ЖЕК не ремонтує каналізації

Результати голосування.

  • Важливо: 363
  • Почекаємо: 12
  • Не важливо: 28

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Балукова, 20

Додано: 2016-04-16 15:33:02

Поділитися:

Статус: Вирішена

Ось уже декілька днів каналізаційні стоки заливають підвал будинку Балукова,20. Жек на звернення навіть не реагує.
Адреса:
улица Балукова, 20
Номер квартири:
31
ФІО:
Станіслав Олександрович
Слідкують за проблемою:
1
Світлана Яременко
Шановні мешканці будинку! Ваше звернення опрацьовано, цими днями проведені роботи з метою усунення недоліків, що викликали протікання каналізаційних труб у будинку по вул. Балукова, 20.
Ольга 12:52 #
Та не миються під"їзди місяцями!
Завантаження...