Стан прибудинкової території за адресою Південна 5 та Південна 5а

Результати голосування.

  • Важливо: 208
  • Почекаємо: 6
  • Не важливо: 10

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Південна 7

Додано: 2016-09-09 15:00:59

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Доброго дня. Хочу запитати хто повинен слідкувати за станом прибудинкової території? В дворі по вул.Південна 5 та 5а просто жахіття. Кущі порозросталися так ,що не можливо пройти по тротуару. Стоять ще уламки дитячих гірок і гойдалок часів Радянського союзу. На пішохідному тротуарі асфальтне покриття просто в ганебному стані. А через 300 метрів прекрасна чудова алея з фонтанами на Південному бульварі. а в дворі діти вимушені ходити між автомобілями ,тому що пройти пішохідною стежкою неможливо через кущі і дерева що порозросталися. А поряд біля магазина Фора по вул. Червоноармійській почали міняти ще нормальний асфальт. На жаль немає фото,але обовязково зроблю і добавлю. Чи можна якимось чином вирішитицю проблему ??? Дякую.
Адреса:
Південна 7
Номер квартири:
106
ФІО:
Нужнова Юлія
Слідкують за проблемою:
1

Світлана Яременко
Доброго дня! Пані Юлія, прибудинкова територія, про яку Ви говорите, розділена на 2 частини: Південна, 5-а — відноситься до ЖЕД №2, а Південна, 5 — належить житлово-будівельному кооперативу «Південний».

В ЖЕД №2 нам пояснили, що територія, прилегла до буд. № 5-а доглядається силами працівників ЖЕДу, зокрема: періодично проводиться обрізка зелених насаджень та прибирання сміття.

Голова житлово-будівельного кооперативу «Південний» до якого відноситься прилегла територія будинку по вул. Південна, 5, — Зубар Ганна Михайлівна, пояснила, що ЖБК в міру фінансових можливостей також доглядає за прилеглою територією, в той же час погодилась із фактами, викладеними у Вашому зверненні та запевнила, що найближчим часом на прилеглій території буде скошено траву та прибрано сміття.
Звернутися до Зубар Г.М. Ви можете за тел. 097 204 75 99.
Також відомо, що заміна «нормального» асфальтного покриття по вул. Освіти (колишня Червоноармійська) проводиться у зв'язку з реконструкцією «старого бульвару».
Завантаження...