Відсутнє освітлення в темний період

Результати голосування.

  • Важливо: 259
  • Почекаємо: 9
  • Не важливо: 18

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Святошинская улица

Додано: 2016-06-29 19:48:21

Поділитися:

Статус: Вирішена

Хто знає чому не освітлюється в темну пору доби вул. Святошинська від перехрестя з вул. Л.Українки до залізниці? Цікаво те, що інша частина цієї ж вулиці освітлюється нормально. Влада вирішила облаштувати "місцеві трущоби"? Пропоную нашим можновладцям прогулятися пішки, годин так в 22-23 вечором від "Акварелей" до залізниці. Не хочеться? А люди, які сплачують податки, і за чий рахунок ви себе добре почуваєте, по цій темряві ходять з роботи додому, я вже не кажу що робиться вночі в неосвітленому дворі будинуів 7 і 9 по вул. Святошинській. Шановні наші депутати та любий мер, замість того шоб просиджувати тканину ваших костюмів, вирішіть будь ласка проблему освітлення міста. Дуже вам вдячний.
Адреса:
Святошинская улица
Номер квартири:
456
ФІО:
Сергій Володимирович
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...