У Вишнівській лікарні нагадали, що без щеплень не пускають до школи

У Вишнівській лікарні нагадали, що без щеплень не пускають до школи

Керівник АЗПСМ №1 у Вишневому Оксана Віннічук нагадала, що діти без необхідних щеплень не можуть відвідувати навчальні заклади.

Про це лікарка розповіла на сайті Вишневої міської ради.

Оксана зазначила, що діти, які мають протипоказання до щеплень, не можуть ходити до шкіл, де відсоток вакцинованих низький. "Є категорії дітей, які не можуть вакцинуватися за станом здоров’я. Їх має захищати колективний імунітет, але для цього відсоток вакцинованих має бути досить високим – до 98%. Якщо таких показань немає, нещеплена дитина не може відвідувати навчальні заклади", - говорить керівник медзакладу.

Також лікарка зазначила, що батьки, які все таки вирішили зробити щеплення дитині, можуть написати розписку з проханням оформити дитину до колективу. Після цього вони отримають індивідуальний графік щеплень.

Віннічук повідомила, що у лікарнях Вишневого наразі є всі необхідні вакцини, крім АДП (від дифтерії та правця)та КПК (від кору), однак невдовзі заклади отримають нову поставку ліків. "Всі вакцини в Україні сертифіковані та якісні. Втім, вакцина індійськоговиробника частіше дає реакції, і ми попереджаємо про це батьків, як і що потрібно робити в таких випадках. Це може бути висока температура до 39 градусів, може боліти ніжка кілька днів… Хочу сказати, що ці реакції
тимчасові, без будь-яких наслідків для дитини", - заявила медик.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...