"Стоп Діабет" програма підтримки хворих на діабет запрацювала у Вишневому

"Стоп Діабет" програма підтримки хворих на діабет запрацювала у Вишневому

Благодійний фонд «ФАРМВАРТА», який очолює Віталій Архіпов спільно з німецькою компанією «Вьорваг Фарма» (Wörwag Pharma Ukraine) розпочав акцію «Стоп Діабет», в рамках якої по всій країні лікувальним установам будуть передані сучасні препарати для лікування цього тяжкого недугу.

31 травня, зокрема, препарати від діабету на загальну суму більш, ніж 550 тис. грн. отримали Національний науковий центр радіаційної медицини та Київська міська клінічна лікарня №9. Серед препаратів, котрі були передані в якості гуманітарної допомоги: Бенфогамма, Метфогамма, Габагамма, дієтична добавка Цинкит і вітамінні препарати для хворих на цукровий діабет.

А 1-го червня цього року представники фонду на чолі з директором доставили благодійну допомогу до Вишнівської міської лікарні. Наше місто було третім в Україні, яке безкоштовно отримало від доброчинців цінні медичні препарати. Як представник міської влади при її передачі у лікувальну установу був присутній секретар міської ради, депутат Сергій Пишний. Пан Сергій висловив подяку за ліки, які є досить дороговартісними, і, тому далеко не всі хворі, які мають в них потребу, можуть їх придбати. Також слова вдячності висловила і виконуюча обов'язки головного лікаря Вишневої міської лікарні Анна Мошківська, яка, як ніхто краще знає нагальні потреби таких хворих, оскільки за фахом вона лікар-ендокринолог і веде прийом таких пацієнтів.

Пан Віталій, директор благодійного фонду, коротко розповів про деякі аспекти їхньої діяльності. За його словами, основної метою роботи є сприяння розбудові в Україні суспільства, орієнтованого на розвиток демократичних європейських цінностей. Особливо - у сфері охорони здоров'я, а також фармацевтичному секторі, розвиток сучасних стандартів лікування людей, сприяння боротьбі з корупцією у галузі охорони здоров'я та інше. Адже ні для кого не секрет, що для медичної галузі питання тендерів на закупку лікувальних засобів є одним з найболючіших питань. Також фонд надавав допомогу ліками регіонам, що входять до зони АТО.

В рамках проведення благодійного заходу зацікавленими сторонами обговорювалася також можливість подальшої співпраці щодо передачі та отримання через благодійний фонд інших важливих груп ліків, таких, як протиалергічні засоби, препарати для лікування серцево-судинних хвороб та інше.

Виконуюча обов'язки головного лікаря, пані Анна, зазначила, що в асортимент медичних препаратів, які отримала цього разу лікарня, як благодійну допомогу, входять: цукрознижуючі препарати, препарати, що призначаються хворим на діабет при ускладненнях хвороби, вітамінні препарати, що застосовуються при діабетичних ускладненнях, також – знеболюючі, заспокійливі.

За її словами, оскільки державна програма підтримки хворих на діабет і існує, але не підкріплена фінансово, не всі хворі мають можливість самостійно придбати дорогі препарати. Тому, для пацієнтів ця допомога неоціненна.

Лариса Костенко

  • 22:35
  • 2957
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...