Всі спортмайданчики Вишневого перейдуть на баланс спортклубу: Діков

Всі спортмайданчики Вишневого перейдуть на баланс спортклубу: Діков

Голова Вишневої міської ради Ілля Діков на нараді щодо утримання спортмайданчиків у Вишневому повідомив, що на наступній сесії всі майданчики міста переведуть у власність "СК Вишневе".

Про це стало відомо з допису інформаційної агенції "Інформ".

На нараді присутні обговорили стан майданчиків у Вишневому. "Сьогодні у місті 16 спортивних майданчиків. На балансі спортивного клубу знаходиться 5 спортивних об’єктів, включаючи Стріт Файт та футбольне поле. За них вони несуть відповідальність. Працівники «СК Вишневе» зробили фотозйомку з дрона всіх наявних в місті спортивних об’єктів та розповіли на нараді про ситуацію по кожному з них. Також активно піднімали питання по двом майданчиках для баскетболу, які знаходяться в ЖК Акварелі – вони майже вщент зруйновані", - йдеться у повідомленні.

Після цього Діков сказав, що на наступній сесії всі майданчики планують віддати "СК Вишневе", адже адміністрація клубу має можливість впорядкувати об'єкти. Також на сесії хочуть розглянути і прийняти правила корстування спортмайданчиками.

Фото: ІА "Інформ"

Валерій 16:42 #
Перше правило користування спортмайданчиками — це нормативна лексика. А то вуха в'януть від тінейджерської фєні
Артём 00:16 #
У меня вопрос.Какие условия буду по допуску на эти площадки, как на стадион, КОТОРЫЙ СТРОИЛСЯ ЗА ДЕНЬГИ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ ВИШНЁВОГО, А ДОСТУП К НЕМУ ИМЕЮТ ТОЛЬКО ИЗБРАННЫЕ.Так и с площадками будет, построили за деньги города(бюджет которого состоит из денег жителей города), а потом передадите клубу и перекроете доступ
Завантаження...