Підпали сміттєзвалища на території СШ№2. Директор навмисне підпалює сміття.

Результати голосування.

  • Важливо: 237
  • Почекаємо: 8
  • Не важливо: 13

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Зелёная улица 13

Додано: 2016-08-09 12:46:19

Поділитися:

Статус: Вирішена

Доброго дня. Звертаюся до вас зі скаргою на директора середньої школи №2, яка через відсутність вивозу сміття з території школи ініціює підпали того мусору, через що у найближчому будинку по вул.Зелена,13 та й у дитячому садочку неможливо дихати. Пожежна дільниця не реагує на звінки. Цей конфлікт триває вже роками і жителі цього будинку готові вийти на пікет під стіни міськради. Дійшло до того що підпали починаються ні з того ні з сього о третій годині ночі. Дуже хотілося б дізнатися прізвище того хто спланував та затвердив колишню реконструкцію школи по якій сміттєзвалище яка без кінця горить розміщена у 40 метрах від вікон будинку Зелена,13. А ще користуючись нагодою, прошу переглянути час вивезення сміття з ночі хоча б на ранок з 7-ї години. Тому що кожне вивантаження чергового баку супроводжується таким гуркітом, що будить півміста. Дякую вам за вашу щоденну працю. А також сподіваюся на скору відповідь.
Адреса:
Зелёная улица 13
Номер квартири:
54
ФІО:
Трубченко Руслан Володимирович
Слідкують за проблемою:
1
Світлана Яременко
Шановний Руслане Володимировичу! Дякуємо за Ваше звернення. Як нам пояснили в комунальному підприємстві «Управління комунальним господарством» через брак машин комунальники не встигають вчасно вивозити сміття з території навчального закладу. Наразі це питання вирішується і до кінця тижня сміття з території ЗОШ №2 вивезуть.
Що стосується перенесення часу вивантаження сміттєвих баків, повідомляємо, що, на жаль, поки що, цього зробити не можна, оскільки підприємство обслуговує значну територію міста Вишневе. Зміщення графіку призведе до неможливості вчасного та якісного обслуговування населення.
Трубченко Руслан Володимирович
Тобто, я так розумiю, машины вывозять смiття цiлодобово? Тодi, замiнiть час вывантаження на iнший. Може водiям так i зручнiше але 5000 мешканцям нашого мiкрорайону не дуже зручно здригатися кожноi ночi. Особливо влiтку, коли вiкна вiдкритi. Поспiлкуйтеся з тими водiями скiльки разiв жителi вибiгали лаятись у 3:30 ночi!!! Вам сдаэться що це тiльки я роздратований громадянин? Тодi ви не володiэте ситуацiэю.
P.S.
А чому б з ночi не вивозити Святошинську-Жовтневу, а потiм Зелену-Вiтянську?
Сашко Вишнівський
Цікава Ви людина пане Трубченко Руслан Володимирович. Замість того щоб викликати поліцію та написати письмову скаргу на директора КП УМГ до Вишневої міської ради (адже саме органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень, забезпечують контроль) за порушення тиші в нічні години, пропонуєте гуркіт жителям інших вулиць. Як же це по-українськи!!!
Марина 07:12 #
У мене під вікнами взагалі лежачі поліцейські. Ви прокидаєтесь о 3 годині ночі і то не щодня, а у мене в квартирі не то, що вночі заснути, вдень знаходитись не можливо від гуркоту. То що, може прибрати їх, чи перенести, хай і далі буде небезпечно на дорозі? І літаки над головою теж гуркотять. Іноді треба вирішувати проблему не навколо себе, а в собі.
alexey_91
alexey_91 08:22 #
А може просто проведете енегрозаощаджувальну модернізацію житла, як до того спонукають тарифи? ПВХ вікна, кондиціонер… і шумно не буде, і нове звернення про тарифи і злочинну міську владу у жовтні не будете створювати
Трубченко Руслан Володимирович
Для тих, кому я сдався цiкавим: замiсть того щоб покращити життя громадянам мicта, ви пропонуэте псувати нерви собi та полiцii — як же це виконкомiвськи та по депутатськи… Хочу запитати тодi у вас Олександре: навiщо цей сайт та навiщо депутати в мiськрадi, якщо я не маю права звернутися до них за допомогою? I в чiйому управлiннi комунальнi пiдприэмства? До речi сьогоднi смiття вивезли вранцi — за що не тiльки я а i ще декiлька тисяч людей щиро вдячнi i кирiвництву УКГ i тому хто iх «навантажив». Шкода що це не надовго.
Адмін
Адмін 21:53 #
На скільки нам стало відомо, ваше звернення було опрацьовано, сміття з території школи №2 було вивезено.
Завантаження...