Трубченко Руслан Володимирович
У плей маркетi з'явилось дуже доречна программа екомапа. Вона реэструэ звернення до мiнекологii з додаванням жпс координат та фото мiсця забруднення. Чи це поможе не знаю але всi ми можемо спробувати подати iнформацiю.
Трубченко Руслан Володимирович
Розвьязка б допомогла б. Та чи можливо в такому мiсцi? Та й кошти немалi.А ще можна було б зьэднати промислову по за фестивалем та керамiкою мимо кладовища до жовтневоi. Це б розвантажило Промислову.Але ж архiтектура мабудь таке не затвердить. Машинобудiвникiв он аж проситься зьэднати зi святошинською та кому воно треба…
Трубченко Руслан Володимирович
Для тих, кому я сдався цiкавим: замiсть того щоб покращити життя громадянам мicта, ви пропонуэте псувати нерви собi та полiцii — як же це виконкомiвськи та по депутатськи… Хочу запитати тодi у вас Олександре: навiщо цей сайт та навiщо депутати в мiськрадi, якщо я не маю права звернутися до них за допомогою? I в чiйому управлiннi комунальнi пiдприэмства? До речi сьогоднi смiття вивезли вранцi — за що не тiльки я а i ще декiлька тисяч людей щиро вдячнi i кирiвництву УКГ i тому хто iх «навантажив». Шкода що це не надовго.
Трубченко Руслан Володимирович
Тобто, я так розумiю, машины вывозять смiття цiлодобово? Тодi, замiнiть час вывантаження на iнший. Може водiям так i зручнiше але 5000 мешканцям нашого мiкрорайону не дуже зручно здригатися кожноi ночi. Особливо влiтку, коли вiкна вiдкритi. Поспiлкуйтеся з тими водiями скiльки разiв жителi вибiгали лаятись у 3:30 ночi!!! Вам сдаэться що це тiльки я роздратований громадянин? Тодi ви не володiэте ситуацiэю.
P.S.
А чому б з ночi не вивозити Святошинську-Жовтневу, а потiм Зелену-Вiтянську?