Облаштування парку між вулицями Святошинська та Машинобудівників

Результати голосування.

  • Важливо: 396
  • Почекаємо: 12
  • Не важливо: 30

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Машиностроителей

Додано: 2016-04-11 08:05:15

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Вишневе - чудове місто для життя. Але в нашому містечку немає парку, де можна прогулятись після робочого дня, подихати свіжим повітрям. Парк по вул.Жовтнева катастрофічно малий! В вихідний день там не те що присісти на лавку не можливо, проїхати коляскою складно. Пропоную міській раді облаштувати ПАРК між вулицями Святошинська та Машинобудівників і до границі міста. Висадити дерева, прокласти вузенькі пішохідні доріжки, прокласти мережу освітлення - і наше Вишневе отримає чудову зону відпочинку площею близько 10 га. Можна частину парку засадити березами - вони швидко ростуть, зробити алейки бузку, в занижених частинах висадити магнолії. Головне - розпочати процес! Можна організовувати толоки - вишнівчани з радістю приєднаються до ініціатив міськради! Для тих хто вважає це не доречним місцем для парку і т.д.: 1. Площа території близько 10 га(!). Крайні до дороги алеї засадити високими деревами, які активно вбиратимуть СО2. 2. Для наглядності, прошу звернути увагу на те, яка величезна кількість людей буде тулитись в трикутничку під декількома деревами між Київською і Святошинською на травневі свята і у вихідні. 3. Запропонуйте свій варіант розташування парку.
Адреса:
улица Машиностроителей
Номер квартири:
22
ФІО:
Оксана
Фотографії проблеми:
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!

Оксана 07:39 #
Я поддерживаю данную инициативу, еще один парк необходим в нашем милом городе, который все больше становится похожим на европейский, благодаря руководству. Но меня беспокоит наличие подстанции на этом участке — она может быть причиной создания магнитных полей, которые опасны для здоровья.
Но на этом участке ближе к церкви находится небольшая роща около речки — жители близлежащих домов устраиваю там пикники. Так вот там столько мусора — просто самая настоящая свалка, хорошо бы его убрать.
Оксана
Оксана 07:47 #
Якщо там є ПС, то напругою не більше 10кВ, що не створює шкідливого чи небезпечного для людини рівня напруженості електромагнітного поля. Така «будка» є в кожному дворі міста.
alexey_91
alexey_91 08:21 # +4
Можно благоустроить озеро и расширить парк на его вторую сторону озера и до мостика. Это гораздо дешевле и будет в центре огромное общественное пространство с парком, озером и стадионом
Завантаження...