Найгірший маршрут №306

Результати голосування.

  • Важливо: 117
  • Почекаємо: 6
  • Не важливо: 5

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Святоюріївська

Додано: 2016-11-21 15:37:20

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Пане Мер, якщо Ви читаєте хоч якісь звернення населення, ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ, від всього південного масиву, вирішити питання із маршрутом № 306, терпіння вже немає: 1. Інтервал між маршрутом 15-20 хв, інколи по пів години чекаєш. Сьогодні вранці люди не витримували і виходили із маршрутки, нерви не витримують скільки часу чекати, всі затримуються на роботу. 2. Марштурки по вишневому забиті так, що вони їдуть вже перекошені, незважаючи на аварійний їх стан. Потрібно це зараз вирішувати, якщо не хочете біди. 3. Хамське відношення більшості водіїв, на будь-яке питання водії можуть і послати далеко-придалеко. Питання, чому в центральній частині маршрутки всі в чудовому стані, з інтервалом 2-5 хв., водії відчлиці, цінують своїх пасажирів. Чому не можна визначити нормального перевізника, проведіть тендери якісь. Перевізників за маршрутом №306 - НАДА В ШИЮ ГНАТИ. ПРОХАННЯ РОЗБЕРІТЬСЯ з ЦИМ ПИТАННЯМ. Не вистачає сил і терпіння. Вибачте, але наболіло вже.
Адреса:
Святоюріївська
Номер квартири:
5555
ФІО:
Ірина
Слідкують за проблемою:
1
1
1
Богдан 03:30 #
Абсолютно согласен.
Анна
Анна 09:54 #
Полностью вас поддерживаю и понимаю. Огромная проблема, что это единственный маршрут на южной стороне в сторону проспекта Киева. Я эту проблему поднимала еще летом на этом сайте.
Анна
Анна 09:58 # +1
я уже этим маршрутом не езжу, мне проще пройти к рынку на маршрут № 721 и нормально ехать, а не на одной ноге, как цапля, в маршруте № 306…
Ирина 10:32 #
Чому наша рада мовчить і ніяк не реагує, для чого тоді цей сайт і ці проблемні питання? Чи всі на одкатах сидять і мовчать? Чи Південну частину Вишневого не рахують за людей??? Сьогодні та ж історія з маршрутом. Люди просто випадають із маршрутки, страшно їхати в переповненій перекошеній рукавичці.
Адмін
Адмін 12:04 #
Ірино, портал не належить міській владі. На даний момент немає комунікації між зверненнями і міською владою. Офіційну позицію влади стосовно сервісу ПРОБЛЕМИ МІСТА з часом опублікуємо! Але з впененістю можемо сказати кожне звернення люди з Вишневої міської ради читають.
Анна
Анна 12:00 #
у кого какие предложения конкретные по этому беспределу?
Павло 16:02 # +1
Проблема цілком слушна із громадським транспортом усієї південної частини, було б дуже чудово як би міськ рада звернула увагу на проблему південної частини! оскільки забудова йде великими темпами, а от комунікації відсутні.
Ирина 09:28 # +1
Мені не зрозуміло чому Маршрут №306 їздить за старими цінами, в той час як 301,716,721 знизили вартість проїзду принайні до з«ясування обставин. Нехай хоч хтось сяде і проїде в цих маршрутках №306 в час пік із мерії. Це ж жахіття, інтервал в 20хв, забиті, навіть у Вишневому на переїзді часто не зупиняються, бо й навіть двері не відкриються, настільки забира.Невже всім байдуже, чи перевізник є кумом чи братом пана мера. В чому проблема???? Люди в ШОЦІ…
Потрібно знову щось думати чи дорогу перекривати…
Анна
Анна 11:41 #
nagorniak.com.ua/news/blanki-skarg-na-pereviznikiv-vishnevogo/ — бланки скарг
Ольга
Ольга 12:15 # +1
Единственным выходом из сложившейся ситуации вижу смену самого перевозчика ВГО. По всем параметрам это наихудший маршрут в городе и плевать они хотели на все замечания и изменения. Думаю тот же Кийтранс будет с удовольствием возить пассажиров по маршруту 306 на нормальных автобусах, минимальным интервалом и по справедливым ценам.
Анна
Анна 12:34 #
Полностью вас поддерживаю, как нам этого добиться?
mihasan
mihasan 17:21 #
Сьогодні, 13.09.2017 Приблизно о 16:20 відбулося ДТП за участю маршрутки №306 І легкового автомобіля. Постраждалих немає.
mihasan
mihasan 17:21 #
*15:20
Завантаження...