Приміське сполучення з Києвом обмежують через карантин

Приміське сполучення з Києвом обмежують через карантин

Віталій Кличко повідомив, що з 17 березня карантинні заходи у столиці стають жорсткішими.

"Міська влада посилює обмежувальні заходи в Києві. Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею й Україною! Тому, з 17 березня максимально обмежується: пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України; проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участі громадян", - йдеться у повідомленні мера на сторінці у Facebook.

Крім цього, у Києві також тимчасово припиняють роботу торговельні центри, заклади харчування, спортивні комплекси і зали, салони краси та перукарні, розважальні заклади. Працювати будуть тільки аптеки, продуктові магазини, АЗС та банки.

Пізніше у КМДА повідомили, що столицю поки не планують закривати на в'їзд та виїзд.

"Обмеження пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України, а також пересування у громадських місцях без крайньої потреби має виключно поки що рекомендаційний характер. Враховуючи те, що буде закрита більша частина розважальних і торговельних закладів, це тим самим стримає перетік людей. Ми наполегливо рекомендуємо виходити з дому виключно у випадках: робота, магазин, аптека, лікарня. Максимально обмежити соціальне спілкування, включаючи родичів, для того щоб не дати можливості розповсюдження інфекції", - повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...