Пошук за тегом «пішохідний перехід»

Відсутність на відрізку по вул. Ватутіна (до вул. Піонерської) пішохідної зони, по обидві сторни вулиці. Перед магазином припарковані автомобілі і велика лужа (вічна лужа) взагалі унеможливлюють прохід пішоходам в цьому місті. Доходити до перехрестя (досить небезпечного з обме...
8 коментарів 8 | 2640 переглядів 2640 | 4 роки назад | Вирішено