Блоги

Акція "Підвези земляка"
Акція "Підвези земляка"

Водії приватних автівок, будь-ласка, відгукніться, не будьте байдужими, підвозьте Вишнівчан до Києва.

Ви допоможете людям у боротьбі зі свавіллям маршрутних перевізників, а також зможете трохи компенсувати собі витрати на пальне.

Пасажири - сідайте в автівки учасників акції.

Ви зможете доїхати до Києва за дешевшою ціною, швидше та комфортніше.

Така ситстема взаємодопомоги вже ефективно працює в Ірпені, Бучі, підключається Боярка.

Початок акції "Підвези Земляка"

Вівторок 24 СІЧНЯ, о 07:45,

На трьох зупинках:

1) напроти ринку «Вишневий» по вул. Європейська

2) на розі вулиць Зелена та Єровпейська

3) на вул.Святошинська біля «Фори» на виїзді з міста

Давайте разом допомагати один одному!

Ініціатор акції: Денис Зерченко

Valera 23:51 #
Ищу попутчика, чтобы подвез до метро Академгородок!
Сергій 08:03 # +1
Сьогодні бачив декілька машин на розі святошинський та лесі українки за перехрестя на зупинці. Але невідомо, можливо ті машини когось чекали, як пропозиція на форматі а-4 надрукувати, що то акція, дати кожному автомобілісту і клієнт наб'ється постійний. Сам завтра, післязавтра пересяду на власну авто, дорожче, але… Так названі власники маршрутів, наскільки пам'ятаю років 5 тому були вихідцями з донецька, луганська, маршрут 805 з одеси, гадаю просто типічна змова вихідців зі сходу нагнути місцеве населення, тому це питання спускати на тормоза принципово не можна.
Сергей 09:55 #
Вчера в выпуске тсн был репортаж о встрече маршрутчиков с активистами у главы КОДА. Активистка сообщила перевозчикам о перекрытии дорог на выходные если цены не будут пересмотрены. Отслеживаю ее и активиста Дениса Зерченко в ФБ.
Ольга Дмитрівна 14:09 #
"… Когось чекають..." А що, самі люди соромляться підійти спитати, чи не підвезуть їх? Тих перевізників, хто помістить на своїх авто об'яви, можуть спіткати неприємності, бо щоб підвозити за плату — треба реєструватися… Селяни їздять так, — піднімають руку, спиняють проїжджаючі авто. Це принизливо їм, але не вам на час акції. "… Типова змова вихідців..." Звісно, що змова, та чия б вона не була, вона природня для починаючих капіталістів. Проти неї потрібна теж змова, — користувачів-пасажирів. Взагалі, якщо не боротися, то мусите підкорятися, чи не так? Напевно серед вас чи ваших знайомих знайдеться юрист, котрий захоче підказати засоби боротьби. Пасажири, всі, повинні підтримати активістів теж активно: підходити, чергувати, переказувати і т.і. Звісно, суттєве вирішення всіх проблем населення: цін, тарифів, вкладів, доходів — це обов'язок ВР і уряду. Можливо перевізникам і пасажирам після перемовин між собою корисно об'єднатися і разом вимагати від центральної влади упорядкування економічної системи країни?
Алексей 14:51 #
Я студент, поднимаю руку и практически в течение 5-10 мин. кто-нибудь останавливается. Некоторые водители даже денег не хотят брать. Люди, тормозите машины, какие проблемы?
Anna 21:36 #
Дякую автомобілістам! Вчора і сьогодні вранці мене підвезли до метро Святошино. Зупинка біля Фори.
Завантаження...