Нескошена трава

Результати голосування.

  • Важливо: 245
  • Почекаємо: 9
  • Не важливо: 17

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Первомайская улица, 7

Додано: 2016-07-21 09:44:28

Поділитися:

Статус: Вирішена

На дитячому майданичку, розташованому на прибудинковій території нескошена трава!!! Діти чіпляються, падають. Але ж вони не на полі!!! І ми, мешканці платимо гроші за утримання будинку!!! СКОСІТЬ ТУ ТРАВУ!!! Бо звернення в жек ігноруються!!!
Адреса:
Первомайская улица, 7
ФІО:
**************
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Світлана Яременко
Доброго дня! Як повідомили в ЖЕД №2, проблема нескошеної трави існує через брак працівників (зараз період відпусток). Комунальники, які працюють, не встигають реагувати на всі виклики, які надходять до ЖЕДу. Найближчим часом траву пообіцяли скосити.
Ольга 14:59 #
Ця «проблнма» з початку літа!!! Весь час всі в відпустках???
Адмін
Адмін 10:26 #
Доброго дня Ольга. Це ваше друге звернення і знову Ви невказуєте свої контактні дані. Розуміємо питання важливе але наступного разу звернення без контактних даних буде видалено!
Світлана Яременко
Пані Ольго! Комунальники відреагували на Ваше звернення. Як повідомили в ЖЕД №2, сьогодні по вул. Першотравнева, 7, траву було скошено.
Ольга 11:50 #
покосили, якщо це можна так назвати, але лише сьогодні і лише на самому майданчику, а от біля лавочок та клумб НАВІЩО??? Це жах, зробили «для галочки»
Завантаження...