Світлана Яременко
Доброго дня! Надавачем послуг з постачання гарячої води за адресою вул. Європейська (Жовтнева), буд. 34-Б є ТОВ «Ресурсозбереження». За інформацією керівника даного товариства, відсутність гарячої води пов'язана з повіркою лічильників. На даний час повірку проведено, проводяться роботи по їх встановленню. Ця процедура займе кілька днів.
ТОВ «Ресурсозбереження» приносить свої вибачення мешканцям будинку за пов'язані з цим тимчасові незручності.
Світлана Яременко
За даними Головного управління статистики у Київській області, на 1 серпня 2016 року, чисельність наявного населення у Вишневому складає 39 тисяч 661 особа (!). Методологія цього розрахунку виходить з наступного: дані останнього перепису населення, талони з паспортного столу (к-сть прописаних), к-сть зареєстрованих, дані РАЦСу про кількість народжених/померлих. Звідси і виходить 39,661. Оскільки останній перепис був у 2001 році (в 2011 його відмінили у зв’язку з підготовкою до проведення Євро 2012), а ті, хто переїжджає до міста не прописуються і не реєструються, (включаючи і переселенців), вирахувати реальну кількість населення міста поки що неможливо. Інструментів, аби порахувати скільки ж вишнівчан ми маємо на сьогодні, районне управління статистики не має. Це можна зробити тільки на державному рівні. Наступний перепис населення заплановано на 2020 рік.
Світлана Яременко
В нашому місті вже була спроба поставити контейнери, в яких би окремо збирали сміття: пластик, скло, папір. Але в силу технічних чи організаційних моментів вона «не пішла». Сьогодні в Україні і у нас в місті існує ряд програм з екології, за підтримку навколишнього середовища. На даний час начальник ЖЕД №3, депутат міської ради Ткачов О.В. зробив ще одну спробу запровадити у Вишневому одну із таких програм і встановити контейнери. До 15 жовтня цього року у місті проходить невеличкий експеримент, який покаже, як люди реагують на таку ініціативу. Після завершення експерименту будуть підведені підсумки та прийнято рішення про встановлення сміттєзбиральних контейнерів (для роздільного збору сміття) і на інших дільницях.
Світлана Яременко
Шановні містяни, найближчим часом комунальні підприємства міста приберуть сміття та проведуть санітарну обробку даної місцевості.
Світлана Яременко
Маю інформацію безпосередньо від підрядника, який проводить роботи. Читати ПОТОЧНИЙ!
Пане Костянтине, це зовсім не вказівка, а відповідь на Ваше запитання. Вибачте, якщо якимось чином моя відповідь Вас образила.
Світлана Яременко
Пане Костянтине, не зрозуміла, чому Ви вирішили, що це «середній ремонт». Проводиться ПОТОЧНИЙ ремонт автомобільної дороги. В повідомленні про це чітко сказано.
Світлана Яременко
Пане Андрію! Це запитання Ви можете поставити безпосередньо головному інженеру КП «Вишнівськводоканал» Галаєву Ігорю Геннадійовичу тел. 067 468 08 02, або начальнику — Соїчу Василю Васильовичу — тел. 067 219 51 82.
Світлана Яременко
Шановні дописувачі! Проведена перевірка щодо виявлення причин неякісної іржавої води, яка тече в кранах у вказаних вами, а також в деяких інших будинках.

Причиною цього стала поломка засувок на будинках по вул. Європейська, буд. 37-а та буд. 35. Засувки потребують заміни. На минулому тижні було проведено регламентні роботи на водопровідних мережах по вул. Європейській. Також на цьому тижні планується проведення робіт із заміни запірної арматури для відновлення нормальної роботи водопровідних мереж.
Додаткова інформація по проведенню даних робіт буде вивішена на дошках оголошень.

КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ» ПРИНОСИТЬ СВОЇ ВИБАЧЕННЯ МЕШКАНЦЯМ МІСТА ЗА, ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ, ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.
Світлана Яременко
Пане Костянтине, Вам відмовили у створенні петиції в зв'язку з тим, що даний проміжок дороги не є на балансі міської ради, а знаходиться у віданні служби автомобільних доріг в Київській області.
Світлана Яременко
Щоб змінити назву вулиці в паспорті, Вам достатньо мати паспорт та копію паспорта.
Світлана Яременко
Доброго дня! Пані Віро, офіційну відповідь, яку Ви отримали сьогодні від Виконавчого комітету Вишневої міської ради, а саме: щодо виконання керівниками лікувально-профілактичних закладів м. Вишневе Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», Вам не потрібно доводити до відома керівникам цих закладів, а також керівникам дошкільних навчальних установ,

оскільки

23 вересня 2016 року у Київськів обласній державній адміністрації відбулося засідання Асоціації педіатрів Київської області, на якому головний лікар-педіатр Київської області Князька Т.М. довела до відома всім присутнім керівникам медичних закладів, в тому числі і завідуючій дитячої поліклініки м. Вишневе Вінічук Т.В., інформацію щодо виконання ХІІ розділу цього Наказу п.2: «Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання».

Тобто, згідно цього Наказу, лікувальні заклади більше не видаватимуть медичних довідок про те, що дитина здорова і може відвідувати дитячу установу у випадках, коли її тимчасова відсутність не була пов'язана із хворобою.
Якщо у Вас залишились запитання, Ви можете зателефонувати за ном.: 095 838 59 33 (Світлана).
Світлана Яременко
Уважаемая Вера, действительно, в этом году заявления от родителей, дети которых не пошли в школу и остались в садике еще на один год, принимались через исполнительный комитет городского совета. Ваш вопрос и проблема, о которой Вы говорите, вызваны значительным превышением мощности детских садов. Ответить на Ваш вопрос о процедуре зачисления на 2017-2018 гг. сегодня, к сожалению, не представляется возможным, поскольку процедуру зачисления детей на учебный 2017-2018 гг. можно обговаривать исходя из конкретных данных: наличия поданых заявлений этой и других возрастных категорий, количества открытых старших групп, количества мест в садике и др.

Это будет известно только в июне 2017 года. Исходя их этих данных комиссия по вопросам распределения детей в ДДУ города и принимает решение о возможном распределении и наполняемости групп. Это в том случае, если к указанному времени не изменится место и порядок приема документов.

Проблема перегрузки дошкольных учреждений в нашем городе очень актуальна. Решить ее можно путем реконструкции и расширения детских дошкольных учреждений. Сейчас проходит реконструкция ДДУ «Ромашка», «Яблонька», «Колобок», «Намистинка». В 2017 году планируется завершение этих работ, что позволит значительно увеличить их мощность.
Світлана Яременко
Пані Ірино, доброго дня! Спробуємо відповісти на Ваші запитання.
1. Подати заяву на зарахування дитини до дитячого садочку з вересня 2017 року можна з лютого по кінець травня 2017 року (це у тому випадку, якщо до цього часу не зміниться порядок і місце прийому дітей до ДНЗ міста Вишневе).

2. Основне зарахування дітей в дитячі садочки м. Вишневе проводиться на 1-ше вересня поточного року. Також на протязі навчального року додатково розглядаються заяви батьків, які входять до переліку пільгових категорій.

3. Фактично це так. Якщо дитині станом на перше вересня виповнюється 2 роки і 4 місяці, вона може бути оформлена в дитячий садок лише з вересня наступного року, тобто в 3 роки і 4 місяці. Але в кожному окремому випадку комісія розглядає заяви виходячи з конкретних обставин. Наприклад, в даній ситуації Ваша заява може бути розглянута на комісії з питань розподілу дітей до ДНЗ міста Вишневе після того, як Вашій дитині виповниться 2 роки і 6 місяців, за умови наявності довідки з місця роботи (що Ви дійсно виходите на роботу), а також за наявності місць в дитячому дошкільному закладі.

4. Однією з умов, необхідних для оформлення дитини в дитячий садок міста Вишневе є наявність прописки дитини, або одного з батьків на території міста Вишневе. Заяви від громадян, які не мають прописки в м. Вишневе заносяться до резервної (запасної) черги. В 2016 році такі заяви комісією не були розглянуті, в зв'язку зі значним перевантаженням потужності дитячих дошкільних закладів міста.
Отримати відповіді на додаткові запитання Ви також можете по тел. 5-12-37.
Світлана Яременко
Доброго дня! Пані Юлія, прибудинкова територія, про яку Ви говорите, розділена на 2 частини: Південна, 5-а — відноситься до ЖЕД №2, а Південна, 5 — належить житлово-будівельному кооперативу «Південний».

В ЖЕД №2 нам пояснили, що територія, прилегла до буд. № 5-а доглядається силами працівників ЖЕДу, зокрема: періодично проводиться обрізка зелених насаджень та прибирання сміття.

Голова житлово-будівельного кооперативу «Південний» до якого відноситься прилегла територія будинку по вул. Південна, 5, — Зубар Ганна Михайлівна, пояснила, що ЖБК в міру фінансових можливостей також доглядає за прилеглою територією, в той же час погодилась із фактами, викладеними у Вашому зверненні та запевнила, що найближчим часом на прилеглій території буде скошено траву та прибрано сміття.
Звернутися до Зубар Г.М. Ви можете за тел. 097 204 75 99.
Також відомо, що заміна «нормального» асфальтного покриття по вул. Освіти (колишня Червоноармійська) проводиться у зв'язку з реконструкцією «старого бульвару».
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 132