Табір Бомжів на вул. Жовтнева,51

Результати голосування.

  • Важливо: 179
  • Почекаємо: 6
  • Не важливо: 10

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Европейская улица, 51

Додано: 2016-09-29 14:03:01

Поділитися:

Статус: Вирішена

За будинком на вулиці Жовтнева (Європейска), 51 у лісопосадці бомжі створили собі табір - з сміттєвих баків кожного ранку витягується сміття, кидається на дорогу. за будинком є міні-парковка, за нею стежка вже витоптана прямо в той "табір". Ввечері страшно туди йти, а поруч магазин, ходять діти. Наведіть лад, кому дзвонити - бо в Дельті сказали що то не їх проблеми, тоді чиї?? роженіть тих бомжів, зробили там якесь звалище.
Адреса:
Европейская улица, 51
Номер квартири:
180
ФІО:
Ольга Б
Слідкують за проблемою:
1
1
ANASTAS 09:38 #
ЭТО не табор а незаконный пункт приема вторичного сырья, попутно они используют этот пункт для проживания приема и сдачи этого сырья, утром и вечером его забирают грузят в и увозят в микроавтобус
Ольга
Ольга 08:56 #
Пункт демонтировали :) ура. осталось только убрать хоть немного тот хлам что остался. Очень прошу комунальные службы убрать этот участок — а то прям свалка какая-то
Світлана Яременко
Шановні містяни, найближчим часом комунальні підприємства міста приберуть сміття та проведуть санітарну обробку даної місцевості.
Завантаження...