На позачерговій сесії хотіли затвердити генеральний план міста Вишневе

На позачерговій сесії хотіли затвердити генеральний план міста Вишневе

1 лютого об 11 ранку на сайті Вишневої міської ради з'явилось розпорядження міського голови про скликання на 02 лютого 2017 року позачергової XVIII сесії міської ради.

В запропонованому порядку денному всього 4 питання:

1. Про затвердження генерального плану міста Вишневе Київської області (внесення змін)

2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному закладу "Палац культури і мистецтв" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: м. Вишневе вул. Машинобудівників (площа -0,3600 га)

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, за адресою м. Вишневе. вул. Григорія Сковороди,12

Відеозапис засідання комісії з питань містобудування. архітектури, капітального будівництва. інвестиційних відносин, землекористування. яку провели терміново 01.02.2017 р. о 13-00 год.

Завдяки письмовому зверненню депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка та тиску громадських активістів, які оперативно прибули на засідання комісії всі питання не були підтримані членами "земельної" комісії.

"Цього разу у Вишневому, як завжди кулуарно, намагалися затвердити з новими змінами генеральний план міста. Для того, щоб депутати дізналися про засідання профільної комісії – дали, увага, аж цілих кілька годин, про позачергову сесію – цілу добу. Натомість у Регламенті Вишневої МР чітко зазначено: «розпорядження про скликання чергової чи позачергової сесії ради, проекту її порядку денного має бути оприлюднено – не пізніше, аніж за п’ять календарних днів до дати проведення сесії» - написав на свої сторінці у фейсбук Сергій Нагорняк.

Сьогодні, 2 лютого на сайті міської ради додали нове розпорядження від 1 лютого зі схожим номером. В розпорядженні йдеться про скликання чергової XVIII сесії Вишневої міської ради на 16 лютого 2017 року але додатки з порядком денним, графіком комісій та переліком земельних питань не опублікували. У пункті №2 даного розпорядження скасовано попереднє розпорядження про скликання позачергової сесії.


  • 16:05
  • 5035
Житель Вишневого 16:36 #
Сорвали деребан. Вы только посмотрите на эти «обличчя». Если я не ошибаюсь то голова этой комисии Робак ездит на машине стоимостью в 3-ри квартиры
Васильчук Віталій
Краще б передбачили кошти на асфальтування вулиці Дорошенка!
Анна
Анна 20:28 #
Поддерживаю вас, сейчас там вообще сплошной каток.
Ольга
Ольга 11:39 #
Напишіть будь-ласка коли голосували і хто за будівництво будинку замість стоянки біля ринку Вишневе? куди передбачана нова стоянка- біля кладовища?? чи геть за межами міста? чи буде у новому будинку паркінг, чи буде садочок, школа? набудували будинків, а де нові школа та садочок? чому акварелі, жк еркер не будують обєкти соціальні? у садочок черга, школа у дві зміни, це нормально???? у депутатів наших дітей нема, їм проблеми вишнівчан байдужі? аби собі щось ухопити
Николаич 20:21 #
Завантаження...