Дитячий майданчик біля Кварталу

Результати голосування.

  • Важливо: 243
  • Почекаємо: 8
  • Не важливо: 15

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Вишневое

Додано: 2016-08-04 18:35:25

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Цьому майданчику вже більше ніж 10 років, але він й досі один із самих улюблених майданчиків наших дітей. Кожного дня там граються дітки самого різного віку. Але вигляд в нього просто жахливий, старий та пошарпаний. З кожним роком майданчик стає все гіршим і гіршим, гірки поламані, гойдалки ледве тримаються. Колись зручні лавочки для дорослих частково поламані, частково кривенькі. А ще доріжка навколо майданчика... Колись дбайливо викладена плиткою, зараз вона розбирається маленькими "будівельниками" і плитка "гуляє" по всьому майданчику. З нею граються діти, то будують якісь жахливі башти, то тягнуть цю плитку на гірку і потім кидають її звідти... Одним словом, гратися на цьому майданчику небезпечно.
Адреса:
Вишневое
Номер квартири:
39
ФІО:
Момот Антоніна
Фотографії проблеми:
Слідкують за проблемою:
1
1

Служенко Вікторія
Все мои дети выросли на этой площадке. Как абориген массива — реконструкцию «желтой горки» (так называют дети эту площадку) поддерживаю всецело!!!
alexey_91
alexey_91 09:23 #
Если вдруг будет реконструкция — не заказывайте эти кислотно-цветастые площадки, которые выглядят просто ужасно.
Цвет площадки здорового человека:



Цвет площадки курильщика:

Sophie 12:11 # +1
Насправді ця гірка стає небезпечною. Трубу зняли, дірисько знову відкрите. За кількадесят метрів не менш небезпечне футбольне поле. Дітей багато не лише в центрі біля фонтана… Шановні обранці громади, відвідайте місця відпочинку дітей за Чебурашкою! Це просто срамота…
Завантаження...