Відсутня гаряча вода на Святоюріївській 26

Результати голосування.

  • Важливо: 49
  • Почекаємо: 1
  • Не важливо: 1

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Святоюрьевская улица, 26

Додано: 2017-04-01 16:51:57

Поділитися:

Статус: Не вирішена

З 1 квітня 2017 ТОВ "Ресурсозбереження" знову припинило підігрів води для будинку по вул. Святоюріївська 26 на невизначений термін. Зазначена в оголошенні причина - відсутність тарифів та договору. Це буде відбуватись щороку?! Встановлений для населення тариф 65,72 грн враховує постійний підігрів води. А у нас мало того, що гаряча вода відсутня вночі (з 24-00 до 6-00), так тепер стали вимикати під різними вигаданими причинами на декілька місяців на рік. Наприклад, минулого року вода була відсутня 3 місяці. Отже, і тариф треба зменшити на 1/4 до 49,29. І якщо відключення гарячої води дозволяється законом до 6 годин на добу (вночі), то всі інші випадки відсутності - порушення законодавства та моїх, як споживача, прав. Якщо компанія-теплопостачальник регулярно не справляється зі своїми обов'язками, взятими на себе добровільно, то чому я повинна користуватися їх послугами?
Адреса:
Святоюрьевская улица, 26
Номер квартири:
155
ФІО:
Павленко Наталія
Слідкують за проблемою:
1
1
1
1
1
vika30
vika30 20:27 # +1
Відсутній підігрів води і по вулиці Південна 17.Мало того що раніше відключили опалення, так ще й підігріву води не має. Ще не так жарко на вулиці, щоб відключати гарячу воду. В квартирі вже прохолодно, а пройшло тільки два дні після відключення опалення. Чомусь ця відсутність тарифу по договору завжди виявляється тільки в місті Вишневе. Майте хоча б якусь совість! І так в місті Вишневе повно проблем, так давайте що «покращимо життя» нашим жителям — відключимо гарячу воду. В місті будують повно житлових будинків, а умови проживання в незадовільному стані.
Віталій 21:01 # +1
Гаряча вода відсутня також у будинку Південна 7, думаю аналогічно й у інших корисувачів ТОВ Ресурсозбереження. Чесно кажучи, це вже дістало, співробітники даного підприємства нічого не роюлять для того, щоб забезпечити клієнам надання якісних і вчасних послуг. Жителі з маленькими дітьми просто в шоці, та й всі інші також. Чи може наш шановний пан мер якось поставити на місце дану структуру? Якщо вже створили дане ТОВ з комерційними цілями, то хоч послуги надайте якісні і вчасно!
Віталій 19:02 # +1
Вчора ввечері я залишив повідомлення на сайті Вишневої міської ради, за сьогодні я так розумію нічого не вирішено, хоча дане питання повинно розглядатись негайно. Видно і там нікому немає діла до простих мешканців… А це й не ливно, адже вирішення даного питання не має підстави приватизувати чужі гроші, тому ніхто й не париться. От така от у нас країна. Соромно за вас, псевдо-керівники!
DODGE 318
DODGE 318 00:44 #
Казнить за беспредел, эти особи забывают, что живут за счёт других, при этом не выполняя элементарных решений проблем, которые касаются окружающих… за бабки, украденные у народа купил тачку, номера, дом и т.д. беспредельничая на дороге ложу на всех и все… тЫ к людям прыщавым задом… по-скотски. Думаю что помнит каждый-от патронов спасает Бозя только достойных
Завантаження...