Блоги

ЖК "АТМОСФЕРА" atmosphera.in.ua
ЖК "АТМОСФЕРА" atmosphera.in.ua

Найближчим часом у Вишневому розпочнеться будівництво нового житлового комплексу АТМОСФЕРА. Вже з'явились рекламні борди з логотипом ЖК та рекламним слоганом: "ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС З ВЛАСНИМ ДИТЯЧИМ САДОЧКОМ".

На сайті atmosphera.in.ua вказано:

"Атмосфера - це присвята майбутнім мешканцям, кожен з яких дотримується своєї філософії життя, свого вибору.

Головне завдання проекту - це створити атмосферу, яка підтримає, допоможе у відкритті нових можливостей та в пошуку нових ідей і цілей.

Атмосфера гарантує комфорт у всіх його проявах: стильні інтер'єри вхідних груп, закритий внутрішній двір без автомобілів, підземний паркінг, цілодобова охорона комплексу та прибудинкової території.

Купуючи квартиру в АТМОСФЕРІ, ви обираєте новий спосіб життя, місце, в якому народжуються нові традиції вашої родини."

Розміщення комплексу планується на земельній ділянці, на якій раніше розміщувалась автомобільна стоянка по вул. Європейська (раніше Жовтнева).

Забудовник вже побудував приміщення для майбутнього офісу продаж.


Земельна ділянка під будівництво ЖК Атмосфера у Вишневому. Рішення було прийнято на XVI сесія Вишневої міської ради VIІ скликання


Забудова ЖК АТМОСФЕРА

ЖК АТМОСФЕРА м. Вишневе

По проекту буде збудовано вісім будинків з житлом бізнес-класу. В залежності від проектного рішення будинки можуть мати від 10 до 16 поверхів. Підключення до автономної системи опалення і утеплення стін дозволить мешканцям зекономити енергоносії. Для стоянки автомобілів передбачений підземний та гостьовий паркінг.

Введення в експлуатації першої черги в 4 кварталі 2019 року.


Адмін
Адмін 13:31 #
Почалась рекламна компанія ЖК «АТМОСФЕРА». Так, з красномовним заголовком: «Квартирне питання вирішено! Під Києвом з’явиться новий житловий комплекс» з'явилася рекламна стаття на сайті телекомпанії ICTV. Однак, з її змісту незрозуміло для кого вирішене квартирне питання, для хлопців з АТО, яким пообіцяли 40 квартир чи для депутатів, які підтримали відповідне рішення та надали дозвіл компанії-забудовнику отримати земельну ділянку в оренду для будівництва ЖК.
Оксана Петрук 13:41 #
По сути они купили ссылки на свой сайт, для увеличения идекса цитируемости в поисковых системах по запросах «Житловий комплекс Атмосфера» и «ЖК Атмосфера» — статья на Факти ICTV вообще ни о чём.
Виталий 20:18 #
Изначально разговор шел о 6 домах и Атошники горло рвали что все будет тип топ и детсад аж на 105 мест., которых даже для жильцов ЖК не хватит. Теперь уже 8 домов. КРУТЯК!
Житель Вишневого 12:45 #
Так все застройщики изначально пи… А там типа начнем строить уже ничего не сделают. Я уверен что они еще и этажность добавлят в два раза чем изчачально планировалось
Я 02:55 #
когда уже строительство начнется? Или это элита центр 2?
Алина 13:21 #
Я сподіваюсь, що це еліта центр-2, бо людей і так забагато в вишневому
Евгений 14:49 #
В ЖК Атмосфера фундамент без свай, это нормально??
Я 05:04 #
Ты в каком веке живешь? какие сваи:))) и где ты там фунтдамент увидел? там уже скоро год как просто огороженая територия. Я фобще незнаю каким в наше время лохом нужно быть что бы в воздух деньги вложить. Хотя квартал авиа с 2006 года строится:))) может и эти к 2050 построятся
Olga_mama 15:16 #
Вроде как активненько строят! И фундамент уже есть. Ездили в отдел продаж на эти выходные.
Я 21:58 #
Он ихние коллеги через дорогу с квартала тоже активненько строят с 2006 года
Olga_mama 11:43 #
В Ирпене сдаются вроде как, что сильно подкупает.
Я 21:17 #
Ну так в Ирпине и покупайте, раз там так все гладко
Olga_mama 13:07 #
Уважаемый, выбор делает каждый сам для себя! Вишневое намного ближе чем Ирпень к Киеву, по-этому данный город интереснее. И про Ирпень вообще речь не шла, как о городе, а имелось в виду то, что именно там есть сданные дома застройщика. Всего Вам хорошего.
qwerty 00:09 #
Кому цікаво перевірити цього забудовника то звертайтеся legalhome.com.ua
людмила 16:24 #
Уже середина 2019года, а документов на строительство как не біло так и нет
Анна 17:07 #
Для 10-16-ти этажных домов фундамент глубиной от силы 1 м (строители ходили в яме глубиной по пояс), деревянные перекладины залили бетоном — это катастрофа. В лучшем случае это трещины и перекошенные стены. В худшем обвал.
Завантаження...