Відзнака ліквідаторів.

Результати голосування.

  • Важливо: 368
  • Почекаємо: 11
  • Не важливо: 28

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Леси Украинки, 58

Додано: 2016-04-26 19:09:25

Поділитися:

Статус: Вирішена

26квітня 2016р міськ Рада Вишневого провела урочисті заходи 30 річниці Чернобильської трагедії. Провели мітинг біля памятника чернобильцям,в аетовому залі міськ Ради відбуся коцерт. Нагороджували ліквідаторів, та який визваловизвало подив умене та інших ліквідаторів , коли нагородили тільки тих хто знаходиться в громадських обєднаннях. Аті,що поякісь причині необєдналисб-що? уже неліквідатори?! Хочеться вірить,що нас ще нестали ділити на своїх і чужих. Думаю, що цим зверненням я чітко висловив свою думку, та думку тих хто з актового залу РАДИ пішов з похилою головою! (Мал золотник та дорог). Щиро Вам вдячний.Ліквідатор 1 категорії, інвалід 2ї гр.
Адреса:
улица Леси Украинки, 58
Номер квартири:
31
ФІО:
Висотенко Станіслав Олександрович
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Світлана Яременко
Шановний Станіславе Олександровичу! Виконавчий комітет міської ради не веде обліку осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Соціальним захистом постраждалих займається управління соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації, яке веде облік таких осіб і є розпорядником даної інформації.
Ініціатором відзначення громадян, яке відбулося 26 квітня цього року, виступили суто чорнобильські громадські організації, а саме: ВГО «Інваліди-ліквідатори аварії на ЧАЕС», міське товариство «Діти Чорнобиля», ВДТ «Інваліди Чорнобиля», ГО «Честь мундира» та Загін технічної служби УПО УВС Київського облвиконкому. Ними було подано письмове звернення щодо нагородження активних членів організацій. Відзначення до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, про яке Ви вказуєте у Вашому зверненні, відбувалося згідно поданого списку.
Сергій 16:39 #
Шановна Світлана! На скільки мені відомо то організації, що займаються захистом та представлення інтересів чорнобильців мають списки всіх громадян на своїй території(в даному випадку це Вишневе) причетних до катастрофи. Можливо питання стоїть в бажанні або матеріальній зацікавленості?
Юлія 15:47 #
У мене батько, ліквідатор 1 категорії, корінний житель Вишневого!!! Прочитала, що в Вишневому передбачена Програма«Турбота», яка надає матеріальну допомогу і чорнобильцям також, АЛЕ НІ РАЗУ НЕ ОТРИМАЛИ ЇЇ! Куди йдуть виділені гроші??
Світлана Яременко
Шановна пані Юлія! Для того, щоб отримати матеріальну допомогу по програмі «Турбота» Вашому батьку необхідно звернутись з відповідною заявою до виконавчого комітету міської ради.
Завантаження...