Блоги

Свято наближається
Свято наближається

Кожного передноворічного періоду перед нами постає надзвичайно серйозне і важливе питання: що ж дарувати? Ми обираємо подарунки друзям, коханим, колегам та рідним. Як не прогадати з вибором?

Перед тим, як бігти скуповувати все підряд, або обирати подарунок, покладаючись виключно на власний смак, варто пригадати уподобання того, кому готуєте сюрприз. Задуматися, що полюбляє ця людина, чим вона захоплюється, що їй не до вподоби. Наприклад, мій хлопець постійно мене розігрує. І кожного разу йому це вдається. Він каже, що вже приготував сюрприз, а я починаю дізнаватися, що це. Виглядає це, приблизно, так:

-Це книжка?

-Ні.

-Ароматична свічка?

-Ні.

-Коштовність?

-Ні.

Під час подібного своєрідного опитуваннявін запам’ятовує все, чого я бажаю і з легкістю дізнається, чим мене можна здивувати.

У кожного з нас свої омріяні подарунки. Є люди, які з радістю приймають кімнатні рослини. Серед найпопулярніших – фаленопсис,гербера, кала, грошове дерево, бугенвілія (цвіте цілий рік). Рукодільницям може сподобатися запрошення на майстер-клас, набір для вишивання, малювання тощо. Для людини, що живе з драйвом, веде активний спосіб життя доречними будуть запрошення на майстер-класи з дайвінгу, пропозиція політати в аеротрубі чи відвідати гірськолижний курорт.

Тому, хто цікавиться технікою, має «міцні» нерви і не боїться копіткої роботи, доречно подарувати один із наборів «Revell».

Не варто забувати про вірування й народні прикмети. За деякими з них, людям у віці під Новий рік недоречно дарувати рушники, годинники та свічки (можна зрозуміти як натяк на відхід із життя). А от подарована дівчині на виданні каблучка може сприйнятисяяк пропозиція руки та серця. До речі, наступного року актуально дарувати вироби з жовтого і червоного золота.

Новий 2017 – рік вогняного півня. Стихія року підказує, як прикрашати ялинку. Вогняному пасують помаранчеві, червоні, жовті та інші теплі кольори. Верхівку зеленої красуні можна прикрасити іграшковим півнем. Чи примостити символ року під новорічне дерево. Для дітей можна підготувати рюкзачок у формі півня, замовити новорічний торт із символом року. Доречними будуть скарбнички та статуетки, магніти на холодильник, набори ялинкових прикрас із зображенням символу нового року. Здивувати можна календарем із зображенням людини, якій робите подарунок.

Хоча насправді не так важливо, що подарувати. Важливіше, як це зробити. Недарма кажуть, що новорічної ночі збуваються всі бажання. Не зволікайте! Мрійте, бажайте,даруйте й отримуйте хороші подарунки. Зі святом, що наближається!

Эм Егорова

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...