Анна
Надо взять в регистратуре талон. Талоны выдаются с 7.30. Как показывает практика в 8.00 талонов уже нет ( именно к невропатологу).
Анна
Спасибо за информацию!!!
Анна
Подскажите причину отключения воды во всем г
Вишневое.
Анна
Детский гинеколог есть в женской консультации
Анна
Лед тронулся? я так понимаю, начилось строительство дороги. Кто владеет информацией, можете проинформировать.
Анна
Давайте поддержим петицию
Анна
Я так понимаю, там старый и новый перевозчик одновременно. Новому перевозчику уже побили стекла в 3-х машинах, не трудно догадаться кто.
Анна
Відсьогодні — 10 грн. з Вишневого до метро Академмістечко! Для вишнівських школярів — 1 грн. в межах міста!
Нас таки почули в КОДА та дослухався і перевізник ТОВ «Кіо-Транс», який виграв суди і відновлюється на маршруті 301.
Шановні вишнівчани! Приходьте протягом дня на кінцеву 301-го маршруту у Вишневому, щоб підтримати законного перевізника «Кіо-Транс»! Ми тут з 5.40 ранку)) Ваша підтримка зараз дуже важлива!!!
Бо монополіст «Клайт», який поставив здирницький тариф — 12грн. (тоді як південну частину міста інший перевізник возив по 8грн. до метро) не хоче йти з маршруту.
Анна
4-те засідання робочої групи: вривається терпець!
Сьогодні, 23 лютого, вчетверте засідала робоча група. Перевізники і на цей раз проігнорували засідання! У членів робочої групи та у людей по всій Київській області, які нас підтримують і слідкують за кожним кроком, вривається терпець! Одні пропонують піти під Кабінет Міністрів України з шинами, другі – організувати круглий стіл із залученням всіх-всіх-всіх, треті – готують конструктивні пропозиції та надсилають нам і мають надію на позитивні зміни і результати від робочої групи.
1-й заступник Голови КОДА Савченко О.І. як державний службовець взяв на себе відповідальність у боротьбі з перевізниками за зниження тарифів. МИ як громада, члени робочої групи також несемо відповідальність і НЕ ЗУПИНИМОСЬ, поки ЗДИРНИЦЬКІ ТАРИФИ не буде ЗНИЖЕНО!
Журналістів на засідання не пустили! Ми наполягаємо на присутності журналістів! Нам не має чого приховувати!
Про результати: проголосували за перевірку «загадкових» маршрутів, перевірку квитків встановленого зразка, вартість проїзду зазначити як одну з вимог проведення конкурсу/тендеру.
Ініціативна група у боротьбі за справедливі тарифи дякує всім представникам населених пунктів Київщини за надіслані та висловлені пропозиції.
P.S.: ГО «ЗУБР» із-зі своїх внутрішніх сварок розколовся і деякі його члени 21.02.17 прийняли рішення блокувати засідання робочої групи. Ми, ініціативна група, розцінили таку позицію як провокацію і, можливо, роботу на благо перевізників! У зв’язку з цим, співпраця з ГО ЗУБР припинилася ще 21 лютого. Дякуємо, Людо, Олександре і Вітя, що ви були з нами!
Анна
К сожалению, у нас все так делается в стране.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 97