Сніг у Вишневому

Результати голосування.

  • Важливо: 79
  • Почекаємо: 5
  • Не важливо: 4

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Вишнёвое

Додано: 2017-01-12 16:41:33

Поділитися:

Статус: Не вирішена

На жаль, сьогодні існує проблема з великою кількістю снігу на дорогах. Якщо двірники працюють добре та тротуарами можна нормально ходити, то дороги це щось страшне. Раніше такого не було. Трактори все добре очищували, і було видно як вони працюють. Скажіть, будь ласка, де вони зараз? Адже одним трактором все місто прибрати неможливо. Чому тротуари, з величезною кількістю снігу, мають прибирати двірники? Чому вони мають прибирати кучугури на дорогах між будинками? Де техніка для прибирання снігу? Чому наше місто до цієї проблеми не готове?
Адреса:
Вишнёвое
ФІО:
Олена
Слідкують за проблемою:
1
1
1
Влад 17:20 #
Я с Вами полностью несогласен... Вчера и сегодня дороги и дворы вычищают, тротуары и дороги в хорошем состоянии… Вчера снег грузили на самосвалы и вывозили… Посмотрите новости, что делается в других городах и в столице к примеру… Первые дни после обильных снегопадов было сложно но уже раскопали город…
Олена
Олена 17:31 #
Можливо Вам просто пощастило. На нашій вулиці пересуватися можна тільки тротуарами. Щоб перейти дорогу від одного будинку до іншого потрібно докладати великих зусиль.
alexey_91
alexey_91 17:29 #
Тема, где зрада и перемога вместе.
Снег чистят, вывозят, сам видел сегодня утром как две машины ехало с ковшами. Но, много дворов так себе расчищены, а в понедельник вообще ничего (слой снега по дороге Европейской был см 7-10) не чистилось.
В целом, всё на твердую четверку.
Олена
Олена 17:38 #
Ви хоч машини бачили, а в нас жодного разу не проїхали. З кожним роком все гірше.
Адмін
Адмін 17:43 #
Олена, доброго дня. Додайте хоч декілька фото будь-ласка!
alexey_91
alexey_91 18:40 #
Еще раз внимательно посмотрите на обочину: наличие «бордюров» со снега говорит о том, что его сгребли с дороги на обочину.
И, обратите внимание, не ставят ли Ваши соседи (или Вы) машины в дворовых проездах так, что трактор физически не проедет. У меня во дворе местные чмудаки так и ставят.
Олена
Олена 19:14 #
Машини ставлять, але трактор зможе проїхати. Cніг саме на дорозі.
Олена
Олена 13:34 #




alexey_91
alexey_91 15:19 # +1
Ничосе))
И вправда хрень какая-то у Вас во дворе творится
Яна 15:27 #
вы еще ул. Козацкую не видели, сегодня скину фото
Олена
Олена 15:45 #
Ось так кожного дня і «лізимо» на роботу)
Максим 17:43 # +1
Полностью согласен с #alexey_91. В понедельник Европейская была совсем НЕ расчищена, при том, что мело уже 2-3 дня… центральная улица нашего города!!!!.. Поражает бездеятельность и пофигизм наших городских коммунальных служб. И к сожалению с каждым годом все идет «не в лучшую сторону».
Олег 19:34 #
Снега много — техники и дворников мало, каждый, кто хочет быстрой подвижки «в лучшую сторону»- лопату в руки и «мое парадное самое расчищенное». Европейская улица (проезжая часть) расчищена отлично. За весь город не скажу.
Олена
Олена 19:42 #
Дуже дивно, що з кожним роком стає все менше техніки.
Сергій 20:46 #
Звичайно, можна і самому розчистити, але тоді чому ми платиму такі тарифи за утримання будинків і прибудинкових територіій? Однією з причин підняття тарифів було підвищення зар.плат обслуговуючому персоналу і закупка техніки. Тарифи підняли, а далі що… Де ті послуги за які ми платимо?
Ольга 21:11 #
Справа не в інших містах. Особисто я двірників взагалі не бачила. Мало їх, чи ні — у двонах жодного. Південний масив не розчищають, а протоптують стежки. Всього на декількох тротуарах видно сліди лопати.
Андрій Чікін
Андрій Чікін 22:50 #
Да нормально справляются с уборкой снега. Живу на Машиностроителей 1-Б. Пару раз лопатой сам во дворе работал. Живу на Машиностроителей 1-Б. В подъезде вот — редко убирают(
Олена
Олена 13:36 #
Який збіг. Я теж мешкаю в цьому ж районі. Під'їзди завжди прибирають, а дороги, на жаль, ні.
Андрій Чікін
Андрій Чікін 17:57 #
У меня 2 подъезд. У нас подъезд в лучшем случае раз в месяц веником заметают) А во дворе зимой вообще не помню чистых проездов. Проезды возле домов всегда на моей памяти завалены снежной кашей и разчищаются днищами авто). Это норма у нас такая штоле уже. А вот основные дороги норм — пойдёт, так сказать, выехать из Вишнёвого. Ну и заехать)
Олена
Олена 18:59 #
В мене теж 2-ий. Можливо, я потрапляла саме на час прибирання, тому що прибиральницю зустрічала майже кожного ранку.
Андрей 10:24 #
у меня под окном заасфальтированный междомовой тротуар, его трактор очищает эдак раз в три дня
Ольга
Ольга 11:21 #
Підтримую автора. Європейська 49-51 дороги ніразу за час снігопаду не чищені.
Ірина Могила
Ірина Могила 15:14 # +1
Скажіть, будь ласка, приватний сектор цієї зими планують чистити????? За цю зиму жодного разу не їздила ніяка техніка і нічого не прочищено взагалі! Кожний день люди які працюють на заводі Візар «пробираються» до роботи. Будь ласка, прибиріть приватний сектор міста.
Анна
Анна 16:47 #


Бардак на ул. Козацкой. Как Вам?
Олена
Олена 18:52 #
Просто жах! А говорять, що прибирають.
Ольга
Ольга 22:00 #
Сегодня уже 17 января, за это время город можно было полностью очистить от снега. На ул.Черновола от АЗС Кло до переезда пройти не реально. В направлении магазин Фора пешеходная часть вообще не очищена, можно ноги сломать. Идти опасно. А если с коляской то как, по проезжей части где ездят машины?
Влад 23:26 #
Там тротуар метровий жоден комунальний трактор неможе заїхати для очистки… сніг як згорнули з дороги так там до весни і лежатиме. Що протоптали те і наше
Ольга
Ольга 10:34 #
Как обычно все для людей. А почему бы это не продумать когда делали ремонт дороги? Теперь либо ноги ломай, либо под машины лезь… А во время оттепели по колено в жиже. Класс
Ольга
Ольга 22:02 #
Завантаження...