Коли у Вишневому розпочнеться опалювальний сезон

Коли у Вишневому розпочнеться опалювальний сезон

З настанням осінніх холодів вишнівчан почало цікавити питання, коли батареї у їх домівках стануть теплими.

Про готовність КП «Вишнівськтеплоенерго» до опалювального сезону в інтерв'ю для газети "НАШЕ МІСТО" розповів директор підприємства Петро Трегуб.

«Хочу запевнити мешканців міста Вишневе, що «Вишнівськтеплоенерго» у плані підготовки до зими, вже повністю готове до початку сезону. Як тільки буде рішення виконавчого комітету – протягом трьох днів буде опалення», – зазначив Петро Володимирович

Також директор каже, що працівниками підприємства виправилено усі можливі несправності у тепломережі, проведено гідравлічні випробування підвищеним тиском та відремонтувано всі котли.

Разом з тим починати опалювальний сезон просто зараз не будуть, адже середня денна температура повітря повинна бути нижче восьми градусів тепла. Як тільки низька температура повітря протримається впродовж трьох-п'яти днів, виконавчий комітет Вишневої міської ради буде приймати рішення про початок сезону. Для соціальної сфери, садочків та лікарні, опалення буде увімкненно раніше.

Проте, деякі вишнівчани просять поки не включати опалення, адже вартість цієї послуги в 2016 році зросла майже вдвічі.

  • 10:55
  • 5284
Uroffice79
Uroffice79 15:39 #
Ось сьогоднішній коментар про можливість початку опалювання в одному із обласних центрів:
«досі не внесені зміни до постанови №758, яка регламентує об’єми надання газу. Точніше, зміни внесені, але поки підписаний варіант не надійшов ні нам, ні в облгаз, ні в НАК «Нафтогаз». Сидимо, з самого ранку чекаємо. Після отримання документу зразу підписуємо договори з НАКом і запускаємо котельні. Поки зробити це законодавчо ніхто не має права»
Юлия 21:38 #
Но почемуто летом горячая вода в Вишневом была, хотя законодательно тоже низя было… так что… тут все на местах решается частично тоже…
Но вот то что жители против включения поддерживаю… не все могут оформить субсидию, а платить за обогрев атмосферы ой как не хочется!
Сергій
Сергій 15:05 #
Я вибачаюсь, а коли у Вишневому увімкнуть опалення квартир? Чи ми живемо у кам'яному столітті, чого в нас тільки немає, гарячої води немає, опалення немає… Да й то правда, скільки тієї зими, і так обійдемося.
Сергій
Сергій 15:11 #
А скажіть на місто Київ розповсюджується ця Постанова №758? Чому в однму місті змогли отримати цей документ, а в іншому чекають перших морозів? Дуже сподобалося "… з самого ранку чекаємо." а що заважало тиждень тому «сидіти і з самого раку чекати»? Шановний мер міста, до яких пір будуть ці знущання з населення, кожне питання виріується через одне (найпопулярніше) місце. Вам ще не набридло? А простим мешканцям вже давно набридло. Робіть висновки до чергових виборів, Вам скоріш за все вже не світить повторний термін у м'якому кріслі…
Завантаження...