vika30
Відсутній підігрів води і по вулиці Південна 17.Мало того що раніше відключили опалення, так ще й підігріву води не має. Ще не так жарко на вулиці, щоб відключати гарячу воду. В квартирі вже прохолодно, а пройшло тільки два дні після відключення опалення. Чомусь ця відсутність тарифу по договору завжди виявляється тільки в місті Вишневе. Майте хоча б якусь совість! І так в місті Вишневе повно проблем, так давайте що «покращимо життя» нашим жителям — відключимо гарячу воду. В місті будують повно житлових будинків, а умови проживання в незадовільному стані.
vika30
Когда появится горячая вода???
vika30
Кто поставил статут решенная проблема???
vika30
Це було б чудово!!! Але це мабуть вже не скоро.
vika30
Ну почему это не поедет на переезд? Если Вы через переезд не ездите, то это не значит, что другие не ездят.
vika30
И вообще считаю, если дают разрешения на строительство жилого дома, обязуйте застройщика, что-то сделать для города. Положить асфальт на определенном участке дороги или со школой помочь. В городе много проблем.
vika30
Добрий день! Можливо якось прискорити вирішення даної проблеми? Сьогодні ранком 30 хвилин не могла виїхати з Вишневого. Можна хоть частково вирішити дану проблему виключенням світлофору біля рибного магазину до 9.00 годин ранку. Із-за цього світлофора постійно ранком затори.