Обустройство детской площадки

Результати голосування.

  • Важливо: 430
  • Почекаємо: 12
  • Не важливо: 31

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Святоюрьевская улица, 10/2

Додано: 2016-03-19 11:45:50

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Во дворе дома по улице Святоюриевская 10/2 расположена детская площадка, которая находится в неудовлетворительном состоянии. В этом дворе проводит время большое количество людей, однако существующея детская площадка находится в ужасном состоянии. Отдельные элементы (в т.ч. качели) несут большую опасность здоровью и жизни детей. Кроме того, в песочницах отсутствует свежий песок. Необходимо срочно провести замену детской площадки
Адреса:
Святоюрьевская улица, 10/2
Номер квартири:
68
ФІО:
Руденко Павел Александрович
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Світлана Яременко
Питання встановлення дитячого майданчику по вул. Святоюріївська 10/2 знаходиться на контролі комунального підприємства «Управління міським господарством». На даний час вже демонтовано небезпечні елементи, які б могли становити загрозу для дітей. На протязі наступних двох місяців планується повний демонтаж, придбання та встановлення нового дитячого майданчику за цією адресою.
Завантаження...