Агресивні бездомні собаки

Результати голосування.

  • Важливо: 561
  • Почекаємо: 14
  • Не важливо: 33

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Балукова

Додано: 2016-02-10 22:35:07

Поділитися:

Статус: Вирішена

Агресивні бездомні собаки, прикормлені сторожами гаражних кооперативів "Кристал" та "Локомотив", нападають на пішоходів.
Адреса:
улица Балукова
Номер квартири:
1
ФІО:
Длyжнeвcький Ярoслав Іванoвич
Слідкують за проблемою:
1
1
1
Алексей 16:31 # -1
треба наплювати на гейєвропейську толерантність, а просто знищувати таких тварин. і нічого скиглитию
Світлана Яременко
Шановні дописувачі!
Проблема безпритульних собак – це серйозне питання як для великого, так і для маленького міста. Собаки є носіями багатьох захворювань – і інфекційних, і паразитарних.
На щастя, для Вишневого питання безпритульних тварин не є нагальним, проблема не носить масового характеру.
Керівництво гаражного кооперативу «Кристал», до якого ми звернулись за роз’ясненнями, повідомило, що вже неодноразово намагалось вирішити це питання, звертаючись до деяких установ та організацій. Але поки що у нас немає спеціалізованих закладів, які б займалися відловом та стерилізацією безпритульних собак безкоштовно. На території гаражного кооперативу їх 4, (одна тварина стерилізована). Також нам повідомили, що собаки не злі, вони не нападають на людей зненацька. Поодинокі випадки трапляються тільки в тому разі, коли з ними поводяться агресивно.

Для інформації: у різних містах по-різному вирішують це питання. Як то: створення притулку для тварин, звернення до зоозахисних організацій, які візьмуть на себе зобов’язання утримання собак через спонсорів і любителів тварин, стерилізація тощо.

З досвіду інших міст можна сказати, що оптимальний спосіб вирішення проблеми – це стерилізація. Цей метод застосовують у всіх цивілізованих країнах, нічого кращого людство ще не придумало. Але в цьому випадку для проведення безкоштовної стерилізації необхідно затвердити відповідну програму.

До уваги тих, хто закликає знищувати безпритульних тварин: будь-яке знищення безпритульних собак заборонено законом. Евтаназію тварин можливо застосовувати тільки в двох випадках:
1) за наявністю письмового висновку ветеринарного лікаря;
2) за наявністю порушень у поведінці тварини, які є незворотними і не піддаються змінам, та встановлені виключно ветеринарним лікарем».
Відлов та стерилізація тварин також повинні здійснюватись гуманними методами, виключаючи жорстоке поводження, відповідно до діючого законодавства України.

Тож, радимо Вам бути обережними, поводитись з тваринами розумно, і, по-можливості остерігатися чотирилапих друзів.
Вера
Вера 09:37 #
Во дворе дома Октябрьская 34Б живет стая агрессивных собак (10-12 особей). Участились случаи нападения на взрослых и детей. К кому обращаться для решения этой проблемы? Учитывая, что вакцин от бешенства в стране нет, укус такого животного может стоить человеку жизни.
Вера
Вера 13:17 #
можно узнать почему такую проблему удалили с сайта?
Адмін
Адмін 14:44 #
Дублюється!
Вера
Вера 10:07 #
Как оказалось, за последние несколько недель случились нападения стаи бездомных собак на жителей города — люди вынуждены лечиться и ездить на перевязки, так как травмы очень серьезные. Стая обитает возле школы №4 со стороны ЖК Софии. Насколько известно, пострадавшие обращались в нашу Вишневую Раду но безрезультатно. Просьба принять меры не дожидаясь пока кого-то загрызут.
Ярослав Длужневський
З якої радості проблема перейшла в статус «вирішені»? Нічого не змінилося.
alexey_91
alexey_91 11:59 #
Да это нерешаемая проблема: денег на приюты нет, а травить ЖЭК не хочет, потому что получит головную боль от полоумных зоозащитников.
Здесь или смириться, или брать дело в свои руки.
Завантаження...