Влаштування зупинки громадського транспорту

Результати голосування.

  • Важливо: 365
  • Почекаємо: 12
  • Не важливо: 28

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Вячеслава Черновола

Додано: 2016-04-15 09:11:45

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Багато мешканців нашого міста щодня користуються громадським транспортом. З метою покращення якості обслуговування пасажирів та дотримання безпеки дорожнього руху пропоную розглянути питання про встановлення зупинку громадського транспорту біля будівлі за адресою вул. Чорновола, 33, в напрямку міста Вишневе, та поблизу магазину "Фора", в напрямку Жулянського шляхопровіду, та облаштувати пішохідний перехід в цьому місці.
Адреса:
улица Вячеслава Черновола
Номер квартири:
100
ФІО:
Ольга
Слідкують за проблемою:
1
1

Світлана Яременко
Доброго дня! Ваша пропозиція заслуговує на увагу, тож з метою її врахування та подальшої можливої реалізації пропонуємо Вам звернутись з відповідним листом на адресу місьвиконкому.
Uroffice79
Uroffice79 22:20 #
Тут насамперед треба дивитися, в якому режимі здійснюються перевезення на маршрутах, що проходять по вул. Чорновола. Якщо в звичайному режимі, то зупинка вноситься шляхом внесення змін до договору між КОДА і перевізником (якщо на те є взаємна згода), а потім місто облаштовує зупинковий пункт (якщо в цьому пункті є потреба). Якщо у режимі маршрутного таксі, то в такому режимі водій має зупинятися не на зупинках, а а будь-якому місці, що не заборонене ПДР, тому в паспорті маршруту передбачені тільки початкова і кінцева зупинки. В цьому випадку запровадити зупинку на маршруті неможливо.
Denys
Denys 13:14 #
Якщо робити зупинку громадського транспорту — то логічно було робити в обох напрямках
Я поділюсь таємною інформацією — забудовник ЖК Черри Таун не забезпечив достатньо місця біля будинку для зупинки, а навпроти побудує стоянку, що виключає можливість побудови зуринки, тим більше що біля фори виходить не надто багато людей
Ольга
Ольга 10:05 #
В описании проблемы указано про установку остановки в обе стороны.
Да, сейчас выходит людей не много, но отсутствие пешеходного перехода на участке дороги от АЗС и до переезда создает опасную ситуацию как для водителей, так и для этого небольшого количества людей. А при заселении ЖК Черри Таун людей будет гораздо больше. Если ближайшие ЖК не предусмотрели места для остановки, то целесообразно ее установить в любом другом месте в направлении переезда.
Не вижу смысла дожидаться того времени, когда вопрос остановки и пешеходного перехода в этом месте будет стоять остро?
Завантаження...