Блоги

Плюють в очі у законний спосіб...
Плюють в очі у законний спосіб...

Міська рада створила такий собі портальчик, де кожен інтернет-користувач може написати звернення, яке набравши 100 електронних підписів, отримає офіційну відповідь від керівництва міста. Супер, наче корисна річ...

І тут пішло, люди строчать петиції одну за одною, а заступники штампують їм відповіді, то перший заступник, то другий, то середній, то секретар вам особисту відповідь напише, і все б нічого, якби ваші очі, шановні вишнівчани, не були так сильно запльовані...

Так, Вам плюють в очі у законний спосіб!

Ось одне зі звернень до міського голови:

"Мораторій на багатоповерхову житлову забудову на території міста Вишневе до вирішення соціальних, інфраструктурних проблем. Місто переповнено, автодороги не розраховані на таку кількість машин, садочки і школи втричі переповнені, будинку культури немає, кінотеатру немає, рентгену навіть у місті немає, комфортного з'єднання двох сторін міста немає, парковки немає . Які забудови???!!! Спершу все це. Мораторій." - написала пані Ольга Добрянська.

А ось вам плює в обличчя перший заступник міського голови у ролі В.О. (виконуючого обов'язки) з такими словами:

"Шановна Ольго Сергіївно! Розглянувши Вашу петицію № 17 про мораторій на багатоповерхову житлову забудову на території міста Вишневе до вирішення соціальних та інфраструктурних проблем, повідомляємо, що згідно із статтею 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України. Жодним законодавчим актом не передбачено встановлення мораторію на забудову міською радою"

Запитання: чому Івано-Франківська, Чернігівська, Рівненська та навіть Київська міські ради можуть запроваджувати мораторій на територіях своїх міст, а Вишнева міська рада посилає всіх вичитувати 19 статтю Конституції України?

Вишнівчани, міська рада своїм рішенням на сесії має право ввести мораторій на забудову тієї чи іншої ділянки.

У статті 140 Конституції України говориться: "Місцеве самоврядування є правом територіальної громади — жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста — самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України".

Це означає, що первинним суб'єктом місцевого самоврядування Конституція проголошує територіальну громаду як певну самоорганізацію громадян, об'єднаних за територіальною ознакою, з метою задоволення в межах закону своїх колективних потреб і запитів та захисту своїх законних прав і інтересів.

Також можна посилатись на статтю 146 Конституції України, статті 31 та 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статтю 29 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Яким чином захищати права громади?

Все просто! Зашийте кишені, надрукуйте рішення та винесіть на сесію про заборону структурам Виконавчого комітету Вишневої міської ради видавати містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок, а комунальникам – технічні умови інженерного забезпечення об’єктів будівництва. Звісно, під таке рішення мають потрапити тільки ділянки, що знаходяться в комунальній власності.

Що?? Так землі немає — кажуть у відділі землеустрою і "бла-бла" архітектури, але щоразу на сесію виносять та голосують пакет із 30-70 земельних питань, який нікому не показують, посилаючись на зберігання персональних даних :)

"Даєш ти, господи єдиний, Сади панам в твоїм раю, Даєш високії палати. Пани ж неситії, пузаті, На рай твій, господи, плюють" (Тарас Шевченко)

Ольга Дмитрівна 13:33 #
Дякую шановним гомадянам, шо написали протест і підказку: на які статті яких законів посилатися. Прошу зацікавлених громадян взяти до уваги, що вести перемовини з владою — це насправді вести боротьбу. Одна — п'ять громадян — замало для затверждення рішення, хоч воно справедливе і відповідає вимогам містобудування. Замало навіть за наявності схвалення його переважною більшістю жітелів міста. Так, треба діяти, та треба в ході боротьби створювати організацію. Влада — це дуже велика організіція, система з організацій. Тож тільки така сама система організацій може стати дієвою силою, котра спочатку зможе примушувати владу виконувати розумні потреби громадян, а потім, в слушний час, замінить стару систему. Тільки активність знизу, виділення громадян, що беруть владу командою, і, головне, — заради переустрою суспільних відносин на засадах справедливості, приводить до суттєвих змін, змін в цілому.
Анна
Анна 20:47 #
Читая ответы мерии на петиции жителей, становится просто смешно. Для чего вообще создан сайт електронных петиций? Издеваться над жителями, показывать свою немощь? Ни одна просьба не удовлетворена. Добил ответ за електричку с просьбой пустить в час пик. Отписались что переадрессовали на укрзалезницю, а от мерии как бы посодействовать на своем уровне и решить эту проблему, я не увидела ни каких телодвижений.
Константин 23:13 #
Абсолютная профанация идеи петиций как в общегосударственном так и в городском масштабе. Да и как оно может быть по другому когда барыги и там и тут. Майдан был прямым волеизявлением надода по конкретным вопросам (евроинтеграция, коррупция). Но наши герои стали хуже попередников. О чем говорить рейтинг Пороха сейчас=14%, рейтинг Яныка в дни краха = 35%. Спросите почему так — народ наш превратился в быдло (пардон за грубость), а народ заслуживает то правительство которое имеет.
Константин 23:55 #
Изменить ситуацию может только новый майдан и диктатура патриота Украины (по типу Сингапура), который заставит Слуг народа реально служить народу а не набивать карманы. А надо то сделать всего ничего:
1. Отменить цензуру, разрешить все партии, все телеканалы и газеты.
2. Вместо закона о защите персональных данных принять закон об открытости персональных данных чиновников
3. Создать систему электронного правительства с механизмом обязательного выполнения популярных петиций
4. Отменить неприкосновенность всех без исключений чиновников.
5. Уменьшить налоги до 10%, отменить все льготы и исключения по налогообложению.
6. Радикально сократить число льготников, ненужных министерств и ни за что не отвечающих чиновников.
7. Максимум разрешительных процедур упростить и формализировать, а не отдавать на откуп чиновникам (например, если после 10 домов не построен сидик+школа+больница, то автоматически наступает мараторий на введение в експлуатацию новых новостроек).
8 Автоматически публиковать в интернете все расходы и доходы города, района, страны (как уже совершенные. так и предстоящие).
9. Дать возможность жителям выставлять рейтинги доверия разным чиновникам (мерам, судьям, министрам) по результатам которых автоматически или премировать чиновников или гнать их в шею с должности или садить в тюрягу.
10. Жестко защищать бизнесменов от чиновничего рекета (разогнать 95% разрешительно-запретительных госструктур)

И я гарантирую что через 10 лет Украина выйдет на уровень Сингапура или Китая
alexey_91
alexey_91 19:04 #
Вы, конечно, упоролись в хлам, но раз Вы гарантируете, что в Вишневом будет Сингапур — мы Вам верим.
Завантаження...