інші відчувають незручність, як пасажири. Але проблема навість не в цьому. В часи пік, коли людям необхідно добратись до роботи, в даний маршрут не можна, скажу як є, "влізти" по причині повної завантаженості. При чому вказана завантаженість маршрутки проходить на кінцевій зупинці, що призводить до того, що пасажири на інших зупинках вже не можуть в неї попасти. Що казати, прошу, шановних добродіїв вийти в час 7:45 до 8:30 і побачити це власними очима. Вихід вбачаю в залучені інших перевізників по альтернативному маршруті в напрямку кінцевих станцій Теремки, Іподром, Виставковий центр та інспектуванні перевізника маршруту №718. З повагою
Адреса:
улица Леси Украинки
ФІО:
Юрій Білека
Слідкують за проблемою:
1
1
1
1
Світлана Яременко
Шановний пане Юрію, згідно Вашого звернення ми провели необхідну перевірку та з’ясували наступне.
Приміській автобусний маршрут загального користування № 718 належить перевізнику ПП «АТН».
Проблема, про яку Ви говорите у зверненні, а саме: маленька місткість та повна завантаженість маршрутних автобусів № 718 дійсно існує, оскільки на момент його створення (ще до 2009 року) показники, необхідні для організації та облаштування маршруту, що планувався для відкриття, були зовсім інші.
Для інформації: існує «Порядок організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», відповідно до якого перед тим, як відкрити новий маршрут, проводиться необхідне дослідження, з застосуванням різних методів, як то: вивчення попиту населення на перевезення, аналіз звернень юридичних і фізичних осіб щодо необхідності такого маршруту, дослідження пасажиропотоку, наповнюваність автобусів тощо.
За результатами таких досліджень і визначають необхідність збільшення або зменшення кількості рухомого складу, кількість місць у автобусі, його модель, марку, кількість стоячих місць чи місць для сидіння, інтервал руху, тощо.
Оскільки такі дослідження проводились ще до 2009 року, Дозвіл на право обслуговування пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 718, який дає право на здійснення перевезень пасажирів, містив умови, які відповідали результатам дослідження 2009 року. Як відомо, за останні кілька років кількість населення міста Вишневе значно зросла, що і викликало значні незручності, велику перевантаженість, невідповідність кількості місць у автобусі до реального попиту та ін, про які Ви говорите у своєму зверненні.
Враховуючи вищесказане, виконавчий комітет Вишневої міської ради звернувся з відповідним листом до замовника перевезень – управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації з проханням відреагувати та вжити відповідних заходів в межах компетенції відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт».
В усній розмові нам пообіцяли переглянути відповідність роботи маршруту № 718 згідно Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом та провести необхідні коригувальні дії: в даному випадку збільшити кількість рухомого складу, замінити тип або марку автобусів на рухомий склад більшої пасажиромісткості тощо.
Юрий Билека
Юрий Билека 15:42 #
Шановна Світлана! Дякую за оперативне реагування на моє зверненя, надіюсь, що сприяння органів місцевої влади у вирішенні проблем її мешканців стане наслідком покращення транспортного сполучення.
З повагою
Тоха 13:56 #
Теж саме можна сказати про маршрути № 306 та № 732! Автобуси вже забиті повністю на кінцевій і тендеція все гірше і гірше… Було б чудово, як щоб там теж переглянули часові проміжки в маршруті особливо вранці та в вечері! + є автобуси без задніх дверей то взагалі жах… буть ласка зверніть увагу! Дякую.
Світлана Яременко
Дякуємо за інформацію. Ми проведемо необхідну перевірку та з'ясуємо у перевізника даних маршрутів щодо цієї ситуації.
Ирина 10:33 # +1
Теж висловлюю Величезне своє незадоволення щодо перевізника маршрутки №306, ціна ВИСОКА, проміжки між маршрутками великі, маршрутки геть МАЛЕСЕНЬКІ. Ціни достатньо високі, як для такого маршруту 8 гривень, дуже часто люди висловлюють своє незадоволення щодо ціни. А водії думають що їх маршрутка це якась рукавичка, на минулому тижні якось вже геть ніде було стояти, а водії все кричать пройдіть-пройдіть далі, це просто ЖАХХХХ, триматись в маршрутці нема за що. Це питання потрібно піднімати, не мовчати. Будь-ласка прошу змініть маршрутки на нормальні автобуси, за такі кошти можна поступово змінювати ці маршрутки. І взагалі, у Вишгород проїзд коштує дешевше, а відстань довша, в чому логіка, поясніть будь-ласка. Мають же це хтось контролювати, а тут у Вишневому свої розцінки, ціна проїзду має коштувати 6 гривень.
Коментар видалено
Світлана Яременко
Пані Ірино, ми передали Ваше звернення перевізнику, який обслуговує маршрут №306.
Ирина 13:54 #
Дякую.
Лариса 13:00 # +1
Чому у м. Вишневе немає нормального регулярного маршрута автобуса комунального транспорту, як у Києві? Чому мешканці Києва можуть їздити автобусом за 4 гривні, а мешканці Вишневого, щоб добратися до найближчої станції метро, можуть користуватися тільки приватними перевізниками (маршрутними таксі) за 8 гривень? Чому не налагоджується послуга комунального транспорту для пасажирських перевезень з Вишневого до Києва?
анна 00:37 #
Правди ради, зауважу, що маршрутка № 732 чи не єдина, проїзд в якій коштує 6 грн. ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА УТРИМАННЯ ЦІНИ НА ТАКОМУ РІВНІ І ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ. Маршрутом користуюся раз на три дні, але водії всі досить приємні. Дякую їм, ми, пасажири, також не завжди контролюємо свої емоції, а вони терплять!!!
Артем
Артем 22:07 #
маршрут короче вот и по 6 грн проезд.
анна 00:19 #
А 169 (805) дуже довгий?
Артем
Артем 00:58 #
805 — 13км, 732 — 11км, 721- 14 км.
alexey_91
alexey_91 10:30 # +2
301 — 12 км (до Новобеличей никто не едет, он там разворачивается по сути),
716 — 12,7 км
Киевские маршрутки:
220 — 19,5 км и 6 грн
416 — 24,4 км и 6 грн
155 — 14,4 км и 4 грн
180 — 23 км и 6 грн
550 — 24 км и 6 грн
Сравнивать беспроблемный проезд по адекватной Окружной или пр.Победы и переезды с Борщаговки на Троещину так же нелогично.
Так что Вишневские маршрутки — это просто обдираловка с попустительства властей
Світлана Яременко
Шановні дописувачі! Регулювання (встановлення) тарифів на перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньо обласному сполученні здійснювалось управлінням інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.

У зв’язку із змінами до Постанови Кабінету Міністрів України
від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548», обласні державні адміністрації не мають повноважень стосовно регулювання (встановлення) тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньо обласному сполученні.

Тобто, фактично, встановлено вільне ціноутворення.

Виконавчий комітет Вишневої міської ради звернувся до Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо діючих тарифів на проїзд у міжміських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюють перевезення по м. Вишневе щодо перегляду встановленої вартості проїзду на міжміських автобусних маршрутах відповідно до чинного законодавства при формуванні вартості проїзду на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах із забезпеченням балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.
alexey_91
alexey_91 17:21 #
Так тут монополия: 741,721,301,716 — один перевозчик.
Помню, лет 4-5 назад хотели провести конкурс на перевозки, то местные маршрутчики устроили коллапс под вселюбимые крики «злочинна влада» проводит «своих».
Артем
Артем 18:35 #
Пригород всегда дороже.
alexey_91
alexey_91 09:52 #
Спасибо кэп. Я вижу что 8>6.
А экономическое обоснование есть этому? Киев никак не взымает плату/налог из областных перевозчиков, они на платят на автостанциях, не установили электронные компостеры, не выдают билеты, а просто берут в 2 раза больше за то же расстояние.
Когда пытались провести конкурс на маршрут — просто устроили коллапс и не вышли на маршрут
Лариса 11:33 #
Попустительство? А может, это не просто попустительство, а попустительство, которое выгодно? Владельцы маршруток благодарны…
Юрий Билека
Юрий Билека 09:45 #
На превеликий жаль, проблема по маршруту №718 не змінилась, як і раніше о 8:00, якщо не їхати з кінцевих зупинок даного маршруту, попасти в неї досить проблематично, перевізник не справляється із пасажиропотоком.
Світлана Яременко
З приводу роботи маршруту №718 чекаємо відповіді Київської обласної державної адміністрації. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження.
Юрий Билека
Юрий Билека 08:31 #
Доброго ранку, чи є вже якась відповідь від Київської обласної державної адміністрації з проводу роботи маршруту №718? Чи може були здійсненні якісь інші шляхи вирішення проблеми?
Світлана Яременко
Доброго дня. Так, відповідь ми вже отримали. Відділ транспорту опрацював наше звернення та запропонував звернутись до них з відповідним листом про перегляд умов договору, згідно якого перевізник автобусного маршруту № 718 здійснює перевезення пасажирів, з метою проведення перевірки та перегляду умов даного договору. Тобто, це означає, що в найближчі кілька тижнів буде проведена робота в напрямку покращення умов перевезення пасажирів на вказаному маршруті.
Світлана Яременко
Шановні пасажири, дописувачі сайту, а також ті, хто переймається проблемою перевантаженості в години пік автобусного маршруту №718! Перевізник, що обслуговує даний маршрут, повідомив про те, що ведеться робота в напрямку збільшення кількості оборотних рейсів і вже до 15 квітня цього року, з метою покращення якості перевезення пасажирів, кількість автобусів на маршруті №718 буде значно збільшено.
Галина 09:22 #
Доброго дня! 30.03.2016 р. стала свідком ганебної ситуації у маршрутному автобусі № 723 Київ-Вишневе № транспортного засобу АІ 0579. Заходила в автобус на зупиці Чабани о 17:05 до Вишневого. На зупиці зайшов молодий чоловік, показав водію посвідчення учасника бойових дій у розгорнутому вигляді і повідомив у ввічливій формі, що це за посвідчення. Водій зреагував неадекватно, почав грубо ставити запитання. Пасажир ще раз показав посвідчення, на що водій відповів брутальною лайкою на його адресу, обізвав молодого чоловіка брудними словами. Вважаю такі водії не мають перевозити пасажирів. Диспетчер цього маршрутного рейсу жінка, яка також неоднократно хамила пасажирам.
Світлана Яременко
Шановна пані Галино, Ваше повідомлення направлено директору компанії-перевізника, яка обслуговує маршрут №723 для відповідного реагування.
Галина 15:59 #
Дякую! Моє звернення з цього випадку не одиничне. Більшість пасажирів, які були в цьому автобусі при виході записали номер машини. Маємо надію, що небайдужістю змінимо ситуацію в країні.
Юлія 10:51 #
Доброго дня. Сьогодні приблизно о 9,15 по маршруту 716 було виявлено двох «злочинців», які працювали по схемі: один стоїть біля водія, а інший в прохідній частині, і ніби ти з ним не можеш розминутись щоб пройти, поки це все відбувається, злочинець що стоїть біля водія починає нишпорити в твоїй сумці. Коли почали говорити: Що ви робите, як вам не соромно, водій зупиняє маршрутку і їх випускає. От тут не зрозуміло, чи то водій був з ними в змові, чи що. Якось не логічно було їх відпускати і не викликати поліцію. Номер машини АА 4466 і здається в кінці КХ. Взагалі є якісь інструкції, як в даній ситуації мав повести себе водій? Дякую.
Світлана Яременко
Шановна пані Юлія, для уточнення деяких даних щодо описаної Вами ситуації зателефонуйте, будь-ласка за номером: 093 226 26 94, або 095 838 59 33. Дякую.
Світлана Яременко
Пані Юлія, відповідно до порядку перевезень пасажирів, водій не несе відповідальності за збереження речей пасажирів. В даному випадку, як нам повідомив представник перевізника ПП «АТН» автобусного маршруту №716, водію, з його слів, не були відомі наміри зазначених громадян.
Хочемо також наголосити про необхідність бути обачними під час проїзду в громадському транспорті, оскільки випадки пограбувань в маршрутних таксі є непоодинокими, в тому числі і на території міста Вишневе.
Нагадаємо Вам декілька важливих правил, які стануть Вам у нагоді:
— не тримайте велику суму грошей в одному місці;
— пам’ятайте і тримайте під контролем ті місця, де зберігаєте гроші;
— якщо гроші у сумочці, то її бажано притиснути до себе, та пильнувати, щоб ніхто не вирвав з рук;
— гаманець треба класти у пакет чи господарську сумку на саме дно, зверху покласти різні речі, особливо такі, які створюють шум (шелестять);
— у разі викрадення ключів і документів треба негайно змінити замок у квартирі;
Перераховані поради — загального характеру. У кожному конкретному випадку варто діяти з огляду на ситуацію.
Юрий Билека
Юрий Билека 09:34 # +1
Доброго дня пані Світлана! Шкода, що місцева влада не може вирішити даної проблеми з перевізником маршруту №718. Обіцяне Вам, та від Вас обіцяне нам на сторінках цього сайту, що з 15.04.2016р. буде покращення транспортного сполучення не відбулося. Ваша стратегія, щодо телефонування перевізникові з зазначенням проблеми і його обіцянки її вирішити не справдилась і проблема не вирішилась. Надіюсь Ви розумієте, що маєте справу з бізнесом і вирішувати її потрібно, застосувуючи саме бізнесові «важелі».
А про перевізника вам відверто скажу, що він не може, чи не хоче, щось робити, коли «забитий під завязку» автобус і пасажири в ньому не стоять, а «висять» вигідний перевізникові — менше автобусів і прибуток майже той самий, хто там дбає про якісь мінімальний комфорт.
Єдиним варіантом покращення є альтернативний маршрут, який швидко змінить ситуацію.
Вера 10:41 #
касательно маршрута 718 — на этой неделе с удивлением езжу с утра (8:20) в полупустых маршрутках, правда в Киеве на Окружной транспорт забивается по полной
Юрий Билека
Юрий Билека 08:08 #
Доброго ранку, Вера Ви мабуть не уважно читали перший пост. Але, якщо звичайно Вам на роботу на 10 годину, то проблем немає.
Сьогодні, як і вчора близько 8:00 біля магазину «Фора», що знаходиться біля міськради в проході вказаної маршрутки біля самих дверей водія було 8-10 чоловік в полузігнутому стані, що вже водій каже, що пасажири закривають йому зеркало заднього виду.
Вера 08:51 #
на этой остановке не может быть пустых маршруток в час пик — это просто нереально
Юрий Билека
Юрий Билека 11:07 #
я не говорю про пусті маршрутки, а хоча б нормальні місця для стояння
Elena
Elena 14:47 #
Вот программа Сергея Заблоцкого, у него огромное желание решить вопрос с транспортом:

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

Заблоцького Сергія Анатолійовича

Я йду на вибори разом із молодою політичною партією «Сила людей», члени якої, як і я цінують одні і ті ж людські цінності та мають спільне бачення стратегії розвитку України.

«Сила людей» − перша в історії України партія, яка розбудовується знизу догори, залучаючи лідерів громадянського суспільства, середнього класу, науковців, військових, експертів з усіх секторів економіки. Партія, яка не створена заради виборів та не фінансується олігархічними кланами України. Партія, яка не створена для одного лідера, а намагається залучити якомога більшу кількість молодих, освічених, амбіційних лідерів, у яких достатньо знань та досвіду для розбудови України.

У моїй програмі Ви не знайдете передвиборних гасел та популістських обіцянок. Моя програма основана на власному практичному досвіді роботи у промисловості та науці, досвіді громадсько-політичної діяльності, роботі з людьми та їхніми потребами.Моя програма – це ті основні напрями та першочергові цілі, які я хотів би реалізувати для людей як депутат Верховної ради України, а саме:

3. Створення єдиного комунального автотранспортного підприємства Києво-Святошинського району з автобусами великої місткості, можливістю громад здійснення контролю за встановленням тарифів на проїзд та їх дотриманням.

www.facebook.com/profile.php?id=100001724092269&fref=ufi его профиль
Uroffice79
Uroffice79 11:15 #
Світлана Яременко, яка відповідь з Антимонопольного?
Алена 11:04 #
Добрий день! Хочу звернути свою увагу до перевызника маршруту Киев-Вишневе №723. Так як проживаю у селі Крюківщина, постійно користуюсь цим маршрутом. Але ви мене вибачте, перевезення людей в мороз -11 чи -17 без опалювання в самому маршруті, де все покрито інієм, де у вікнах не видно ні зупинки ні навіть самого прямування, тому що вікна обледеніли, перевізник перевозить людей!!! Крім того, люди мусять їхати в такій повністю холодній маршрутці від 20 хв. до 1 години! Тариф підвищили, а за що я плачу не зрозуміло, мабуть за те що на кожній зупинці стоїмо по 5-10 хв у мороз, та ще й в холодильній камері самї маршрутки!!! Не має різниці чи стоїш ти на вулиці в мороз -17 чи сів у маршрутку 723, температура однакова, але за це ще й платиш гроші.
Татьяна 10:25 #
Здравствуйте!!! Хочу пожаловаться на 718 маршрут а некуда!!!
Сегодня, 09/02/2017 с 7:45 до 8:25 проехало всего три маршрутки 718 маршрута. Интервал 15 мин — это нормально? Конечно же ниодна не остановилась так как были забиты до отказа еще на конечной станции посадки. В итоге мне пришлось сесть в 301 маршрутку хотя она мне и не подходила.
Я хотела бы уточнить интервал движения 718 маршрута, почему маршрутки ездят с интервалом 12-15 мин??? У кого можно спросить и кому пожаловаться ??? Так как в и-нете нету актуальных контактов перевозчика ПП«АТН»! Номера 067-724-74-45 и 0444434892 уже три года как пренадлежат другой компании.
Мои претензии подкрепляються тем что случай не еденичный, и проблемы с таким большим интервалом между маршрутками на 718 маршруте происходят каждый день.
Например вчера я ждала 718 маршрутку на ст.м. Выставковый центр 25 мин!!! с 18:30 до 18:55.
На других маршрутах например нету такой проблемы: 301, 716, 721 в час пик идут каждые 1-2 мин.

Если кто может помочь с любой информацией — буду очень благодарна.

Татьяна 13:42 # +1
Яна, спасибо.
По киевстару мне ответили и сказали что расписание маршруток 718 каждые 10-15 мин — это по графику.
+ половина маршруток замерзла и даже не выехала на маршрут.
Мои доводы что маршрутки других маршрутов (716,721,369,301) выехали вовремя отверглись так как они на бензине а не на соляре как 718.
Так что по их словах все в порядке. Надо просто подождать пока придет весна.
Вывод остается один: спасение утопающих — дело рук самих утопающих.

Буду писать жалобы.
Спасибо за помощь.
Вера 11:13 #
От того что вы пишете здесь на сайте — ничего не измениться — пишите сразу в соответствующие структуры Киево-Святошинского района и Киевской области
Вера 11:24 #
Яна 14:24 #
Для тех, кто хочет с другими перевозчиками пообщяться и высказать свое недовольство: www.facebook.com/photo.php?fbid=1850836785163985&set=p.1850836785163985&type=3
Cветлана 22:02 #
Скажите пожалуйста, каким образом можно защитить свои права на достойную перевозку пассажиров по этим неадекватным ценам? Сегодня ехала в 720 маршрутке, со мной такого ещё не случалось… Нашла в интернете, что вроде маршрут относится к АТН, которое в Вишневом. Ехала в 17-30, телефон АТП не отвечает, номер маршрутки записала, к кому обращаться?
Олег 08:40 #
Доброго дня. Пишу скаргу на маршрут № 306. Дуже, ну дуже великий інтервал в русі цієї маршрутки. Приходиться 30-40 хвилин чекати на загазованій зупинці і як ідіот виглядати весь цей час свою єдину маршрутку, яка їде в цьому напрямку у Вишневе (до Delta Medical/Рибний світ). Величезне прохання пустити більше маршруток, тим самим зменшивши інтервал руху хоча б до 15 хвилин або хоча б встановити на вже існуючі GPS, для відслідковування їхнього місцезнаходження в Інтернеті (так хоч можна буде спланувати оптимальний час виходу з дому, щоб не дихати вихлопами машин на зупинці і втомлювати очі вишукуванням рятівної маршрутки. І ще одне зауваження стосовно ціни: щоб добратися із зупинки «Електронмаш» до зупинки «Під жулянським мостом» необхідно заплатити 8 грн, як по Києву. Але якщо необхідно доїхати всього навсього на 1 зупинку більше, до зупинки «Delta Medical/Рибний світ» (що вже вважається Вишневим) вже необхідно заплатити одразу 14 грн. Де в цьому логіка? Невже проїхати 1 зупинку на маршрутці вартує 6 грн ??? Якби було 10 гривень — вважаю було б оптимально, логічно і справедливо. Прошу Вас розібратися з цим і зробити хоч якесь поліпшення для пасажирів цього маршруту.
Людмила 09:18 #
Дамы и господа! Сегодня 11.06.2020 года я с мужем ехали на работу маршрутом 718, а именно с номером АК 7225 СМ, и мы около 8 раз чуть не попали в ДТП, лихач водитель тупо не соблюдает ПДР, ни поворотов нихрена!!! Женщина преклонных лет сделала замечание, что гдубокоуважаемый водитель везут ЛЮДЕЙ, а не дрова! Участники дорожного движения устроили симфонию с длинных сигналов клаксона! Впереди сидели дети, сами понимаете, что вылет в лобовое стекло был бы обеспечен. Никогда еще меня так не телепало, ку ак сегодня! Прошу провести воспитательную беседу!
Людмила 22:17 #
Маршрут 718. Сегодня 20.08.2020 и уже не первый раз нету рейсов с разрывом в 45 мин ходят. В 22.16. Была на остановке ВДНХ уехала в 23.00. И это случается очень часто.
Вікторія 09:35 #
Щойно їхала маршрутом 723. Чекала машину 25 хв. Протягом 25 хвилин водій стояв на зупинці і курив. На моє запитання «Де диспетчер 723 маршруту?». Він відповів: "… ви така інтєрєсна… я звідки можу знати… ДЕСЬ ХОДЕ… а у нас є чіткий графік коли ми маємо їхати. .«На запитанння :»Коли по графіку поїде машина? Відповів: "… а я звідки знаю?..." Потім під час поїздки він від Вишневого до Гатного розмовляв по мобільному телефону і казав: «ти можеш сказати мені моє ВРЕМЯ...?» Схожа ситуація повторюється третю суботу підряд. Наступного разу обиратиму інший маршрут. Своїм знайомим НЕ РЕКОМЕНДУВАТИМУ ЦЕЙ МАРШРУТ для поїздок до Києва.
Вікторія 16:22 #
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, скільки коштує проїзд на маршруті 718 від зупинки Південна Борщагівка до ЖК «Волошковий»? 06.05.2021р о 15.20 їхала 718 номер машини АІ3318 ЕН при оплаті за проїзд водій взяв 12 грн. Кожного дня іду, водії брали 10 грн. На моє питання: чому 12 грн? Почула багато «цікавого про себе». Водій зупинив машину і вимагав, щоб я пройшла по салону і не заважала. Салон був забитий, їхати одну зупинку. Водій був без маски( вона висіла у нього на шиї). Що це було не зрозуміла. Завжди було гарне обслуговування, жодного конфлікту.
Завантаження...