Блоги

Підвищили тарифи на проїзд. Треба діяти гуртом та організовано!
Підвищили тарифи на проїзд. Треба діяти гуртом та організовано!

Куди дзвонити?

(044) 248-08-92 - телефон київського обласного відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ)

(044) 594-64-10 - номер гарячої телефонної лінії для громадян (фізичних осіб) АМКУ

(044) 528-92-42 – телефон відділу контролю у сфері робіт та послуг Держпродспоживслужби України

(044)286-86-43, (044) 286-81-22 - телефон управління інфраструктури київської ОДА

(04598) 7-38-05 – Вишнева міська рада

На що скаржитись?

Антимонопольний комітет України - викладайте факти того, що:

- є монопольна змова - всі 5 маршрутів у північній частині Вишневого підвищили проїзд до метро одночасно до 12 гривень;

- існує зловживання монопольним становищем з боку перевізника, оскільки на проїзд по Києву (за наявності конкуренції) в них ціна вдічі менша, аніж за проїзд за межами Києва, хоча має бути зовсім навпаки: адже довжина маршруту по Києву удвічі більша за довжину маршруту за межами Києва.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - звертатися з приводу розвалених та брудних маршруток, хамства водіїв, переповнених маршруток, невидачі талончиків, що водії не оголошують зупинки тощо.

Управління інфраструктури київської ОДА – озвучувати всі проблеми, тарифи, низька якість обслуговування і т.д.

Вишнева міська рада - озвучувати всі проблеми, тарифи, низька якість обслуговування ітд.

Куди писати звернення?

Антимонопольний комітет України zvr@amcu.gov.ua

Держпродспоживслужба України Info@consumer.gov.ua, head@consumer.gov.ua

Управління інфраструктури київської ОДА zvern@koda.gov.ua, zag@koda.gov.ua

Вишнева міська рада - vmrsekretar@ukr.net

У електронному або письмовому зверненні обов’язково зазначте прізвище та ім’я, свою справжню адресу, за якою вам зможуть надати відповідь та контактний номер телефону. Обов'язково має бути назва підприємства або фоп, що обслуговує маршрут, номер маршруту і державний номер автобусу, в якому були порушені права споживача. А також саме звернення має бути грунтовне, тобто, обовязково чітко треба викласти наявну проблему.

Доповнення від 20.01.2017:

Юристами депутата Вишневої міської ради Нагорняка С.В., було розроблено бланки скарг до Управління інфраструктури КОДА і обласного управління Держпродспоживслужби. У бланках достатньо заповнити відомості про заявника, маршрут, час порушення і обрати одне чи декілька порушень. Заповнені скарги можна відправити поштою, або відсканувати (щоб був підпис) та направити на електронну адресу органу влади. Що стосується скарг до обласного управління Держпродспоживслужби, то їх можна подати безпосередньо в приймальню, адже обласне управління розташоване у м. Вишневому, на вулиці Балукова, 22.

Бланк скарги до облуправління інфраструктури
Бланк скарги на перевізника до Держпродспоживслужби

Житель Вишневого 18:20 #
ЕЩЕ. Советую всем дополнительно звонить на Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309… так же дает эфект! Больше жалоб и звонков, больше обращают внимания. Не бойтесь, отстаивайте свои права.
Ірина 18:20 #
20 січня о 10.00 громада Вишневого, Боярки, Софіївської Борщагівки, Святопетрівського зберуться разом і вимагатимуть зустрічі з Головою КОДА для передачі звернення від містян і висловлення обурення зростанням цін на пасажирські перевезення у Києво-Святошинському районі. Ціна на проїзд підвищилася на 50%! Акції протесту відбувалися у Вишневому 17, 18 січня. Це вже 5-й день боротьби мешканців з перевізниками. Люди хочуть перекривати дороги на вихідні!

Дата: 20.01.2017 о 10.00
Місце: Київська обласна державна адміністрація, пл.Лесі Українки, 1.
Георгий Нечипоренко 21:14 #
Вот еще ссылка на один ресурс для жалоб: ukc.gov.ua/
Катерина 10:01 #
Шановні, це все корупційний змова ОДА і перевізника, про що можна казати, якщо ціни встановлюються апетитом перевізниками і він поза конкуренцією, коли не має жодного громадського транспорту, щоб сполучав таке далеке місто Вишневе з Києвом і це все вигідно міській владі і ОДА!!!
Anna 11:02 #
Отслеживаем группу в ФБ чтобы узнать насчет даты когда организовываться и перекрывать дорогу.
Кто что узнает — пишите.
Лариса 11:13 #
вигідно, бо перевізник таскає гроші і міській раді і обласній раді, ті його позіціонують як єдиного постачальника послуг перевезень-це все зрозуміло, Ну і мовчать не будемо, треба надати справі сильного розголосу
Вера
Вера 12:13 #
Написала от себя обращения везде. Если каждый сядет и напишет хотя бы электронное обращение — эффект будет.
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Наталія 14:11 #
Передмістя, яке не має громадського транспорту! Альтернатива маршрутці тільки електричка, маршрут якої далеко не для всіх є зручним варіантом. Давно люди питають чому не можна пустити рейсові автобуси у два напрями — Академмістечко і Теремки??? У Києві громадський транспорт коштує не більше 6-ти гривень. Наприклад рейс 515 — РЕВУЦКОГО — Ахматовой — Драгоманова — М «ПОЗНЯКИ» — просп. Бажана — Южный мост — Саперно-Слободская — Центральный автовокзал — пл. Голосеевская — Васильковская — НВЦ — автостанция «Южная» — Касияна — Ж/М «ТЕРЕМКИ-2» (до ул. Лятошинского) долає відстань набагато більшу ніж усі разом узяті маршрути Вишневого і коштує у 2 рази дешевше! Щоб проїхати від метро Васильківська до Південної автостанції є маршрутки по 1 гривні, а у нас по Вишневому 5 грн!!! Це свавілля приватних осіб, яких кришують у міській раді. ГОДІ ГРАТИ НА БЕЗВИХОДІ ВИШНІВЧАН!!! Перестаньте брехати про підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та обслуговування, нічого за останні 2 місяці не здорожчало, це легко перевірити просто погугливши розцінки!!! Годі безсоромно пудрити мізки! Вишнівчани, дайте знати, коли буде блокада доріг, залюбки долучуся, ДІСТАЛИ!!!
Анна 14:52 #
Прошу прощение, адресовано было Дмитрию
Адмін
Адмін 15:08 #
Коментарі було видалено через спам, образи та писанину, що не відноситься до теми яка обговорюється!
Ганна 17:01 #
Да уже так достали оці перевізники маршруток, що просто вже сил немає, Цеж треба мати яку наглість щоб отак у очі усім пасажирам брехати про підвищення паливно-мастильних, підвищення мінімальної зарплати ( бидло підвищило, а ці бидляги скоріше підвищувать проїзд і все остальне) Мало того що підвищення проїзду по м. Вишневе 5 гр за дві зупинки, яка тягнеться в один км не обгрунтований, то іще водії хамлюги такі грублять пасажирам, девони їх понабірали таких безграмотних два слова до купи не складе а воно на тебе голос повишає. І так, короче Я ЗА ТЕ, ЩОБ ТІЛЬКИ ПЕРЕКРИВАТЬ ДОРОГУ НА КИЇВ МАРШРУТКАМ ПРИ ВИЇЗДІ ІЗ ВИШНЕВОГО. Люди не будьте байдужими, нехай оці бандити не сміються із нас, нехай знають, що ми можемо відстоювать свої права.
Лариса 17:17 #
я дзвонила щоб узнать, що завтра-чи виходимо на перекриття доріг, результат: вони сьогодні цілий день в Обладміністрації, голова, Горган, просив дати тиждень на вирішення питання і не перекривати дороги, вона сказала, що якщо за тиждень не зменшать тариф, то перекриємо дороги, люди налаштовані радикально.дивіться ще, може, якусь інфу у ФБ
Влад 17:30 #
Да поездите недельку по 12 грн, может втянитесь, потом месяц два так и стихнет жар!
Житель Вишневого 17:39 #
Сьежать на поднятия з/п водителям официалки смешно))) покажите мне хоть одного водителя который у них официально работает, я уверен что у трети даже и прав нормальных нету.
Галина 17:46 #
Якщо вже ж так жалко цих хапуг «перевізників» що вони ж «бідні нещасні» то нехай оцю різницю 2 грн. за проїзд по Вишневому доплачує НАША ВИШНІВСЬКА МІКРАДА, А МИ ПАСАЖИРИ БУДЕМО ПЛАТИТЬ ПО 3 ГРН. ПО М. вИШНЕВЕ
Галина 18:05 #
Я з Вами згодна, що не в усіх і права є, це інколи можна бачить неозброєним оком, а ще такі вонючі іздять воділи, що стоять не можна у маршрутці близько бо вони деякі ночують у маршрутках, а митись інколи ходять за шоколадку у Артемівське общежитіє що знаходиться по вул. Святошинська.
Анна 18:14 # +1
Я благодарна админу за проведенную работу с юристами и предоставленную информацию по тел куда обратиться и как лучше оформить свое обращение. Акции протеста это одно, если каждый напишет это результат. Пусть нас слышат и видят. Действительно поезд до Киева 2.5 км стоит больше, чем поезд по Киеву. У моей сотрудницы с Дмитровски подняли до 12 грн. так так расстояние до Киева 15 км. Нас реально нае…
Anna 19:53 #
Дорогу не перекрываем? ПО КАКОМУ ТАРИФУ МЫ ЕЗДИМ, пока они подумают и изучат проблему ??
Джон Рембо 22:19 #
А что делает славная власть г.Вишневого? наш «дорогой» в прямом и переносном смысле мер, хоть как то выразился по этому поводу?
Вера 23:23 #
Мер, как обычно в таких случаях, в отпуске. Это же не дерибан земли, где он при делах, вопросы жителей города ему не интересны.
Галина 12:35 #
А, що робимо дальше?, які дії будемо іще застосовувать, якщо ніхто не реагує із «вельми шановних » чиновників мера і т.т. і т.п.
Сергій 23:36 #
Вера, сообщите пожалуйста о дальнейших планах, в фб Людмилы нет информации
Завантаження...