Реальна кількість населення Вишневого

Результати голосування.

  • Важливо: 174
  • Почекаємо: 7
  • Не важливо: 10

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Европейская

Додано: 2016-10-07 11:50:12

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Чи є об"єктивна інформація про населення Вишневого? Дані за 2010 вважати такою просто несерйозно, так як кількість новобудов, біженців, автомобілів і просто людей на вулицях зросла неймовірно. В мережі (як і тут на сайті) вказано 50 тис, але це явно нанижчена інформація
Адреса:
Европейская
Номер квартири:
1
ФІО:
Алексей
Слідкують за проблемою:
1
1

Світлана Яременко
За даними Головного управління статистики у Київській області, на 1 серпня 2016 року, чисельність наявного населення у Вишневому складає 39 тисяч 661 особа (!). Методологія цього розрахунку виходить з наступного: дані останнього перепису населення, талони з паспортного столу (к-сть прописаних), к-сть зареєстрованих, дані РАЦСу про кількість народжених/померлих. Звідси і виходить 39,661. Оскільки останній перепис був у 2001 році (в 2011 його відмінили у зв’язку з підготовкою до проведення Євро 2012), а ті, хто переїжджає до міста не прописуються і не реєструються, (включаючи і переселенців), вирахувати реальну кількість населення міста поки що неможливо. Інструментів, аби порахувати скільки ж вишнівчан ми маємо на сьогодні, районне управління статистики не має. Це можна зробити тільки на державному рівні. Наступний перепис населення заплановано на 2020 рік.
Андрій Чікін
Андрій Чікін 00:08 #
Тисяч 50 точно є і ця цифра тільки зростатиме, так як дуже багато киян переселились у Вишневе і будуть переселятись в новобудови. А ось кількість школ і дитячих садків не відповідає нормативам точно для такого збільшенного населення Вишневого. Новобудови є, а школ мабуть і не передбачається на найближчий час, та і час важкий в державі. Поки немає офіційної кількості населення — будівництво навчальних закладів не передбачатиметься мабуть. Взагалі, згідно ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» місто Вишневе з населенням до 50 тисяч є «малою» групою поселень, якщо від 50 до 100 тисяч — то Вишневе буде «середнью» групою поселень. Знаючи чисельність населення і розрахункову норму на 1000 жителів, можна визначити потрібну місткість школьних установ і їх кількість відповідно чисельності учнів. Я вважаю, що покищо в будь-якому разі чисельність жителів Вишневого тримають заменшеною, так як на генплані міста потрібно побільше вмістити житлових будівель з торгівельними площами на перших поверхах, ніж передбачати бюджетом будівництво ще однієї школи. Дошколята підростають і з кожним роком школи будть ще більше забиті, а в классі повинно бути не більше 36 учнів. Чув, що у ВСШ 4 є вже класи молодші і по 40 учнів. От вам і чисельність.
Богдан 10:25 #
Та какие 50? Если учитывать все новострои то 60 минимум, а если брать сюда же близ лежащие такие как ЖК «София», «Европейский Городок» и т.п. то с увереностью под 70.
Завантаження...