Отсутствует освещение на О. Вишни

Результати голосування.

  • Важливо: 249
  • Почекаємо: 9
  • Не важливо: 17

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Остапа Вишни

Додано: 2016-07-12 13:36:53

Поділитися:

Статус: Вирішена

Отсутствует освещение на пересечении О. Вишни и Л. Украинки в сторону ул. Европейской. В темное время суток нужно идти "по приборам" и желательно без ценных вещей!
Адреса:
улица Остапа Вишни
Номер квартири:
515
ФІО:
Петр Иванов
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Світлана Яременко
Як повідомив начальник дільниці «Міськсвітло», вже завтра на перетині вулиць О.Вишні та Л.Українки в бік вул. Європейської будуть проведені профілактичні ремонтні роботи з метою відновлення вуличного освітлення.
Світлана Яременко
Шановні дописувачі, як і обіцяли, сьогодні було проведено профілактичні роботи на вказаному проміжку дороги. Вуличне освітлення повністю відновлено!
Завантаження...