Об'єднання громад Вишневого та Крюківщини гальмується

Об'єднання громад Вишневого та Крюківщини гальмується

Київська обласна державна адміністрація не отримувала остаточних рішень про добровольне об'єднання від Крюківщинської сільської ради та Вишневої міської ради.

Про це повідомив активіст Олександр Квашук, який отримав відповіді від органів на свої звернення.

"Інформуємо, що до Київської обласної державної адміністрації від Вишневої міської ради та Крюківщинської сільської ради остаточні рішення про добровільне об'єднання територіальних громад станом на 5 лютого 2020 року не надходили", - йдеться у відповіді КОДА на звернення активістів.

Квашук також отримав відповідь від Крюківщинської сільської ради. "Рішення про добровільне об'єднання територіальних громад сесією Крюківщинської сільської ради не приймалось, оскільки на даний час немає остаточного сформованого перспективного плану об'єднання територіальних громад Києво-Святошинського району Київської області", - йдеться у листі від сільради.

"Вони (міський голова м. Вишневе, Крюківщинський сільський голова, місцеві депутати і навіть КОДА), відтягували об’єднання територіальних громад з грубим порушенням законодавства, як тільки могли, щоб не проводились дострокові вибори і далі залишатись при владі, ділити бюджетні кошти, землю, тощо...", - вважає активіст.

Фото: mykyivregion.com.ua

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...