Про проект

ВИШНЕВЕ.УКР - це інформаційна платформа. Платформа на якій користувачі можуть читати та обмінюватися новинами, ділитися скаргами та отримувати професійну допомогу, приймати участь у тематичних обговореннях. До наповнення платформи інформацією залучаються професійні журналісти, інформаційні агенції та простий народ України

На сайті ви знайдете цікаві факти та історії на будь-яку тематику. Ми збираємо, ретельно відбираємо, пишемо і публікуємо тільки найкращі та найцікавіші матеріали. Не забувайте, що новини з'являються щодня, тому залишайтеся з нами!

Якщо Ви маєте цікаву новину чи інформацію про якусь подію – надсилайте її через Ваш профіль (пункт меню "Створити новину"). Якщо Ваша інформація відповідатиме нашим вимогам – новина буде опублікована із посиланням на Вас. Якщо надсилатимете афішу культурного заходу – дуже бажано, щоб на макеті був наш логотип.

Адміністрація та редактор нашого сайту не завжди поділяє думку рекламних статей та публікацій і не несе відповідальності за правдивість наданої в них інформації.

Наш проект завжди відкритий для співпраці, пишіть нам свої пропозиції через форму у розділі "Контакти" з поміткою у темі листа "Співпраця".

Про авторські права:

1. Весь матеріал, представлений та опублікований на сайті, взятий з відкритих джерел або отриманий від відвідувачів сайту.

2. Всі права на опубліковані аудіо, відео, графічні та текстові матеріали належать їх власникам.

3. Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу адміністрації веб-сайту.

4. Якщо Ви є автором матеріалу або власником авторських прав на нього, Ви усвідомлюєте, що розміщення такого матеріалу відбувається згідно умов публічного договору про надання послуг з публікації творів та аудіовізуальних матеріалів.

5. Якщо Ви є автором матеріалу або власником авторських прав на нього, але Ваше авторство не було вказано, вказано не вірно, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми в рорзділі "Контакти".

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!