Пошук за тегом «дитячий майданчик»

Доброго дня. Хочу запитати хто повинен слідкувати за станом прибудинкової території? В дворі по вул.Південна 5 та 5а просто жахіття. Кущі порозросталися так ,що не можливо пройти по тротуару. Стоять ще уламки дитячих гірок і гойдалок часів Радянського союзу. На пішохідному т...
1 коментар 1 | 2004 перегляди 2004 | 3 роки назад | Актуально
Цьому майданчику вже більше ніж 10 років, але він й досі один із самих улюблених майданчиків наших дітей. Кожного дня там граються дітки самого різного віку. Але вигляд в нього просто жахливий, старий та пошарпаний. З кожним роком майданчик стає все гіршим і гіршим, гірки пол...
3 коментаря 3 | 2356 переглядів 2356 | 3 роки назад | Актуально