Влад
Непросте питання. Ще за часів Радянського союзу планували будівництво цього моста. Тридцять років тому Вишневий був периферією Києва, десять років практично частиною Києва, зараз можна сказати, що де-факто вже Київ. На жаль збільшення новобудов і населення навколо Києва вносять свої корективи. Корінному населенню стає важче знайти роботу, бо зростає конкуренція за рахунок приїжджих та ін. Це мені теж не подобається. У майбутньому Вишневе стане районом Києва. Місто два рази хотіли приєднати до Києва перед московською олімпіадою і другий раз у 90…. Коротше, все складно.
Влад
Да, Вы правы. Совсем недавно город был таким.
Влад
Коли місто Київ приєднає м. Вишневе? Планували ще аж у 1980 р.
Влад
Кільцева дорога не розвантажить, а навпаки, тільки значно завантажить проїжджу частини вулиці, це зрозуміло бо з різних напрямків додатковий потік транспорту поїде по вулиці Чорновола.
Влад
Згоден з Анною і Тохой. Як варіант — тунель. Це недороге рішення проблеми транспортного сполучення міста. А також залишити існуючий переїзд, і потік транспорту буде розподілений між існуючим і побудованим тунелем або переїздом. Цей варіант з точки зору кошторису і «гуманності» найбільш підходящий.