Блоги

Обережно крадуть речі з автомобілів
Обережно крадуть речі з автомобілів

Вчора десь приблизно в 16:45 біля Приват банку, що на вул. Жовтневій, украли з машини рюкзак.

В рюкзаку були дитячі речі для секції карате: кімоно, носки, футболка, кросівки, термос, рукавиці і захист на ноги.

Рюкзак важить десь приблизно 5 кг. Крадії напевоно думали, що там ноутбук чи гроші.

Рюкзак був в багажнику авто.

О 17:20 я дізналась про крадіжку, коли приїхали до спортклубу.

Будьте пильними!

Яку мету прислідували крадії я не знаю. Чи вкрасти речі чи вкрасти авто. Але я повернулась до авто за 10 хвилин. Може цим і сполохнула крадіїв.

Ще пропала сумка з харчами, напевно були ще і голодні.

Крадії зчитали код відмикання сигналізації та вдерлись до авто.

Будить пильними!!!

Сьогодні написала заяву в поліції.

Богдан 10:13 #
Зачем им детские вещи? И если бы были голодны, я думаю, что-то другое сделали б, ведь взламать код сигнализации не так просто… я думаю их найдут, возле привата ведь камеры есть
Олександра 19:10 #
Я могла їх просто спугнути, коли вернулась через 10 хв. По закону Савченко випустили всяку сволоту. Код взломати легко, якщо є программа на компі/ноуті. Цей трюк ще показували років 10 назад, в фільмі «Брат». Я вагаюсь чи вони вкрали біля Приват банку, чи біля Новус?
Влад 22:35 #
Александра, вы очень безграмотно пишите. Такое впечатление что пишет ученица 3го класа. А утверждения о програме на компе/ноуте для грабинга кода вообще до слез смешит
Олександра 11:10 #
Так завжди, хочеш попередити людей, щоб були пильними і отримуєш «по голові». Замки в машині цілі, речей не має. Яким вони чином вкрали я тільки догадуюсь на рівні жінки, а не школярки. В третьому класі учні не вчать компьютерне програмування. Легче всього сидіти і розумничати. Не дай Бог вам опинитись в моїй шкурі. Коли сідаєш в машину і відчуваєш, що якесь бидло лазило в ній.
Адмін
Адмін 13:29 #
Та не звертайте увагу, у нас тут дозволено писати з помилками. Спасибі за активну позицію та попередження для інших вишнівчан!
Завантаження...