Прийом заяв щодо зарахування дітей в дитячі садочки

Шановні батьки!

Подати заяву щодо зарахування дітей в дошкільні навчальні заклади міста Вишневе Ви зможете з 16 лютого 2017 року до 1 червня 2017 року.

Прийом заяв відбуватиметься виключно у прийомні дні:

Понеділок з 14:00 до 17:00

Четвер з 10:00 до 13:00

Адреса: м. Вишневе. вул. Святошинська, 29 каб. №8


ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

1. Копія Свідоцтва про народження дитини;

2. Копія паспорту заявника (перша сторінка і сторінка реєстрації);

3. Документ, що підтверджує право на отримання пільг (якщо такі є);

4. Заява встановленого зразка (зразок заяви доступний за посиланням ТУТ)

Важливо: на подання документів у вас є час з 16.02 по 01.06.2017. Тому бігти подавати документи в перші дні прийому документів непотрібно.


Початок: 15:00
Закінчення:
Вишневе (м.), Києво-Святошинський район, Святошинська, 29
Naima 14:42 #
доброго дня. хотілося б знати, хто і на підставі чого формує переліки документів для дитсадка. Коли я подавала документи у 2014 році, ніяких довідок з ЖЕКу геть не було в переліку. Так само дивною мені видається необхідність надавати довідки (від обох батьків) з місця роботи про офіційне працевлаштування; особливо дивує вимога надавати довідки від обох батьків про відпустки у літній період, щоби дитина мала змогу відвідувати черговий садок. не буду зараз робити висновків, але ж.
Shurik 13:14 #
А що тут дивного?
Садочки перевантажені.
Чому міська влада повинна піклуватись про тих, хто не сплачує податки в місцевий бюджет?
Наталя 16:28 #
Добрий день. можна подати заяву щодо зарахуваня в дитячий садок як що дитина тут неприписана, але проживае, и я маю приписку в м Вишневому.
Світлана Яременко
Добрий день! Так, у Вашому випадку Ви можете подати заяву щодо зарахування в дитячий садок.
Svetlana 17:30 #
А с какого возраста ребенка берут в садик, в 2013 необходимо что бы состоянием на 01.09 ребенку было полных 2 года, поменялось ли это? И если ребенку весной 2017 года будет 2 годика-подавать заявление на регистрацию в садик в этом году или в следующем?
Наталя 20:04 #
поменялось, в 2015г думали подавать документы сказали что если 1сентебря ребенку нет 2,5 пролетаеш
Світлана Яременко
На 01.09.2016 года ребенку должно исполниться 2 года и 6 месяцев. Если Вашему ребенку 2 года исполнится весной 2017 года, Вы можете подавать заявление в феврале 2017 года.
Адмін
Адмін 14:30 #
Шановна Анастасія правила користування сайту чітко вказують: У спілкуванні на сайті дотримуйтеся норм загальноприйнятої ввічливості. Заборонено усвідомлене перекручування слів, жаргон. Уникайте необґрунтованого переходу на «ти». Детально: http://vyshnevoe.com.ua/pages/rules.html
Андрей 23:15 #
Здравствуйте! Подскажите, как можно перевести детей с одного садика в другой в связи с переездом семьи с одной стороны Вишневого на другую? Или нужно подавать заявления заново?
Світлана Яременко
Новое заявление писать не надо. По вопросу перевода ребенка в другой садик Вам лучше проконсультироваться со специалистом отдела. Тел. 5-12-37.
оксана 17:13 #
подскажите на 01,09,2015 нам било 2,3 года.В мае 2016 ребенку будет 3 года, надо выходить на работу, куда обращаться для оформления в садик на весну 2016.
Світлана Яременко
Для того, щоб оформити дитину в дитячий садок на весну 2016 року, Вам необхідно звернутись до виконавчого комітету Вишневої міської ради (каб. №8). Прийомні дні: понеділок — з 14.00 до 17.00 четвер з 10.00 до 13.00. Документи, які потрібні для оформлення заяви: копія паспорта одного з батьків, копія свідоцтва про народження дитини. Також всю інформацію і бланк заяви ви можете знайти за посиланням:
vyshnevoe.com.ua/places/events/3/6
Термін подачі заяв до 1 червня 2016 року.
оксана 17:28 #
Я уже обращалась, мне сказали что возьмут ребёнка не раньше 01 сентября 2016, но меня вызвали на работу уже с 12 февраля. Как мне быть, куда обратится (справку с работы я предоставила)?
Світлана Яременко
Шановна пані Оксано, враховуючи складну ситуацію, яка склалася в дошкільних навчальних закладах міста Вишневе в зв'язку з перевантаженням дитячих груп та значним перевищенням їх потужності, правила зарахування в дитячі садки відбувається станом на 1 вересня поточного року.
оксана 18:05 #
ми корінні мешканці Вишневого, як виберете інших дітей без приписки без черги
Світлана Яременко
Спеціалісти виконавчого комітету у своїх рішеннях керуються Законом України «Про дошкільну освіту», рішенням VII сесії VII скликання Вишневої міської ради «Про врегулювання прийому дітей в дошкільні навчальні заклади м. Вишневе», а також іншими нормативними документами, які регулюють прийом дітей до дошкільних навчальних закладів, в яких визначені категорії осіб, що приймаються позачергово та першочергово.
Екатерина 02:17 #
Хотела бы уточнить, Вы написали, что соглсно «рішенням VII сесії VII скликання Вишневої міської ради «Про врегулювання прийому дітей в дошкільні навчальні заклади м. Вишневе»», а я прочитала, но там про это ничего нет, может другая сессия или другое решение, можете уточнить, хочу прочитать на сайте горсовета
Іванна 18:48 #
Підкажить якщо я проживаю в Вишневову вже більше 10 років (разом з бабусею у її будинку) ні я ні чоловік ні дитина не прописані. Чи може моя дитина попасти в садочок і які для цього потрібні документи?
Дякую
Світлана Яременко
Ви можете подати заяву та проконсультуватися зі спеціалістом відділу. Для цього Вам необхідно звернутись до виконавчого комітету Вишневої міської ради (каб. №8). Прийомні дні: понеділок — з 14.00 до 17.00 четвер з 10.00 до 13.00. Документи, які потрібні для оформлення заяви: копія паспорта одного з батьків, копія свідоцтва про народження дитини. Також всю інформацію і бланк заяви ви можете знайти за посиланням: vyshnevoe.com.ua/places/events/3/6
Термін подачі заяв до 1 червня 2016 року.
Марія 14:28 #
Чи можна влаштувати дитину до дитячого садочка, якщо ми не прописані у Вишневому, але знімаємо тут квартиру?
Світлана Яременко
Шановна пані Маріє, З цим питанням Вам краще безпосередньо звернутись до спеціаліста відділу, оскільки влаштування дитини до дитячого садка тих батьків, які не зареєстровані, але проживають у Вишневому залежить від різних чинників, як то: вік дитини, місце роботи батьків тощо.
Катерина 21:23 #
Здравствуйте, ребенку 2,5 исполнится в январе 2017г. Хочу водить в ясли весной 2017г. Когда подавать заявление?
Світлана Яременко
Здравствуйте. В этом году Вам не стоит подавать заявление — на первое сентября текущего года Вашему ребенку еще не исполнится 2.5 лет. Поскольку прием заявлений проводится только на протяжении календарного года, начиная с февраля, Вы можете подать заявление в феврале 2017 года.
Катерина 22:09 #
Спасибо за ответ. Еще скажите, не будет ли потом проблемы с докомплектацией ясильной группы весной?
И как долго ждать решения? В феврале 2017 напишу заяву и когда весной 2017г сможем пойти в ясли?
Світлана Яременко
К сожалению, я не смогу ответить на ваш вопрос. До весны 2017 года может произойти много изменений как в правилах и условиях приема заявлений, так и в состоянии детских садов и ясельных групп.
Катерина 09:15 #
Я поняла, спасибо:-)
Ірина 09:38 #
Доброго дня! Дитина проживає і відвідує дитячий садочок у Вишневому. У квітні дитині виповниться 6 років але до школи віддавати не плануємо. В садочку сказали, що просто залишитись ми не можемо. Потрібно знову подавати заяву до міськ. ради. Процедура така сама як і при первинному оформленні дитини до садочку, чи є якісь особливості. Проясніть будь ласка ситуацію щодо 6-ти річок. Дякую.
Світлана Яременко
Доброго дня, пані Ірино!
Так, відповідно до п.1 ст. 12 Закону Україну «Про дошкільну освіту» право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Діти, яким станом на 1 вересня поточного року виповнюється 6 років, мають право за бажанням батьків перебувати в дошкільних навчальних закладах до 7 років.

Зважаючи на те, що в місті активно розбудовуються житлові квартали, забудовник не забезпечує місто необхідною інфраструктурою: дошкільними та шкільними навчальними закладами, кількість дітей, що потребують влаштування (або перебування до 7-ми років) в ДНЗ міста Вишневе значно перевищує їх граничну потужність.

Враховуючи це, з метою забезпечення місцями всіх бажаючих, було прийнято рішення про створення в одному із дитячих садочків додаткової групи саме для шестирічок, (які вже відвідують інші садки, або тільки планують влаштувати дитину з метою адаптації до школи).

Для того, щоб Ваша дитина мала змогу продовжувати відвідувати дитячий садок у 2016-2017 навчальному році, Вам необхідно звернутися до виконавчого комітету міської ради з відповідною заявою. Зробити це Ви можете до 01 червня 2016 року.
Прийомні дні:
— понеділок з 14.00 до 17.00 години;
— четвер – з 10.00 до 13.00 години.

Також повідомляємо, що до 01 вересня 2016 року Ви можете відвідувати той садок, до якого ходить Ваша дитина на даний час.

Додаткові консультації Ви можете отримати за тел. 5-12-37.
Ірина 12:39 #
Дуже дякую за коментар!
Інна 22:45 # +1
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чому в дитсадках «заднім» числом робиться перерахунок за харчування? Сьогодні прийшла платити за лютий, хоча раніше платіжки давали заздалегідь, а бухгалтер розвела руками і показала розпорядження міськради, що з'явилося днями і датоване 19 лютим? Мовляв, за лютий треба перерахувати по 24 грн. А чому батьків не попередили в січні?
Світлана Яременко
Доброго дня! Ваше звернення було розглянуто під час наради заступника міського голови Майсурадзе Г.Н. із завідуючими дитячих дошкільних закладів міста. За результатами розгляду було з’ясовано, що нарахування плати за харчування, про яке йдеться у Вашому зверненні, було здійснено помилково. Вам необхідно звернутись до бухгалтерії дитячого садочка для перегляду даного питання та здійснення відповідного перерахування.
Svitlana 14:26 #
Добрий день! Скажіть будь ласка, які діють пільги в дитячих садочках? Які потрібні для цього документи? Дякую! Чому в садочку Теремок з березня місяця необхідно платити 27грн?
Svitlana 14:43 #
Вибачте, 26грн.
Світлана Яременко
Відповідно до рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради від 19.02.2016 року № 17 «Про внесення змін до рішення «Про організацію харчування у комунальних дошкільних навчальних закладах міста» встановлено пільги по платі батьків (осіб, які їх замінюють) за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Вишневе, а саме:

— Зменшено на 50 відсотків розмір плати для батьків-працівників дитячого дошкільного закладу, діти яких їх відвідують.
— Зменшено на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім’ях, де виховується троє і більше дітей.
— Звільнено від плати за харчування дітей-інвалідів, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються у сім’ях.
— Звільнено від плати за харчування дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.
— Звільнено від плати за харчування дітей, батьків, які є учасниками антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей (на підставі поданих документів).

Інформацію щодо переліку необхідних документів для оформлення пільг по оплаті за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Ви можете отримати безпосередньо звернувшись до завідуючої дитячого садочка, який відвідує Ваша дитина.

Щодо оплати за харчування, повідомляємо, що з 01.03.2015 року гранична вартість харчування однієї дитини в день у комунальних дошкільних навчальних закладах міста становила 26,0 грн.

Станом на 01.03.2016 року гранична вартість харчування однієї дитини в день у комунальних дошкільних навчальних закладах міста Вишневе становить — 35,0 грн. Таке рішення було прийнято у зв'язку зі значним підвищенням цін на продукти дитячого харчування.
Наталія 10:56 #
Доброго дня, Світлана! Підскажіть, будь ласка, 35 грн — це 100% вартості харчування однієї дитини в день, яку оплачують батьки? Чи це певна частина оплати за харчування? Якщо так, то яке співвідношення на даний момент батьківської плати та плати місцевого буджету за харчування дітей у комунальному дошкільному навчальному закладі. Якщо я не помиляюся, раніше 60% платили батьки, а 40% виділялося із місцевого бюджету.Дуже Вам дякую!
Світлана Яременко
Доброго дня! Так, 35 грн. це — 100% від граничної вартості харчування однієї дитини в день, при цьому батьки сплачують 75%, з місцевого бюджету виділяється — 25%.
Юлия 01:33 #
Светлана, здравствуйте! Подскажите пожалуйста. Я прописана в Вишневом, ребёнок не прописан нигде, муж прописан в Киеве. В июне 2017 ребенку будет 3 года, когда мне нужно писать заявление в горсовете и нужно ли ребенка прописать здесь, с собой? Огромное спасибо!
Світлана Яременко
Здравствуйте, Юлия! Для оформления ребенка в детский сад Вам нужно написать заявление в 2017 году, с февраля по май (включительно). Да, Вы можете прописать ребенка в Вишневом. Дополнительные вопросы можете задавать по тел. 045 98 5-12-37.
Юлия 14:18 #
Спасибо большое за ответ. То есть, в этом году мне не стоит писать заявление, верно?
Світлана Яременко
Да, верно, в этом году Вам не стоит писать заявление.
Юлия 13:44 #
Светлана, хочу Вас ещё немного побеспокоить своими вопросами.
К какому саду относиться проживание на Машиностроителей, 15?
Вера 14:06 #
Додаткові консультації Ви можете отримати за тел. 5-12-37
Світлана Яременко
Если Вы проживаете на ул. Машиностроителей, 15, можете выбрать любой садик: «Чебурашка», «Росинка», «Намистинка», или новый, который откроется к 1-му сентябрю — «Колобок».
Юлия 14:18 #
Спасибо, еще раз:-)
Наталя 14:59 #
Доброго дня!
Підскажіть, будь ласка, як працюють садочки в літній період? З якого часу буде закритий садочок «Ромашка»?
Світлана Яременко
Доброго дня. Діяльність садочку «Ромашка» буде призупинено з 04.07.2016 р. по 22.08.2016 року.
Лєна 19:29 #
А які садочки будуть черговими?
Світлана Яременко
Доброго дня. В цьому році черговими будуть садки «Теремочок» — у серпні та Росинка — у липні.
Андрій 16:03 #
Доброго дня.
Питання до батьків-дошкільнят:
де оплачуєте квитанції за харчування (відвідання) дитячого садочку? У банківських чергах, чи онлайн у інтернеті:)?
Дякую за відповіді.
Юля 16:04 #
Доброго дня!!! Підскажіт будласка, а якщо ми не прописені у Вешневому але живем то наша дитина не може ходити в дитячий садок… Коли можна писати заяву як що нам тільки у вересні буде рік
Світлана Яременко
Доброго дня. Якщо Вашій дитині у вересні цього року виповниться 1 рік, подати подати заяву на зарахування до дитячого садка Ви зможете у 2018 році. За додатковою інформацією можете звертатись по тел. 045 98 5-12-37.
Альона 18:19 #
Доброго дня, в коли будуть відомі списки діток, які 1,09,2016 будуть зараховані до садочків?
Світлана Яременко
Доброго дня! Списки дітей на зарахування до дитячих садочків будуть оприлюднені в кінці червня на початку липня.
Юля 10:10 #
Добрый день!!! Если я напишу в 2018 году то мой ребёнок пойдёт в сад в три годика меня это не устраивает… Разви Вишневом нет садика с ясельной группой в которою берут с 1,5
Марина 13:27 #
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, логопедичні групи рахуються санаторними, і чи є якісь пільги при сплаті за харчування? Дякую.
Оксана 17:36 #
Підскажіть де можна подивитися списки на зарахування дітей у садочок на 1 вересня 2016 року?
Світлана Яременко
Доброго дня! Списки дітей, що зараховані до дитячих дошкільних навчальних закладів міста Вишневе Ви можете переглянути на стенді в приміщенні міської ради на 2-му поверсі.
Вікторія 12:56 #
Добрий день.Підскажіть, будь ласка, чому моя дитина не потрапляє в садочок при тому що я місцева (прописана в Вишневому), мали йти в групу з 4-5.Де я маю вирішувати це питання, до кого звертатися?
Світлана Яременко
Доброго дня! З'ясувати, це питання Ви можете, звернувшись у міську раду (каб. №8), або за тел. 5-12-37.
Татьяна 14:33 #
Добрый день! Можно ли уточнить список в садочек на сайти миськои рады Вишневого.
Світлана Яременко
Добрый день, Татьяна. Со списками детей, зачисленных в детские садики, Вы можете ознакомиться только в горсовете (2-й этаж, 8 каб.), или, если у Вас нет возможности прийти, по тел. 5-12-37.
Олександр 11:24 #
Доброго дня! Цікавить питання як перевести дитину з одного дитячого садочка в другий. Коли приходиш в садочок всі направляють в Міську Раду — кажуть що там все розподіляють? Коли приходиш в міську раду кажуть іти в садочок — Прописані в Вишневому. Як бути? Дякую…
Світлана Яременко
Доброго дня. Пане Олександре, виходячи з тієї інформації, що Ви повідомили, неможливо дати вичерпну відповідь на Ваше запитання, оскільки на процес переводу можуть впливати такі чинники, як: вік дитини, наповнюваність груп, календарний місяць тощо. З'ясувати, чому саме Вас відправляють з однієї установи до іншої Вам краще по телефону. Також в телефонному режимі я зможу проконсультувати Вас щодо Ваших подальших дій. Тел. 095 838 59 33, або 063 226 26 94.
Катя 16:01 #
Добрый день, підскажіть якщо на перше вересня нам 2.5 р.але 26 вересня нам буде 2.6 років.ми в садочок не попали.чому?????і можна це питання якось вирішити?
Світлана Яременко
Доброго дня! Ви задали питання і самі на нього відповіли. Ваша дитина не була направлена у садочок тому, що на 1 вересня 2016 року їй було 2 роки і 5 місяців. Відповідно до нормативних документів, які регулюють порядок прийому дітей до ДНЗ міста Вишневе, а саме: на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 19.02.2016 р. № 16, в садок направлялися діти, яким станом на 1 вересня 2016 року виповнилося 2 роки і 6 місяців. Це рішення було прийнято, зважаючи на те, що кількість поданих заяв на зарахування до ДНЗ значно перевищує їх потужність. Садки не в змозі прийняти всіх бажаючих. Зараз Вашій дитині вже є 2.6 роки. Якщо заяву на зарахування цьогоріч Ви вже подавали, зверніться у каб. № 8 за консультацією щодо Ваших подальших дій. Зробити це Ви можете також і по тел. 045 (98) 5-12-37.
Татьяна 22:13 #
ДОБРЫЙ день подскажите пожалуста если ребенку в сентябре 2017 года будет 2.3 когда мы можем подавать документы и поступить в садик?
Світлана Яременко
Доброго дня! Якщо Вашій дитині у вересні 2017 року виповниться 2 роки і 3 місяці, подати заяву на зарахування до ДНЗ міста Вишневе Ви можете з лютого до травня (включно) 2018 року. Це у тому випадку, якщо до цього часу не зміниться порядок і місце прийому дітей до ДНЗ міста Вишневе.
Татьяна 13:39 #
Скажите а что заявление не примут и мы не сможем начать ходить позже? Как же на работу выходить?
Світлана Яременко
Татьяна, Ваш вопрос сформулирован таким образом, что дать какой-либо вразумительный ответ, к сожалению, не представляется возможным. Попробуйте перефразировать предложение или проконсультируйтесь по тел. 045 (98) 5-12-37. Спасибо.
Вера
Вера 13:20 #
Добрый день, у кого можно уточнить — когда наши садики перестанут нарушать «Офіційно опубліковано (Офіційний вісник України № 38 (24.05.2016) новий Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за № 563/28693, що набуває чинності з дня опублікування.» и требовать справку от педиатра для ребенка который пропусти больше 3-х дней в саду НЕ по причине болезни???

mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/05/23/novij-sanitarnij-reglament-dlya-ditsadkiv/

Была надежда что за лето до нашей Вишневской детской поликлиники и детских садов дойдет информация об изменениях в законодательстве — но этого не случилось. В садике как и до летних каникул, требуют справку от педиатра, хотя ребенок отсутствовал НЕ по причине болезни и никаких признаков заболевания не имеет.
Світлана Яременко
Доброго дня! Для з'ясування цього питання до Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації було направлено запит з проханням надати відповідні роз'яснення. Чекаємо відповіді!
Вера
Вера 14:39 #
спасибо! ждем результат
Світлана Яременко
Пані Віра, відповідь, яку ми отримали від Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації говорить про те, що Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» доведений для виконання керівникам лікувально-профілактичних закладів районів/міст Київської області.

Згідно ХІІ розділу цього Наказу п.2 «Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання».

Оскільки у Наказі немає чіткого визначення поняття «тимчасова відсутність» (тобто не вказано чітких термінів: 1, 2, 3, чи 5 днів на протязі яких Вашої дитини не було у дитячому закладі), даний термін залишається на розгляд керівника кожного окремого закладу. Тобто, керівник сам приймає рішення, скільки днів триває «тимчасова відсутність» і чи потрібно Вам брати медичну довідку про те, що Ваша дитина здорова і може відвідувати дитячу установу.
Вера 16:09 #
Понятно. Типичная позиция наших местных чинуш — дать какую то отписку лишь бы отцепились. На какой законодательный акт они ссылаются, приписывая себе возможность трактовки приказов МОЗ?
Вера 17:06 #
На горячей линии МОЗ сказали что если есть жалобы на Департамент охраны здоровья Киевской области то лучше прислать письмо с уведомлением по почте. ОК, без проблем, завтра я оправлю письма с описью и уведомлением как на МОЗ так и на МОН — пусть объяснят на каком основании местные власти игнорят законы и вместо того что бы облегчать жизнь жителям своей области и своего города, усложняют ее.
так как и МОЗ и МОН заявляют что справки не нужны и нигде не указывают что решать нужны они или нет могут власти на местах!

mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/05/23/novij-sanitarnij-reglament-dlya-ditsadkiv/

в любом случае спасибо Світлана Яременко за получение оперативного ответа от Департамента охраны здоровья Киевской области!
Світлана Яременко
Можу ще додати наступну інформацію, можливо, вона Вам допоможе. На момент видачі наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» діяв наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2013 року № 678 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», в якому пунктом 14.2 встановлено, що "… діти з ознаками захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного захворювання або тимчасової відсутності дітей за інших причин протягом 3 днів включно прийом дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом". Тобто, у зв'язку з відсутністю чітких термінів, про які ми з вами говорили вище, керівники закладів дотримуються раніше діючого наказу (я маю на увазі п.14.2)
Вера
Вера 12:14 #
Светлана, подскажите, пожалуйста, официальный ответ Виконкома ВМР от сегодняшнего числа на мой электронный запрос по поводу справок по приказу 234 от 24/03/16 — будет доведен до ведома заведующей детской поликлиники и заведующих детских садов Вишневого? Или мне как родителю нужно лично информировать заведующих? Какие дальнейшие действия с моей стороны?
Світлана Яременко
Доброго дня! Пані Віро, офіційну відповідь, яку Ви отримали сьогодні від Виконавчого комітету Вишневої міської ради, а саме: щодо виконання керівниками лікувально-профілактичних закладів м. Вишневе Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», Вам не потрібно доводити до відома керівникам цих закладів, а також керівникам дошкільних навчальних установ,

оскільки

23 вересня 2016 року у Київськів обласній державній адміністрації відбулося засідання Асоціації педіатрів Київської області, на якому головний лікар-педіатр Київської області Князька Т.М. довела до відома всім присутнім керівникам медичних закладів, в тому числі і завідуючій дитячої поліклініки м. Вишневе Вінічук Т.В., інформацію щодо виконання ХІІ розділу цього Наказу п.2: «Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання».

Тобто, згідно цього Наказу, лікувальні заклади більше не видаватимуть медичних довідок про те, що дитина здорова і може відвідувати дитячу установу у випадках, коли її тимчасова відсутність не була пов'язана із хворобою.
Якщо у Вас залишились запитання, Ви можете зателефонувати за ном.: 095 838 59 33 (Світлана).
Вера
Вера 13:35 #
Спасибо!!!
Вера
Вера 10:04 #
Добрый день, Светлана.
Ответы от всех инстанций о ненужности справок получены — но сегодня, 18/10/16 в ДНЗ Чебурашка воспитатель ответила что никакая новая информация о ненужности справок к ним не поступала и в случае отсутсвия трех дней нужно нести справку… Куда стучаться что бы информация спустилась уже в сады Вишневого????
Вера 19:48 #
спасибо!
Вера 20:16 #
Вот интересно кому выгодны эти ненужные справки?
В детской поликлинике критическая нехватка педиатров, огромные очереди. Из-за этих справок здоровые дети сидят вперемешку с больными в очереди часами и замечательно заражаются.
В садах группы трещат, при нормативе 20 человек в группе меньше 40 не бывает, но воспитатели собирают эти справки, ведут учет, несут бумажки в медпункт — им же больше делать нечего в переполненной группе.
Мама здорового ребенка вынуждена брать день отпуска что бы взять эту ненужную справку, потому что педиатр по участку принимает с 11.00 или 14.00, а тот который принимает с 8.00 – он не выдаст справку, потому что у него на участке тоже толпа детей.
И вот Минздрав принимает новые санитарные нормы которые решают все эти проблемы сразу, нооооо, в городе Вишневом мы не будем выполнять новые санитарные нормы, зачем же.
Ну явно же кому то это нужно зачем то…
Ірина 16:24 #
Добрий день. Дуже прошу відповісти на наступні запитання: 1. Коли можна подати заяву на зарахування дитини до дитячого садочку з вересня 2017 року? 2. Зарахування дітей в дитячі садочки м. Вишневе проводиться тільки з 1 вересня, чи можливі інші варіанти? 3. Якщо дитині станом на перше вересня виповнюється 2 роки і 4 місяці, то вона може попасти в дитячий садок лише з вересня наступного року, тобто в 3 роки і 4 місяці? 4. Чи можливо записатися і попасти в дитячий садок «Яблунька» дитині, яка прописана у селі Крюківщина? Дякую.
Світлана Яременко
Пані Ірино, доброго дня! Спробуємо відповісти на Ваші запитання.
1. Подати заяву на зарахування дитини до дитячого садочку з вересня 2017 року можна з лютого по кінець травня 2017 року (це у тому випадку, якщо до цього часу не зміниться порядок і місце прийому дітей до ДНЗ міста Вишневе).

2. Основне зарахування дітей в дитячі садочки м. Вишневе проводиться на 1-ше вересня поточного року. Також на протязі навчального року додатково розглядаються заяви батьків, які входять до переліку пільгових категорій.

3. Фактично це так. Якщо дитині станом на перше вересня виповнюється 2 роки і 4 місяці, вона може бути оформлена в дитячий садок лише з вересня наступного року, тобто в 3 роки і 4 місяці. Але в кожному окремому випадку комісія розглядає заяви виходячи з конкретних обставин. Наприклад, в даній ситуації Ваша заява може бути розглянута на комісії з питань розподілу дітей до ДНЗ міста Вишневе після того, як Вашій дитині виповниться 2 роки і 6 місяців, за умови наявності довідки з місця роботи (що Ви дійсно виходите на роботу), а також за наявності місць в дитячому дошкільному закладі.

4. Однією з умов, необхідних для оформлення дитини в дитячий садок міста Вишневе є наявність прописки дитини, або одного з батьків на території міста Вишневе. Заяви від громадян, які не мають прописки в м. Вишневе заносяться до резервної (запасної) черги. В 2016 році такі заяви комісією не були розглянуті, в зв'язку зі значним перевантаженням потужності дитячих дошкільних закладів міста.
Отримати відповіді на додаткові запитання Ви також можете по тел. 5-12-37.
Коментар видалено
Ірина 18:24 #
Дякую за вичерпну відповідь.
Вера
Вера 13:46 #
Хотела уточнить как будут зачисляться детки в старшие группы на учебный год 2017-2018, которые в 6 лет не пойдут в школу. Слышала что с этого года планировали брать заявления на такие группы через ВМР, хотя по факту многие дети просто остались в этом году в тех же садах в своих старых группах — у нас в старшей группе сейчас 2/3 детей 5-леток и где-то 1/3 6-леток, которые в данной группе уже второй год.
Спасибо.
Світлана Яременко
Уважаемая Вера, действительно, в этом году заявления от родителей, дети которых не пошли в школу и остались в садике еще на один год, принимались через исполнительный комитет городского совета. Ваш вопрос и проблема, о которой Вы говорите, вызваны значительным превышением мощности детских садов. Ответить на Ваш вопрос о процедуре зачисления на 2017-2018 гг. сегодня, к сожалению, не представляется возможным, поскольку процедуру зачисления детей на учебный 2017-2018 гг. можно обговаривать исходя из конкретных данных: наличия поданых заявлений этой и других возрастных категорий, количества открытых старших групп, количества мест в садике и др.

Это будет известно только в июне 2017 года. Исходя их этих данных комиссия по вопросам распределения детей в ДДУ города и принимает решение о возможном распределении и наполняемости групп. Это в том случае, если к указанному времени не изменится место и порядок приема документов.

Проблема перегрузки дошкольных учреждений в нашем городе очень актуальна. Решить ее можно путем реконструкции и расширения детских дошкольных учреждений. Сейчас проходит реконструкция ДДУ «Ромашка», «Яблонька», «Колобок», «Намистинка». В 2017 году планируется завершение этих работ, что позволит значительно увеличить их мощность.
Вера
Вера 12:40 #
Спасибо за ответ. Будем надеяться что к новому, 2017 учебному году, реконструкции садиков завершатся и может быть начнутся стройки новых :-).
Альона 13:07 #
Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи можливе зарахування дитини до днз серед навчального року ?? дякую
Олександр 11:52 #
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, які в цьому році вікові обмеження що до прийому дітей в садочок?
Якщо дитині на 1 вересня 2017р. буде 2,1 рік, то чи можемо ми писати заяву на зарахування до дитсадка?
Тому що чекати ще один рік поки ій виповниться три роки не має можливості.
Адмін
Адмін 14:18 #
Станом на 1 вересня 2017 року Вашій дитині повинно бути не менше 2 р. 6 місяців.
Тетяна 23:49 #
ДОброго дня. В цьому році в списку немає форма 3, а в заяві вказано що додається. Чи потрібна ця форма
Адмін
Адмін 00:29 #
Форма 3 не потрібна!
Ірина 20:05 #
Доброго дня. У данній статті у переліку документів немає Форми №3, а у Заяві за посиланням — є. Так необхідно її брати чи ні?
Житель Вишневого 13:40 #
в прошлом году когда я подавал документы то нужна была
Аня 15:50 #
Доброго дня. Чи можете надати точний перелік документів і довідок, які необхідні в цьому році?
Нина 01:48 #
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

1. Копія Свідоцтва про народження дитини;

2. Копія паспорту заявника (перша сторінка і сторінка реєстрації);

3. Документ, що підтверджує право на отримання пільг (якщо такі є);

4. Заява встановленого зразка (зразок заяви доступний за посиланням ТУТ)
Житель Вишневого 20:43 #
Сдать ребенка в садик пол беды. Потом всеравно 2 дня ходит, 2 недели лечится. Итак все дети в группе, по очереди. Так что «садик» это так условно:))) если в месяце неделю побудет то радуйтесь:))
Елена 00:21 #
Добрый день! Пользуются ли дети переселенцы из зоны Ато и многодетные семьи льготами при приеме в сад?
Светлана 15:01 #
Присоединяюсь к вопросу. Ребенок переселенец из зоны Ато. 3 года. Есть льготы?
Яна 16:58 #
Скажіть будь ласка, чи можливо дописати садочок, якщо заява вже подана тиждень назад?
Житель Вишневого 21:46 #
они всеравно смотрят в первую очередь по територии где вы прописаны. Можете хоть 10 садков указать, определять по месту. В другой только за нал
Яна 11:39 #
Тереториально они все рядом, и тот же новый который откроеться. Кстати подскажите как он называеться?
Вера 11:40 #
это который уже 10й год открывают? :))))
Яна 17:08 #
Да)) ну я вот была в Пн в горсовете, мне сказали что в сентябре его откроют. И в попыхах, испуганая его забыла дописать, еще й название вылетело
Вера 09:24 #
они каждый год это говорят
Наталья
Наталья 22:31 #
Если я хочу записаться сразу после рождения ребёнка. И я и муж и ребёнок прописаны в Вишневом, но в связи с переполнеными детсадами хотим раньше записаться в очередь для перестраховки, возможно ли это? Так как не ту гарантий что мы попадём именно в тот садик в который захочется.
alexey_91
alexey_91 17:08 #
По словам моих знакомых с детьми: уже так нельзя делать, только в этом году на этот год
Ксения 10:40 #
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи є вже інформація про те, як працюють садочки в літній період 2017 року? які садочки будуть черговими? дякую.
Аня 07:52 # -1
Пивнушка біля Чебурашки. Підкажіть, будь ласка, а хто дозволив відкрити пивний магазин біля Чебурашки? Це щоб діти з самого дитинства привчалися? Впритул до садка на місці аптеки. Хто дозвіл давав, хоч трохи мізки включав?
Ірина 22:42 #
Доброго вечора!!! Підкажіть будь ласка коли будуть списки на садочок 2017 рік???
Яна 17:06 #
Доброго дня. Менi теж цiкаво, коли будуть списки на 2017р?
Аліна 08:16 #
Списки будуть оприлюднені 25 липня на дошці в міські раді.
Тетяна 17:48 #
Добоорго дня чи списки в електронному вигляді?
Кушнірюк Марина
Доброго дня. А де можна зареєструватися в електронній черзі у садочок, якщо вона існує
Марина 20:17 #
Добрый вечер. Скажите пожалуйста, как можно стать в очередь в садик, если мы проживаем в ЖК Софиевская Слободка.
Житель Вишневого 07:07 #
к заведущей и без очереди попадете)))
маряна 10:58 #
доброго дня.скажіть будь-ласка я зареєструвалася в садочок а мені сказали що потрібно продовжити реєстрацію а по черзі ми проходимо чому так???і де саме я маю переєструватися???
Іра 20:32 #
Скажіть будь ласка, якщо ми прописані і живемо в Крюківщині, ми можемо пройти в садочок у Вишневе?і куди звертатися в міську раду?
Юлія 14:24 #
Доброго дня. Чи э можливість створити інклюзивну групу у дитячому садочку?
Лілія 04:04 #
Скажіть будь-ласка я з дочкою переїхала недавно.заяву подати ми не встигли, бо сьогодні вже 5липня.підскажіть будь-ласка що в нашому випадку можна зробити дитина ж не може залишитися без дитячого садочка.дитині 4роки повних.переіхали і проживаємо по вул машинобудівників 15-а.
Тетяна 15:02 #
Скажіть будь ласка чи можливо влаштувати дитину в дитячий садок після вересня.
Олена 15:14 #
Чи можливо у Вишневому, прописані тут же, віддати дитину 1.8 років в дитячий садок, так як є садіки з яслами, але всі відмовляють оскільки немає 2 роки? Якщо можливо то яка процедура?
Олена 15:26 #
Які садочки Вишневого мають ясельні групи для діток 1.8 р.?
Смотритель 19:08 #
Скажите, а какие льготы при поступлении в садик имеет многодетная семья с 3 маленькими детьми?
Надія 12:26 #
Доброго дня! Купили квартиру на вул. Боголюбова 39, нам 2роки і 4 місяці, треба виходити на роботу чи є місця в дитячих садочках, куди звертатися? Дякую!
Петя 16:04 #
Здравствуйте, а где можно посмотреть электронную очередь в детский сад???? И есть ли такая функция в априори???
Завантаження...