Вивіз сміття з приватних будинків

Результати голосування.

  • Важливо: 242
  • Почекаємо: 9
  • Не важливо: 17

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Леси Украинки

Додано: 2016-07-24 07:56:22

Поділитися:

Статус: Вирішена

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, за яким графіком здійснюється вивіз сміття з приватних будинків по вул. Лесі Українки? Або де розташовані контейнери, куди виносити сміття? За вивіз сміття платимо, а коли це здійснюється - не зрозуміло.
Адреса:
улица Леси Украинки
ФІО:
Денис
Слідкують за проблемою:
1
Світлана Яременко
Доброго дня! Вивіз сміття з приватних будинків по вул. Л. Українки здійснюється щосуботи, з 7.00 до 12.00 (графік було узгоджено з усіма мешканцями вулиці). Контейнери для приватних будинків по вул. Л. Українки не передбачені. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, Ви можете звернутись до начальника дільниці по санітарній очистці міста КП «УМГ» Терещенка Василя Анатолійовича за тел. 045 (98) 5-52-36.
Завантаження...