Усе ще витрачаєте час на підбір цікавого фільму?

Усе ще витрачаєте час на підбір цікавого фільму?

Компанія «Бест» має рішення! Телекомунікаційний провайдер пропонує близько 14 фільмових телеканалів на будь-який смак у своєму пакеті «Преміум + 20HD». Серед них:

• Spike - переважно комедійні й драматичні серіали, що розбавлені різними оригінальними програмами та фільмами, які спрямовані на чоловічу аудиторію.
• Fox life - найкращий фільмовий канал для сучасних жінок. Контент каналу - комедійні та драматичні, молодіжні й детективні, а також містичні серіали, розбавлені передачами про моду, життя зірок й реаліті-шоу.
• TV1000 Comedy HD - першокласні комедії у трансляції 24/7.
• Sci Fi - канал для фанатів фантастики від компанії Sony Pictures Entertainment. У сітці віщання - телесеріали та художні фільми виробництва США, Канади та інших країн.
• Hollywood – канал, де зібрані усі фільми від студії MGM, зняті з моменту її заснування. У фільмотеці є стрічки, що вже стали класикою й нові картини від відомих режисерів.
Повний перелік телеканалів шукайте у ТВ-пакеті "Преміум + 20HD" від Компанії «Бест» за посиланням: https://best.net.ua/cable-tv/package-of-cable-channels/

Anatol 14:49 #
Паскудна компания «бест», бо підрізають кабеля конкуренту, щоб абоненти лаялися на провайдера і бігли до цього «благодєтєля»… Особисто мені пошкодили!!!
Jul 15:58 #
Были их клиентами 3 ужасных года. Инет паршивый, до службы поддержки не дозвониться. Сервиса никакого, но называют себя гордо — ПРОВАЙДЕР. Не рекомендую никому. К счастью, в Вишневом есть и другие провайдеры.
Завантаження...